Zobrazit příspěvky

Tato sekce Vám umožňuje zobrazit všechny příspěvky tohoto uživatele. Prosím uvědomte si, že můžete vidět příspěvky pouze z oblastí Vám přístupných.


Příspěvky - Xmux

Stran: 1 ... 25 26 [27]
391
No právě  ;D ,do kterého! Proto sem na tom taky začal trochu dělat  :)

392
Jak vám to jede teď? Uveďte přesnou lokalitu příjmu.Problém se sousedními kanály není (co by se nějakého rušení týkalo,někdy nevadí i kanál stený,např. u mě K53 Praděd a Kahlenberg a teď  zrovna dělám na digitál vs. digitál K38 Skrzyczne a Jauerling,po spuštění jsem to odstranil 2x kolorkou,pak jsem je na zimu zhodil,v bláhové naději,že to na dva měsíce nemá cenu,ale teď se k tomu zase tak ze zvědavosti vracím,protože na 2 kol. už to nejede,Skr. nám nějak podstatně zeslábl,tak to zkouším jinak,uvidíme jak to dopadne),spíš je potíž s jejich "průsakem" ze dvou různých antén a pak tedy se slučováním,což bude zcela jistě váš případ,jinak byste se na slučování neptal,že. :o) Takže v první řadě bude asi třeba začít tou nejvhodnější přijímací soustavou. Takže azimuty,vzdálenosti,terénní profily,úrovně signálů na ref. anténě,výška přijímací soustavy,pak se uvidí :o) Pokud to má na ten K38 do září cenu,jenže u těch Poláků jeden nikdy neví :o)))))

393
Jedná se o STB Schwaiger DSR T-FM 710. Pro malé "loviče" a průzkumníky asi jeden z nejvhodnějších (ale nap. 220),vynikající citlivost (indikuje odhaduju signál už od cca 20uV?,možná i míň),plus ukazuje i analog.kanály.Nevýhodou je velká "přecitlivělost" na pre-echo.
Rozšířený a přehledný indikátor signálu má TeVeMaster od Technisatu (prý),ale jen pro dig.signály a navíc jen naskenované a uložené.Plus BER po korekci.Citlivost nic moc a s pre-echo taky problém.

394
Zdravím Kubo,
monstrum by bylo,až kdybys tam měl třeba 2x UKS-14  :) L.

395
Zdravím všechny "blázny" podobného ražení  :)
a sběratele dálkových ovladačů  ;D ;D ;D ;D ,
já sem jich napočítal 26  :)
PS: Máte někdo vůbec čas koukat na TV?
Já tak akorát na NG,NGW 15 min u věčeře  :)
@Štěpán - maxisíto se teprve připravuje,až bude,jestli bude,
bude to asi nejvýkonnější soustava,co sem kdy postavil.
A možná nejen já.Aspoň doufám  ;D

396
A kromě toho si hrajeme i s dalšíma věcma.
Kdo si hraje,nezlobí  :D

397
a při správném provedení je všechno funkční  :)

398
K tomu trocha nějaké té kosmetiky,

399
A pořád se něco děje ...

400
O anténách ani nemluvě  :)

401
či více oblíbených  :)

402
Stejně jako antén,i přijímačů mnoho druhů,méně ...

Stran: 1 ... 25 26 [27]