Zobrazit příspěvky

Tato sekce Vám umožňuje zobrazit všechny příspěvky tohoto uživatele. Prosím uvědomte si, že můžete vidět příspěvky pouze z oblastí Vám přístupných.


Příspěvky - Stanley 1440

Stran: 1 [2]
16
Zdravím chlapi,
jak vy to děláte, že chytnete na běžném rádiu to, co jem kdysi dříve v létě chytal na CB-pásmu ( odraz od Es)  ;) :). Vyběhnul jsem si dnes tady kousek na severu od Prahy s mobilem a sluchátky, a potěšil mě po delší době ( většinou v mlhách) vysilač Jauerling ( 230 km), ale stále žádný Es odraz se nekoná  :(.

17
Zemské digitální vysílání (DVB-T) / Re:Očko Gold už jede
« kdy: 10. 06. 2013, 09:25:19 »
Možná bych to poopravil. Naše písničky se mi líbí také, ale ono jde o to, se zrovna trefit s návaznou skladbou. Představ si, že posloucháš AC/DC, po nich jde KISS a následuje Michael Jackson, nebo nějaký náš spíše písničkář. To je, jak pěst na oko. Kdežto, když tam dáš třeba skladbu Dream on od Nazareth, nebo z našich Turbo či něco tvrdšího od Katapultu, tak je to plynulejší, a pak můžeš třeba ještě spomalit a ubrat na síle  ;) :).

18
Zemské digitální vysílání (DVB-T) / Re:Očko Gold už jede
« kdy: 09. 06. 2013, 13:11:22 »
Určitě dobré k občasnému naladění, pokud člověk hodlá usednout do měkkého a nechat se překvapit playlistem. Vhodné také, když je nálada na muziku, nebo není nikde nic, co by nás bralo  ;) :D.
Škarohlídi mají pravdu, že jsou i jiné způsoby, jak lze přijímat oblíbenou hudbu( rádio, youtube).
Vadí mi hlavně reklamy ( ale to být musí, tak ať jsou aspoň krátké), při kterých někdy i jinde začnu hned ladit jiné programy a zvlášní mi někdy připadá přechod z anglicky zpívaných písní na tuzemské.

Stran: 1 [2]