Zobrazit příspěvky

Tato sekce Vám umožňuje zobrazit všechny příspěvky tohoto uživatele. Prosím uvědomte si, že můžete vidět příspěvky pouze z oblastí Vám přístupných.


Příspěvky - lukaskicz

Stran: [1]
1
Digitální rozhlas / Re:DAB Jižní Morava
« kdy: 21. 04. 2020, 14:59:26 »
Fakt nechápu, čekal jsem že v Dukovanech konkrétně nejvyšším kopci v okolí to alespoň trochu pojede, prohledám pásmo a místo Bárvičky mi tam skočí Teleko z Lysé hory s výkonem 150W. Docela bordel toto, nečekal jsem že to omezení bude až tak znát, z Bárvičky mi tu jede v pohodě rádio čas 95.5 takže jsem si bláhově myslel že to sem doletí, i když doletí, ale bez externí antény je to mrtvé.

2
Jakožto ten, co chtěl tento mux dřív než vypadlo seejay radio, je to pro mě zklamání, a mux nepřinese nic nového pod sluncem, možná tak Dab plus top 40, a jestli to není Apríl, tak super, snad nic nebudou dělat s vyzařováním, kdyby to ukrojili na Jih, nechytnul bych ani Jihlavu a ani Bárvičku.

3
Country rádio koncom januára 2020 spustilo frekvenciu 91,6 MHz - Velké Meziříčí/ul. Třebíčská 64.
Toto mě dost naštvalo, na 91.6 jede vertikálně fajn radio z Pardubic/Opatovice nad Labem, teď tam bude kolize...

4
Analogový rozhlas / Re:Konec Rádia R
« kdy: 19. 03. 2020, 22:07:35 »
Také nevím co se děje, ještě v Prosinci jsem dělal bandscan na můj YT kanál, kde tato stanice byla, a v lokalitě Dukovany jsem ji ladil denně, od začátku roku jako by se po ní slehlo. Je v tom prostě bordel  ;D

Stran: [1]