Zobrazit příspěvky

Tato sekce Vám umožňuje zobrazit všechny příspěvky tohoto uživatele. Prosím uvědomte si, že můžete vidět příspěvky pouze z oblastí Vám přístupných.


Příspěvky - tako50

Stran: 1 [2] 3 4 ... 36
16
 :D :D :D :D :D :D

17
Ne, nejde EPG ani TXT.Jestli to je stereo nevím,ale ukazuje to,že jo.

19
Jen IQ50 vysvětluje tvoji zmatenost :D
a nedá ti to  :D pleteš se 160

20
O nějakém trollingu - vzhledem k počtu příspěvků - můžeš vykládat leda sám sobě :D a co se týká nahrávání, tak pouze tvoje nulová znalost dané problematiky omlouvá tvoji fatální neznalost, kdy si naivně myslíš, že samotný receiver na to nemá vliv. Samozřejmě má a velký, už tím - a to popisuješ výjimečně správně - "zaznamenává přijatá data a vytváří z nich ts". Takže odhoď svoje šroty kam patří, pořiď něco moderního a nebudeš muset řešit nějaký znehodnocený TS. Tím tuto debatu z mé strany končím, protože neustále řešit nějaké "Novákoviny", které se navíc notoricky opakují co půlrok, je pouhou ztrátou času a - v tomto ti dávám taktéž zapravdu - se mě to netýká a je zbytečné, abych si tím dále zatěžoval hlavu :)
konečně správné rozhodnutí yabako

21
 :D to říkám,tady se fakt musí jeden smát. Ne,oni to zlepšili,to je fakt,je to už koukatelný,přesto popisované chyby stále přetrvávají a to i včetně epg.U mě to je poznat podle způsobu načítání,ale jinak co se týká chyb v textu,tak je u mě v pořádku.Je ale zarážející,že všechny programy jdou nyní bez popisovaného cukání obrazu,ale program ZAK TV od jeho spuštění je opět s cukáním.To nemůže konkrétní osoba za to odpovědná nastavit všechny programy stejně? To o něčem svědčí.

22
Tady je jasně vidět,co je to tu za odborníky a bohužel to samé je i na čtu.Nevím jestli to je k smíchu,ale k pláči rozhodně ano.
Takže na ČTÚ s tebou vyrazili dveře? No to je sice politováníhodné, ale na druhou stranu se jim ani moc nedivím...
Taky se nedivím,asi jsou na tom jako ty,neustále to dokazují.

23
Citace
Tady je jasně vidět,co je to tu za odborníky a bohužel to samé je i na čtu.Nevím jestli to je k smíchu,ale k pláči rozhodně ano.

Tady je spis videt co je tu za "matlaly", nastesti je jich jen drobek, ty a lance, bud jste pribuzni, kamaradi anebo jen klon.
Lance posledni dobou perli velmi slusne  ;D
Opět důkaz toho,co jsi za patlala.   :D

24
Tady je jasně vidět,co je to tu za odborníky a bohužel to samé je i na čtu.Nevím jestli to je k smíchu,ale k pláči rozhodně ano.

25
Poslední cca 1-2 týdny opět citelné zasekávání obrazu, hl. Fanda, Smíchov (Praha).
STB Digipal Tx 2e.
U mě pouze u programu ZAK TV dochází k sekání obrazu,jinak je to koukatelný.Neduhy v podobě drobných kostiček se dají zkousnout.Prostě je stále vidět,že to Pařízek nezvládá bez chyb.Co je ale divný,že rušení které jsem tu dříve popisoval u muxů od čra,jsem zatím na Pařízkovi nezaznamenal.

26
konečně tu taky zaznělo něco rozumného,díky ,,lance a ivovi,, jinak je to plácání fušerů  :D

27
Televizory / Re:Samsung TV a externi repro Philips
« kdy: 06. 01. 2015, 20:29:53 »
Tady se ale fakt jeden utluče smíchy.  :D

28
Set-top-boxy / Re:Duchy na AV výstupech
« kdy: 03. 01. 2015, 21:56:58 »
http://satelitni-prijimace.heureka.cz/amiko-hd-8260/recenze/#section  asi raději vrátit oba kousky do obchodu,ovšem co místo nich,toť obrovský problém,všechno je ze stejný stodoly

29
Televizory / Re:Philips 48PFS8109
« kdy: 27. 12. 2014, 19:11:25 »
Díky za odpověď.

30
Televizory / Re:Philips 48PFS8109
« kdy: 27. 12. 2014, 12:42:20 »
Mohu vědět jaký je důvod prodeje.Nějaké nevyhovující parametry?Lepší TV na obzoru?

Stran: 1 [2] 3 4 ... 36