Zobrazit příspěvky

Tato sekce Vám umožňuje zobrazit všechny příspěvky tohoto uživatele. Prosím uvědomte si, že můžete vidět příspěvky pouze z oblastí Vám přístupných.


Příspěvky - KarelH

Stran: 1 2 [3] 4 5 6
31
Ahoj, zde jsem napsal menší článek:

Kdo neví, co je European Trophy, tak je to největší evropský turnaj, kde se představilo celkem 24 týmů. Do záverečné části postoupilo celkem 8 týmů, z toho 3 české (HC Plzeň 1929, HC Mountfield České Budějovice a HC ČSOB Pojišťovna Pardubice). Závěrečná část se odehraje v Salcburku a ve Vídňi, ve dnech od 16. do 18. prosince 2011.

V pátek 16. prosince se budou hrát tyto zápasy:
Čtvrfinále 1    Frölunda Indians – Linköpings HC    17.15    Salcburk
Čtvrfinále 2    HC ČSOB Pojišťovna Pardubice – EC Red Bull Salzburg    20.30    Salcburk
Čtvrfinále 3    Jokerit Helsinki – HC Mountfield České Budějovice    17.15    Vídeň
Čtvrfinále 4    HC Plzeň 1929 – Lulea HF    20.30    Vídeň

V sobotu jsou pak na programu tyto zápasy:
O umístění 1    Poražený ze čtvrtfinále 1 – Poražený ze čtvrtfinále 2    17.15    Salcburk
Semifinále 1    Vítěz ze čtvrtfinále 1 – Vítěz ze čtvrtfinále 2    20.30    Salcburk
Semifinále 2    Vítěz ze čtvrtfinále 3 – Vítěz ze čtvrtfinále 4    17.15    Vídeň
O umístění 2    Poražený ze čtvrtfinále 3 – Poražený ze čtvrtfinále 4    20.30    Vídeň

A v neděli budou tyto zápasy:
O 7. místo    Poražený z o umístění 1 – Poražený z o umístění 2    17.15    Salcburk
O 5. místo    Vítěz z o umístění 1 – Vítěz z o umístění 2    20.30    Salcburk
O 3. místo    Poražený ze semifinále 1 – Poražený ze semifinále 2    17.15    Vídeň
Finále    Vítěz ze semifinále 1 – Vítěz ze semifinále 2    20.30    Vídeň


Závěrečnou část turnaje bude vysílat program Sport 1 (v pátek odvysílá zápasy: Jokerit Helsinki – HC Mountfield České Budějovice od 17:15 a pak večer od 20:30 zápas HC Plzeň 1929 – Lulea HF, v sobotu pak bude vysílat semifinálové zápasy a pak v neděli zápas o 3. místo a finále).

A ten, kdo by chtěl vidět v pátek zápas HC ČSOB Pojišťovna Pardubice – EC Red Bull Salzburg, tak ten bude mít taky šanci, tento zápas uvede stanice Servus TV, od 20:30, v sobotu pak budou vysílat zápasy od 17:15 Vítěz ze čtvrtfinále 3 – Vítěz ze čtvrtfinále 4 (popřípadě Poražený ze čtvrtfinále 1 – Poražený ze čtvrtfinále 2) a pak v neděli zase od 17:30 zápas o 3. místo a večer od 20:30 finále.
Takže už jen zbývá popřát hodně úspěchů českým týmům.

Zdroj informací:
http://www.redbull.com/cs/Satellite/de_AT/Article/Red-Bulls-Salute-2011-mit-f%FCnf-Live-Spielen-bei-021243128305893
http://hcpce.cz/zobraz.asp?t=red_bull_salute
http://www.europeantrophy.com/news.php?news=146


32
Satelitní digitální vysílání (DVB-S) / Re:Co mám koupit?
« kdy: 01. 12. 2011, 22:20:12 »
a co to je a k čemu to slouží? (CI Slot)

Cl Slot slouží pro dodatečné rozšíření o přístupový modul pro přístupovou kartu.
(Například pro Skylink/CS-link se doporučuje Irdeto modul, pro jejich přistupové karty).

