Zobrazit příspěvky

Tato sekce Vám umožňuje zobrazit všechny příspěvky tohoto uživatele. Prosím uvědomte si, že můžete vidět příspěvky pouze z oblastí Vám přístupných.


Příspěvky - Enik

Stran: 1 ... 38 39 [40]
586
Televizory / Re: spotřeba Plasmy neo pdp panasonic
« kdy: 04. 04. 2010, 09:56:43 »
Vlastním plazmu panasonic TX P46G15E měřil jsem spotřebu a ta se pohybuje průměrně kolem 360 W .Měřeno ve dne při sledování DVB S a obraz je nastaven na dynamický režim.Prosím o vaše zkušenosti se spotřebou u podobných výrobků.
Rád bych se zeptal jakým přístrojem a jakou metodou jsi tu spotřebu měřil? Moc se mi to totiž nezdá.

587
Televizory / Re: spotřeba Plasmy neo pdp panasonic
« kdy: 04. 04. 2010, 09:54:48 »
mě bere AV Receiver kolem 500W a taky u toho nebrečím...
No, pokud Ti AV reciver bere opravdu 500W (přeněji 500VA - není to totéž), tak to z Tebe musejí mít doma radost. Takový reciver totiž poskytuje přibližně 150-200W sinusového akustického výkonu. To ovšem odpovídá až 1000W hudebního výkonu. Což je docela hezký rachot. Pokud totiž použiješ reprosoustavy s citlivostí kolem 85dB/W/m, pak akustický tlak ve vzdálenosti 1m před reprosoustavou dosahuje cca 115dB. No nazdar hodiny!!!

588
Tedy nic proti kulatým stolům ale nějak si nevzpomínám, že by mě někdy program některého z nich zaujal natolik, abych se ho zúčastnil. Podle mého soudu jsou to jen nepraktická tlachání. Pokud si někdo chce koupit FullHD, tak ať si ho koupí. Pokud chce někdo 3D, tak ať si ho koupí. Jsou to jeho peníze, a můj kšeft. To je to samé jako kdyby chtěl někdo diskutovat o tom, k čemu je Ferrari nebo Lamborghini, když se u nás může jezdit jen 130km/h? Jistě to může být o pohodlí, ale spíš je to snobismus kombinovaný s exhibicionismem, a stejné to je i s těmi TV. "Mám doma 100" ESFullHD3D televizor za půl mega." Ovšem kouká na filmy z VHSky. A to si pánové nedělám srandu. Zákazníků, kteří si koupí 50" FullHDéčko, a pouštějí do toho VHSku, je neuvěřitelně mnoho!!! Takovéto konference mě připomínají stranické sjezdy z dob komunismu, kdy se desítky hodin tlachalo a tlachalo, a tleskalo, aby se pak všechno drželo při starém. Co se prosím změní po takovéto konferenci? Lidé přestanou kupovat FullHD? Nebudou mít zájem o 3D? Nebo si myslíte, že se naopak všichni na tyto technologie vrhnou? Já si troufám tvrdit, že širokou veřejnost tato konference vůbec nezasáhne, a odbornou veřejnost to nechá v klidu. Jen výrobci budou tvrdit, že je to krok kupředu. To jistě je. Stahovat si kalhoty 10km před brodem je také krok kupředu.
 Což takhle udělat konferenci o tom, jak lidem v celé republice co nejrychleji přinést kompletní nabídku programů v DVB-T? Jak vyřešit vzájemná rušení a pod?

589
Ahoj opravdu mám zahodit zesilovač?
No, ten co je v té anténě, určitě. Jsou to totiž ty nejhorší střepy jaké můžou být. To kolísání kvality je téměř nezvratným důkazem toho, že ten zesilovač pracuje na hranici limitace.

590
Dobrý den, bydlím v Dobrušce okres Rychnov nad Kněžnou a chytám Pardubice/Krásné síla signálu je dobrá 71 procent ale z kvalitou signálu je to horší je to v rozmezí od 92 až 30 procent a pořád to takhle kolísá používám síto se zesilovačem
Tak ten zesilovač zahoď, a budeš mít signál OK.

591
Já bych to pánové nehrotil. On je to asi opravdu místní folklór. Znám zase oblasti kde se nechodí pozdě ale dýl, což je mi také záhadou ale je to tak. "Přišel jsem domů dýl." "Počkej na mně, příjdu dýl." A pod. Hlava to nebere ale je to tak.
 Pokud jde o novou diskusi, tak si začínám pomalu zvykat. Ono je to opravdu o tom, než si člověk na ty novoty zvykne. Ještě sice neznám zdaleka všechno, ale některé nesmysly už se mi podařilo zrušit, takže mám obrazovku o něco přehlednější. Takže uvidíme.

592
Nějak nechápu proč je tu dvojí přihlášení. Když jsem přihlášený na server, tak jsem snad přihlášený i do diskuse, a pokud tomu tak není, tak by na to mohl aspoň někdo upozornit. Pořád ale nevím, jak odpovídat na nějaké konkrétní příspěvky. Reakce se řadí chronologicky ale nikoliv jako reakce na předchozí.

Stran: 1 ... 38 39 [40]