Zobrazit příspěvky

Tato sekce Vám umožňuje zobrazit všechny příspěvky tohoto uživatele. Prosím uvědomte si, že můžete vidět příspěvky pouze z oblastí Vám přístupných.


Příspěvky - peter30

Stran: [1] 2
1
Ono přepsat film o 1,5 hod a seriál 6x 1h (nebo kolik to má dílů) prostě není to stejné.

Je taky zajímavý, že příští týden jde na ČT ten Poslední Mohykán a ten tentokrát jako hd avizován není. Já vím, že už jsem si to vysvětlovali u hd přepisů na Primě, ale dosud jsem nějak nevypátral kde je berou.

2
A nemůže to být jen, že začali v NFA nabízet nějaký lepší zdroj, ale v SD? Protože takovýto převod si mohli nechat. Nějak nikde nenacházím další relevantní zdroj, že to bylo v HD. Také mám informace, že váš předpoklad k seriálu Teta o hd se taky nějak nepotvrdil.

3
Jestli tohle byl převod do hd tak potěš koště. Těch škrábanců a bílých teček, nepočítaně. Navíc to RTVS ani neavizoval na začátku jako hd jak to dělá.

4
:D :D :D :D :D
Soukromá tv a bude si jen tak pro sebe něco digitalizovat.
Vždyť to vůbec nemusí digitalizovat TV. Kromě přepisů, co dnes dělá převážně ČT, se dělají i přepisy pro vydávání DVD.
A kdo tu psal, že si to zaplatila tv? V tomto případě níže jsi sám jmenovitě myslel Primu.
HD stream Tři veteráni odvysílala minulé Vánoce Prima TV, bude se pravděpodobně jednat o jejich vlastni verzi, kterou nepřeprodávají dál.
Někdo ten přepis dělá a to majitel filmu či u nás především stání NFA, který tak digitalizuje nahrávky a to pro všechny tv a pak sama ČT, které má na to pracoviště. Kdo si co od koho odkoupí už je jen na jednotlivých televizích.  Ty jsi psal a určitě to i myslel tak, že si ten přepis zaplatila samotná Prima jen pro sebe a tomu jsem se smál.

5
HD stream Tři veteráni odvysílala minulé Vánoce Prima TV, bude se pravděpodobně jednat o jejich vlastni verzi, kterou nepřeprodávají dál. Už odvysílala spoustu nativů českých filmů které následně Nova nebo ČT odvysilaly v SD (viz. Ať žijí duchové nebo Homolkovi které Prima odvysílala v HD)

 :D :D :D :D :D
Soukromá tv a bude si jen tak pro sebe něco digitalizovat.

6
STV1 3.1.2016  20:25 Rysavá jalovica

7
Mimo audiokomentáře tam nic takového nešlo a můžu se koukat dlouho jak chci. Dejte sem ještě někdo svůj poznatek.

8
Anděl Páně se po deseti letech dočkal nové obrazové kvality | ceskatelevize.cz

:)
Co mám informaci zas tak bych se neradoval. Zrno zůstalo, přidali nám více jasu. No z toho 16mm odpadního televizního pásu asi víc nic nedostali.

9
Včerejší (včetně dnešní reprízy) Zypa Cupák (SR 1976) na STV1 neměl ikono grafiku, že pořad lze sledovat v HD. STV o tom jinak informuje pravidelně.

10
Pro jistotu už Vám Prima v epg označila Nezlobte dědečka a Za humny je drak s příznakem HD.  :D

11
Tak nějak pochybujem, že Sváko Ragan na STV1 je v hd. STV na hd program upozorňuje před odvysíláním daného programu a zde bylo jen upozornění na AD. Narozdíl od následujícího pořadu (koukal jsem na noční reprízu). A i samotný master z kterého byl daný díl vysílán měl neduhy sd přepisu.

12
Pyšná princezna už šlo i na ČTHD. Nova i Prima v současné době vysílá v hd s polovičním bitratem oproti ČT na satelitu a tak se nedivte.

13
ČT2 20.12 21:25-23:00 Ta naše písnička česká II (1990)

14
A chybí mi tu toto.
ČT1 14.12 20:00-21:25 Osmy (ČR 2014)

15
ČT1 20.12 15:35-17:05 Trhák (ČR 1980)
Já by jsem řekl, že už to jednou dávali. Loni na silvestra to nestihli, ale 26.8.2014 už jo.

Stran: [1] 2