Zobrazit příspěvky

Tato sekce Vám umožňuje zobrazit všechny příspěvky tohoto uživatele. Prosím uvědomte si, že můžete vidět příspěvky pouze z oblastí Vám přístupných.


Příspěvky - Joey51

Stran: 1 2 3 [4]
46
Nemá někdo info proč ta Active TV Už nerozjela 1.6. ostré vysílání?

47
Neví někdo zda se rozšíří vysílače reg. síťe 7 i do dalších oblastí (Liberecko, Ostravsko...)? Pokrytí je nedostačující (cca 40%)

48
Nějaké Dokumenty od ČTU nebo oficialni webovka regionalni site 3 = zbytečná námaha, otázka

49
Nemá někdo kontakt na p. Iva Brabce? Nejlíp e-mail. Díky

50
Díval jsem se dnes a stále je tam ten TEST nechápu jak už skoro 2 týdny můžou mít zpoždění s tou pozicí pro Retro Music Television :(. Psal jsem e-mail na Retro a odpověd je následující: provozovatel DVBT má bohužel zpoždění se zahájením vysílání z technických důvodů.
Doufáme, že vše bude vyřešené v co nejkratším termínu. Děkujeme za pochopení. Nemá někdo info zda už se něco děje? Nejlíp od p. Ivo Brabce.
 

51
Neví tady někdo už definitivně zda v mux ReVi (regi. sit 3) vysílá retro music television (16.4. 2013)? A jestli už zde skončil test šlágru?

52
Neví tady někdo už definitivně zda tady už retro music television vysílá (16.4. 2013) a jestli už zde skončil test šlágru?

53
Ještě bych se chtěl zeptat zda je pravda že retro music television vstoupi opravdu do mux ReVi viz clanek: a od 16. dubna na Liberecko a Jablonecko v Regionální síti 3 na kanálech 32 a 46 - http://www.digizone.cz/clanky/retro-music-television-rozsirila-pozemni-vysilani-do-plzne-chysta-se-do-pribrami/ nejspis asi nahradi Slagr test.

54
Chtěl bych se zeptat zda tady vysílá Ct1 HD nebo Ct2 HD? myslel jsem si že Ct1 HD ale tady je něco jiného: http://www.digistranky.cz/prakticke-informace/programova-nabidka.html
Díky za odpověď.

55
Upřesni pls jak je to v regionální síti 3 mux ReVi? Vysílá tam šlágr TV ještě jako test? nebo už je tam jen regionalnitelevize.cz, RTM TV a NOE TV dík určitě by to zajímalo více liberečáků. Kdyžtak přidej krátkou nahrávku toho Šlágr testu na uložto.

56
Ptám se páč nwm jaké je zde programové rozpoložení, zda se nevyskytli změnz

57
Nevíte někdo jestli se zde poslední dobou nezměnila programová nabídka?

58
Nevíte někdo zda je tady nějaká programová změna? Díky

59
Zemské digitální vysílání (DVB-T) / Re:DVB-T v Polsku.
« kdy: 11. 03. 2013, 15:28:24 »
tam prihlášenej jsem akorát nemůžu najít kde je napsaný něco ve smyslu založit forum. dik

60
Zemské digitální vysílání (DVB-T) / Re:DVB-T v Polsku.
« kdy: 11. 03. 2013, 14:55:22 »
Jak pls zalozit nove forum?

Stran: 1 2 3 [4]