33
Ahoj, jsem nový v satelitním bludišti a rád bych zde našel odpověď. Po bývalém nájemníkovi nám na balkóně zůstal satelit. Tak jsem koupil přijímač, drát a CSlink kartu a dal se do montáže. V obchodě mi pán poradil, že parabola stačí trošku posunout a nebude problém. Ku podivu ani nebyl. Podle buzoly jsem našel přibližnou pozici družice a po několika pokusek se mi našlo cca 700 programů. Řada programů je free. Rúzné náboženské, reklamní a kdo ví co, ale projíždím po jednom programy a nenacházím žádné české. Kde mohla nastat chyba prosím? Kartu jsem registroval po internetu až po instalaci, ale v návodu se psalo, že se registruje na měsíc automaticky. Je možné, že jsem se připojil na jiný satelit než Astru 3A, kterou mi ale sám nabídl přijímač? Nebo hledám špatně a někde tam ty čské programy budou? Poraďte prosím.

Dobrý večer, bylo by taky dobré napsat jaké programy jste naladil (název třeba dvou tří kanálů a podle toho už by se dala určit satelitní pozice na kterou máte právě nastavenou parabolu) a napsat taky jaký máte satelitní přijímač.
Jinak tady http://www.digitalnitelevize.cz/nastroje/nastaveni-paraboly/ si můžete zadat údaje a ono vám to zobrazí údaje (elevaci, azimut, LNB skew) pro nastavení paraboly pro vaši lokalitu.

34
Bydlím v Kostelci u Holešova (asi 12 km od Přerova a 8 km od Holešova)....je nějaká šance zachytit Rakouské DVB-T u nás?....jde mi hlavně o ten ORF Sport Plus....díky
Dobrý večer, mohu vám doporučit tuhle stránku, kde najdete nějaké informace http://www.mapavysilacu.cz/ a taky http://mapy.dvbservis.cz/mapy_at.html teoreticky by vám mohl hrát vysílač Kahlenberg (vzdálenost od vás cca 150 km, ale vysílá 63,1 kW), o tomhle by vám více řekl nějaký zkušenější uživatel na tomto fóru.

35
Já mém (tištěném) programu je Země krvavého slunce a potom Expozitura. Nevím kde jste k tomu přišel.
Když nevěříte, tak ještě přidávám naskenovanou stránku TV magazínu, kde je to uvedeno.

36
Ne opravdu byl přenos tohoto zápasu plánovaný na hlavním programu Novy, přidávám ještě screen z oficiálního programového schéma Novy pro tento týden.
ps: V TV magazínu je také uveden v pátek večer tento zápas.

37
Dobry den,

dekuji za odpovedi. Poloha - okres Pribram.

Mne by nevadilo za CN neco malo platit, jen mi prijde zbytecne platit 200-300 Kc za balik x desitek programu k tomu navic. Ale CN bych chtel anglicky, ne turecky. :)

Ta O2 TV nevypada spatne (pokud CN vysila origos, ne dabovane), v kombinaci s internetem - ted platime 600 Kc za samotny net, prejit na net+TV za 650 Kc neni takova hruza. A zbytek by byl pres parabolu (nevim tedy, jak s temi Frantiky :) ).

Dobrý večer, tak píšu ještě jednou, O2 TV máme doma a najdete tam cca 8 dětských kanálů + ještě z těch zpravodajských BBC World News a tu CNN (u CN je anglická zvuková stopa).
http://www.o2tv.cz/programove-balicky/

ps: ještě doplňím, že se očekává, že O2 TV přidají 11. listopadu nějaký nový program (programy) do své nabídky a snad to bude HD, pokud vás zajímá HD,  tak v současné době vysílají ČT HD, Nova HD a taky Nova Sport HD (ale ten není uváděný v přehledu programů), nevím ale proč.

