reklama

Zobrazit příspěvky

Tato sekce Vám umožňuje zobrazit všechny příspěvky tohoto uživatele. Prosím uvědomte si, že můžete vidět příspěvky pouze z oblastí Vám přístupných.


Příspěvky - Xmux

Stran: [1] 2 3 ... 21
1
Digitální rozhlas / Re:DAB Jižní Morava
« kdy: 04. 11. 2019, 22:39:21 »
Tlustá, Kojál a Hády se melou všechny tři do sebe. A 12C ČH mě tady v Blansku pulzuje od 0 do 40dBuV na odkloněné straně střechy.

2
Horší je, že když je lepší kopeček a lepší tropo, požerou to pšonci :-) Ale časem se to třeba poddá :-) Třeba Zagreb jel na jednu antény jak vzteklej :-)

3
Když to přiletělo pod Kojál ze Saarlandu, tak profil ani vzdálenost není na Kk problém.

4
Přece nemůžete čekat, že na horizontálně umístěný zkroucený "padipol" , který má i na FM zisk s bídou mínus 3 dB, pojede vertikální III. pásmo. To když ten koax, co k němu vede před touto "anténou" ustřihnete a obnažíte 60 cm středního vodiče, získáte minimálně 10 dB signálu navíc. Na VHF samozřejmě.

5
A ten luxusní "STOŽÁREK" patří radioamatérům, včetně zázemí, tak se je chystám oslovit za účelem umístění pořádnýho monstra ovládanýho přes net :-) To se bude lovit :-)

6
Přepínání na tu jednu horizontálku je tam jen kvůli Chorvatům, na Srby bude muset být něco lepčího :-)  A dost to ty dvě vertikálky "rozlaďuje".

7


co to je Technisat + klíčenka?

P.S. vo co, vo co go? stažení obrázků mi antivir zablokoval, prý nějaký pokus o stažení souborů, injectoval jsi tam červa?
[/quote]

Vím já ??? :-)
Technisat je Technisat digitradio 210 a klíčenka je RTL-SDR přijímač.

Jinak v sobotu sme byli na "výlovu" na Kočího kopci.

8
Kojál v Blansku - náměstí, 1.patro u okna na "kus drátu", Technisat + "klíčenka". V Boskovicích na náměstí ve dvoře "na zemi" Technisat na stejný drát 4 čtverečky a chybovost 80. Teleskop mám u Technisata vykuchanej :-)

9
Ach jo, zase jsi mě odhalil, bylo tam fakt 23 :-( :-) Ale doletělo to až z placatýho Berlína :-)

Drag nach Westen; je vidět žes trpěl záškoláctvím a chyběl na fyzice, tam říkali, že to není možné :)

Padla hranice 700 km :-)

10
Ach jo, zase jsi mě odhalil, bylo tam fakt 23 :-( :-) Ale doletělo to až z placatýho Berlína :-)

11
Ty vo, tak bylo tropo...

tak jako ty vo tropo mně napadlo jako první věc, ale chytat na brnisku 200 W z práglu to je jako bych si chtěl večer zasvítit v kuchyni a volal jsem někomu do práglu aby klikl žárovku, že na brnisku je již tma

Tož dneska tropo nebylo, ale byla trošku lepší aparatura, dle tvých "specifikací" šedesátidvaprvek s dvaadvacítkou dopingem :-) Šly i jiný věci nad 400km, lokalita stejná :-)

12
Máme nový aparáty a spektrák by se hodil :-)

13
Čau, ty žiješ? :-) Budeš někdy na chatě a zajdeš s náma na lov? :-)

14
Teď chčije a 5D dva čtverce a 11C tři , hold díra je díra, zázrak že sem vůbec něco doletí. Ale Hády šlapou, tak aspoň něco :-) Uvidíme co bude až spustí Jauerling, třeba to bude lepší :-)

15
víc na západ točit nemůžu, už zavazí střecha. asi to chce větší anténu :-) Kolega mi poslal fotky DUGY, teď mě s.ere, že sem na tu montáž do Černobylu nejel.

Stran: [1] 2 3 ... 21

reklama