Zobrazit příspěvky

Tato sekce Vám umožňuje zobrazit všechny příspěvky tohoto uživatele. Prosím uvědomte si, že můžete vidět příspěvky pouze z oblastí Vám přístupných.


Příspěvky - Vladimír Dráb

Stran: 1 2 [3] 4 5 ... 22
31
Zemské digitální vysílání (DVB-T) / Re:Mňau TV
« kdy: 29. 01. 2016, 07:48:29 »
Už teď je to skvělá výplň místo reklam na ostatních kanálech a taky se při něm výborně usíná.  :)

32
Zemské digitální vysílání (DVB-T) / Re:Přechod na DVB-T2
« kdy: 18. 01. 2016, 20:20:37 »
V Praze k 41+k42, žádné problémy jsem nikdy nezaznamenal, rovněž k50+k51 bez problémů. A to beru jen místní vysílače mohu přidat někde docela silný K40+41+42 a hrají všechny tři pokud to teda není v opravdovém STA, kde jsou kanálové vložky. Tam pochopitelně jsou jen konkrétní zvolené kanály. Takže není třeba zbytečně propadat panice. :)

33
Začal bych u paraboly a konvertoru, to by mělo být nejjednodušší a prasklý kryt ozařovače konvertoru je vidět hned, může začít odcházet některá polarita konvertoru, nebo být mírně hnutá parabola, což dle oka nepoznáš, ale šikovný to zvládne i podle měřáku na přijímači. Víc sám asi neuděláš. Snad ještě zkusit jiný přijímač. Tím amatérské snahy asi skončí.

34
Typický český názor, děláš málo je to špatně, děláš hodně, je to špatně. Čekal jsem pochvalný článek, ale ono jde opravdu zpochybnit vše.  :(  Tohle je dle mě pro ČT na velkou pochvalu.

35
Neměl byste myslet, ale jít to velice pečlivě zkontrolovat. Navíc k rozbočovači, který uvádíte se žádné kontakty nemontují.

36
Odkladiště / Re:Prodám/vyměním/koupím/daruji
« kdy: 06. 01. 2016, 13:01:49 »
Díky, to jsem nevěděl. Pokud by na tomto foru bylo víc takových příspěvků, bylo by skvělé. :)

37
Odkladiště / Re:Prodám/vyměním/koupím/daruji
« kdy: 06. 01. 2016, 10:18:14 »
Třeba to vysvětlí, uvidíme. :)

38
Odkladiště / Re:Prodám/vyměním/koupím/daruji
« kdy: 06. 01. 2016, 09:32:35 »
Ale pořád nevím proč je ten přijímač křáp, před vánocemi jsem měnil zákaznici dva kousky, za provedení HD, říkala, že ty staré ji po cca15-ti letech zlobí při přepínání (vymačkaná dálka) a slot mají taky. :)
Pročetl jsem diskusi (snad nic nepřehlédl) a nikdo o křápu nepsal-nevím kde jste to vzal?
Asi nepřečetl, nebo jste vynechal příspěvky 65 a odpověď na něj 69.

39
Odkladiště / Re:Prodám/vyměním/koupím/daruji
« kdy: 06. 01. 2016, 08:06:31 »
Ale pořád nevím proč je ten přijímač křáp, před vánocemi jsem měnil zákaznici dva kousky, za provedení HD, říkala, že ty staré ji po cca15-ti letech zlobí při přepínání (vymačkaná dálka) a slot mají taky. :)

40
Odkladiště / Re:Prodám/vyměním/koupím/daruji
« kdy: 05. 01. 2016, 23:03:24 »
Proč je Homecast křáp?  Prodal jsem jich stovky a nikdy žádný problém. Podle mě je to kvalitní certifikovaný přijímač s nadstandardně přehledným ovládáním, výborným obrazem a vysokou spolehlivostí a minimálními nároky na znalosti uživatelů. Taky hraje se všemi, hlavně novými kartami, což mám pocit některé linuxové zázraky neumí. A rozhodně přežije kvanta linuxových zázraků s uničtečkami, jejichž majitelé si musí kupovat nové přijímače, protože nehrají s novými kartami atd. :)

41
koupit si dnes televizi s androidem je hotové neštěstí. Neviděl jsem ještě recenzi, kde by s tímto OS nebyl problém, mnohdy docela zásadní. Kupoval jsem TV nedávno a jednám z hlavních požadavků bylo bez androidu. Osobně bych to reklamoval, nevím proč byste jako zákazník měl mít takovéto problémy. To si mají vyřešit vývojáři s výrobci. Fakt už mě štvou ty polotovary co se všude nabízejí jako novinky.

42
Pokud Vám stačí satelit jen na jedné zásuvce rozbočte TV signál ještě před multipřepínačem a jeden jeho výstup zapojte do TV-SAT slučovače a do druhého vstupu TV-SAT připojte výstup přímo z konvertoru. Tím pádem budete mít v jednom kabelu, který obejde multipřepínač TV + SAT signál a na výstupech z multipřepánače TV + jednu polaritu sat signálu, jakou to bude záviset na tom, do kterého vstupu konvertor připojíte možnosti jsou V nebo H  vysoké pásmo, prípadně v nebo H nízké pásmo.  Pokud si pořídíte konvertor Quatro a správně ho zapojíte do multipřepínače (výstupy jsou definované) tak budete mít sat + tv na všech místech a to bez použití varianty uvedené jako první.

43
Máte zřejmě všechno špatně. Vašemu popisu moc nerozumím, takže krátce: do multipřepínače máte připojeny pouze dvě polarity z snad jedné družice, možná po jedné ze dvou družic. Takže třeba předělat, může to být třeba tím, že máte nevhodný konvertor. Jak a kam jste připojil TV-sat je mi zcela nejasné. Typl bych, že jste si to dělal sám a vůbec netušíte o co se jedná. To, jak to máte zapojené by ani hodně špatná firma určitě neudělala.

44
Většina anologových chodila, ale některé taky ne. Musíš vyzkoušet. Je to tzv. univerzal.

45
Asi je to tím, že se tu řeší parametry signálu jako takové. K vašemu dotazu, parametry signálu lze zlepšit anténou s kvalitnějšími příjmovými vlastnostmi, nebo lepším směrováním pro problematické MUXy, odstraněním rušení daného, nebo více MUXů, nastavením parametrů případného zesilovače, zlepšením kvality bytového či domovního rozvodu. To jsou asi tak hlavní příčiny problémů a těžko hádat co asi je váš případ.  :)

Stran: 1 2 [3] 4 5 ... 22