38
Dobrý podvečer, TV Nova místo zrušeného boxu (Lukáš Konečný vs. Sergej Dzinziruk), který se měl vysílat v pátek 30. září od 22:25, nasadí film Země krvavého slunce (ale od 22:20) po tomto filmu bude následovat Expozitura.
Docela by mě zajímalo, jak by vypadal přenos boxu na Nově, možná se Nova inspirovala RTL, kde už vysílali několik přenosů (na RTL dávali box dokonce ve full HD (1920 x 1080)).
Ještě doplním, že tento boxerský zápas nebyl úplně zrušen, ale Lukáš Konečný se utká s jiným soupeřem a v jiném termínu, který ještě nebyl stanovený.

více informací na http://www.ceskatelevize.cz/ct4/ostatni/137042-konecny-o-titul-boxovat-nebude-galavecer-byl-zrusen/

39
Dobrý den, stanici Cartoon Network najdete šířenou FTA jen na satelitní pozici 42°E (ale jedná se o tureckou verzi, ale na lyngsatu je u tohoto programu uváděna jako zvuková stopa turečtina a originál, takže by možná nějaké ty pořady byly vysílané v angličtině).
Cartoon Network: satelitní pozice 42°E
                        frekvence: 11862
                        polarizace: H
                        SR: 27500
                        FEC: 5/6
 http://www.lyngsat.com/turk42.html
- ještě dodám, že je doporučována velikost paraboly 120 cm (cca pro Prahu), (ale pokud bydlíte na Moravě, tak velikost paraboly bude menší (možná by stačila parabola 100 cm), než třeba při příjmu v Karlovarském kraji, kde by byla nutná větší parabola).

ps: jinak nějaké další dětské programy najdete šířené FTA na satelitní pozici 28,2°E (ale moc jich tam nebude).

Stanice BBC World News, CNN International Europe, Sky News najdete na satelitní pozici 19,2°E (+ ještě zde vysílá mnoho německých programů a také nějaké španělské) doporučuje se velikost paraboly 80 cm, dále nějaké polské programy najdete na satelitní pozici 13°E (pro ČR stačí parabola 60 cm).

Jinak nevím, jestli nějaký český satelitní poskytovatel (Skylink, Cslink) vysilá u nás stanici Cartoon Network, ale tuto stanici najdete kdyžtak v O2 TV (ale to je už ta placená možnost).


40
Tak 2. multiplex už opět funguje, ale připadá mi, jako by teď nevysílal plným výkonem 100kw, jak má, ale odhadem bych řekl, že vysílá tak 70kw.

41
Dobrý večer, právě před chvilkou (ve 21:51) jsem zaznamenal výpadek vysílání 2. multiplexu (na 48. kanále) z Krašova, ostatní multiplexy běží normálně, (1. multiplex na 34. kanále a 3. multiplex na 52. kanále), možná to má něco společného s výlukou vysílače, která byla předchozí den.

42
Tak zatím jsem přečetl jen cca 50 stránek, zajmavé je, že se tam zmiňují už o HDTV, když asi první HDTV kanál začal vysílat v Evropě až na podzim 2004, pokud si to pamatuji přesně.

43
Pan Český - antikvariáty.
Díky za informaci, ale jeho publikaci jsem v antikvariátu nesehnal, tak snad v jiném ji mít budou.

Anteny-Tomas_Cesky.pdf :-)

Díky mnohokrát, až budu mít čas, tak ji určitě celou přečtu :)

44
Pan Český - antikvariáty.

Díky za informaci, ale jeho publikaci jsem v antikvariátu nesehnal, tak snad v jiném ji mít budou.

Mam doma 2060 (mimochodem je na prodej vcetne kanalovyho symetrizaku se zesilovacem, na strese byla mozna rok) a jestli ti to staci odhadem tak reflektor je 25 x 25cm, direktory kolem 20cm a dlouha je asi 150cm. Vyrazne mensi nez superkolorka.

Především díky za informace a díky za nabídku, ale tuto anténu 2060 (pro kanály 52-60) nesháním, chtěl bych koupit anténu, která je na kanály 26-32.

45
Dobrý večer, neznáte někdo rozměry kanálových antén Vaten s udávaným ziskem 8-10dB, 11-13dB nebo 12-14dB?
(http://www.televiznianteny.com/televizni-anteny/anteny-uhf/kanalove)Stran: 1 2 [3] 4 5 6