Zobrazit příspěvky

Tato sekce Vám umožňuje zobrazit všechny příspěvky tohoto uživatele. Prosím uvědomte si, že můžete vidět příspěvky pouze z oblastí Vám přístupných.


Témata - p18

Stran: [1]
1
Chytáte někdo v Ústí nad Labem regionální síť 20 na K57 z Větruše? Dlouhodobě se mi nedaří ji naladit. Přitom v přehledech je běžně uváděna.

2
V úterý 20.4. se po skončení regionálního odpojení v DVB-T2 (síť 21) kolem 18:25 povedlo ponechat tři samostatné verze ČT 1. Tj. nedošlo k opětovnému návratu na hlavní verzi ČT 1. Což znamenalo cca poloviční datový tok ČT 1 než obvykle. Průměr byl jen kolem 3 Mbit/s, běžně je kolem 6 Mbit/s. Tato situace trvala až do 21.4., kdy po skončení regionálního odpojení kolem 18:25 již zůstala jen hlavní verze ČT 1. Takže už je opět na původních parametrech. Těžko říct, zda šlo o chybičku nebo 24hodinový test.

3
Internet a domácí síť / Portál wifiradio-frontier.com
« kdy: 02. 05. 2019, 19:47:06 »
Od včerejšího odpoledne došlo ke změně na portálu http://wifiradio-frontier.com, který se používá u internetových rádií různých výrobců. Změna spočívá v tom, že se nyní používá protokol HTTPS na nové adrese https://www.wifiradiofrontier.com. Takže rádia, která nemají možnost upgradu firmware, mají zřejmě utrum v poslechu internetových rádií. Protože už nemají kam si sáhnout pro adresy k přehrání.

Stran: [1]