Zobrazit příspěvky

Tato sekce Vám umožňuje zobrazit všechny příspěvky tohoto uživatele. Prosím uvědomte si, že můžete vidět příspěvky pouze z oblastí Vám přístupných.


Příspěvky - Vendelín Skočdopole

Stran: 1 [2]
16
Žádám všechny ctihodné kolegy z diskuze, aby při hodnocení signálu udávali svou lokalitu ( alespoň orientačně / nějakou vzdáleností od segmentu na jižňákách ), ať máme aspoň nějakou představu, kam a jak v jaké kvalitě to doletí  :(

17
 >:( To snad není pravda, jsem vzdušnou čarou tak 2,5 km od Segmentu ( možná míň ), v cestě není žádná překážka a nenaladím ani Ň  >:( Proč je tam tak malý výkon, omfg  >:( :(

18
Teď 16:36 MUX 4 nejede, před chvilkou jel. Takže s tím asi fakt něco dělají na tom Segmentu  :)

***16:38 MUX4 zase jede.

19
Konečně informace, která nemá 0-lovou hodnotu. Díky.  :)

20
A odkud je ta informace ?  >:(

21
Tak co, už je nějaké info, kdy to Pařez spustí ve Zléně na plné gule ?  :) Fčíl sem ladíl a nic.  :-\

22
Vysílač ze Zlína, že nejede? A co tedy chytám na 41. kanále? (ČT1,2,4 HD, Retro Music TV, Test, Radio Čas)

omg  :) hrom do police a do Miry. Odkál si ogaro ?  ;D

23
No v podstatě jsi potvrdil všechno co píšu.  ;D Všichni ve Zlíně to nechytnou ( bluli ), jenom pán starosta z Hulína to chytne ( zvracál ).  :) Nasměroval jsi to na Zlín, ale omylem to chytáš z U. Hradiště. Nicméně takhle vzniklo spousta vynálezů a podobně, takže to tak moc nevadí / stane se. Doufám ale , že neděláš chirurga nebo obsluhu jaderné elektrárny, to by pak i celkem vadilo .

24
Tak ve Zlíně (Jižní svahy, centrum - Letná) síť 7 stále nevysílá??? Přijímám pouze kanál 42 (MUX 4). To zase musíme být poslední??? Prosím některé moderátory o zjištění situace a prognózy v našem baťovském podnikatelském "impériu". MS v hokeji se blíží....!!! :-)
To je nějaký divný,mamce jsem onehdá dával pokojovou anténu,páč než se dá pořádná anténa na činžák,tak to trvá sto let (Hulín-Družba) na kanál 42-směr Zlín a teď jsem ji naladil i K41.
A Hradiště to určitě není...

Lidi než sem napíšete nějaký blábol, tak se podívejte na mapu ( trasa mezi Uherským hradištěm a Hulínem = rovina kolem řeky Moravy bez kopců ), pak si uvědomte, že vaše mama bydlí v Hulíně nejblíž směrem od U. Hradiště, okna má zřejmě směrem na U. Hradiště, bydlí asi někde v pátém patře a tak dále a tak dále a pak teprve pište nějaké moudra do diskuze. Jasně že jí na to chytáš U. Hradiště, omfg !!! :)

Stran: 1 [2]