Zobrazit příspěvky

Tato sekce Vám umožňuje zobrazit všechny příspěvky tohoto uživatele. Prosím uvědomte si, že můžete vidět příspěvky pouze z oblastí Vám přístupných.


Příspěvky - Ladis01

Stran: [1]
1
Wolfgang Wolf, Peter Tulino díky za reakce.
Ono to stavení, je pasivní dům a s těma chráničkama je to ošemetný, mělo by to být tlakově těsný. Takže proto ta eventuelní příprava než se všechno zadělá. Pak to kuchnout samozřejmně jde, ale té práce kolem to je hrůza. No, internet tam taky potáhnu, popřípadě i na DVTB. Jen sem se právě potřeboval zorientovat kolik ks kabelů.
Ty kabely pak natáhnotu do každé místnosti kde bude TV, předpokládám.
Díky za nasměrování. Laďa

2
Zdravím přítomné,
ohledně sat, jsem naprosto v lese, ale technicky zdatný. Dokončuju barák a mám jen dotaz, kolikrát mám na střechu táhnout koaxu (případě na označený který pořídit). Pak musím prostup utěsnit a už dotoho právě nechci vrtat, bude to i tak hrůza.
Pořadavky, 3 tv, menší RD, nezávislé sledování programů co budou k dispozici na sat, nevím jestli něco co je placeno budu používat, asi jo.
Existuje nějaké kednoduché vodítko koli kabelů tam potřebuju? Četl jsem různé netody zapojení, ale mám ztoho hlavu jak pátrací balon. Vlastní zapojení bych asi nechal na někoho kdo tomu víc hoví, ale abych to stavebně nachystal...a až kam ty kabely táhnout, až do míst kde bude TV, nebo do jednoho místa a od nich pak k TV? Nerad bych zase s majzlem mudroval nad čerstvou omítkou..jak to zničit :)
Díky moc..Laďa

Stran: [1]