reklama

Zobrazit příspěvky

Tato sekce Vám umožňuje zobrazit všechny příspěvky tohoto uživatele. Prosím uvědomte si, že můžete vidět příspěvky pouze z oblastí Vám přístupných.


Příspěvky - Hori97

Stran: [1] 2 3 ... 9
1
Zemské digitální vysílání (DVB-T) / Re:Vysílače - fotky
« kdy: 17. 07. 2018, 20:57:46 »
Aktuální stav vysílače v Novém Městě na Moravě na Harusově kopci. Také zůstal jen "pahýl". Anténní nástavec nahradilo pár "rakviček" k dokrytí pouze jednoho směru.

2
U mě je pořadí stanic ČT sport, STV2, Eurosport DE (případně ještě TLC DE, kde běží s našeho pohledu méně zajímavé sporty - boby, saně, curling...). Česká televize má i přes omezení velmi dobře poskládaný program, co se týče alpských disciplín a české stopy. Hodně se škrtaly hokejové přenosy zápasů cizích týmů, které ale vysílá slovenská Dvojka, pro kterou je hokej jedna z priorit. Takže se tyto dva programy doplňují. Až v třetím případě přepínám na Eurosport nebo TLC.
Největší problém nemožnosti použítí dalšího kanálu pro mě zatím je v přesunutých závodech venkovních sportů, jako byl ten s Ester Ledeckou (původní start závodu byl více než hodinu přes hokejem).
Aspoň během olympiády můžeme tedy v České televizi sledovat přímé přenosy z jiného zimního sportu než z biatlonu, kterého je po přídání studia před každý závod na ČT sportu až moc. Lyžování nebo snowboarding jsou téměř ignorovány.

3
Hybridní vysílání Seznamu je zapojené v Multiplexu 3 již od pondělí. Přímo na obrazovce žádné upozornění na stisknutí červeného tlačítka zatím nevidíte, ale po jeho stisku se lze dostat do stejné aplikace jako je v Multiplexu 4. Oproti minulosti se hned v prvním řádku objevila sekce zpravodajství, kde lze přehrát jednotlivé příspěvky. Na Skylinku HBBTV zatím nefunguje.
V rozhovoru po startu televize ředitel zpravodajství na Seznamu Jakub Unger na otázku ohledně internetového vysílání uvedl, že ho plánují jen při důležitých událostech jako jsou volby, jinak ne - https://youtu.be/LcosZMsip8Q?t=27m19s

4
Problém bude v právech, protože teď při odpolední repríze je situace úplně stejná. Řešilo se to zde na fóru i vedle u konkurence už několikrát, že Nova+1 není zatím přesnou kopií klasické Novy, i když to někteří tvrdí.

5
Digitální rozhlas / Re:DAB Jižní Morava
« kdy: 26. 12. 2017, 23:02:45 »
P.S. Nemohl by sem někdo přidat i detailní fotky DAB antén ve Vídni a na Kamzíku, abychom měli představu.
Antény na DAB na bratislavském Kamzíku vypadají takto (17.11.2017):

6
Televizory / Philips 40PUT6400
« kdy: 09. 01. 2016, 20:51:55 »
Zvládne tento televizor přijmout DVB-T2 vysílání v kodeku H.265 ? Na internetu jsem se setkal s tím, že někde píší ano a někde ne. Nemá s tím někdo zkušenost ?

7
Show Leoše Mareše bude nakonec vysílat televize Prima. Sám Leoš Mareš to dnes odpoledne oznámil na svém Instagramu.

https://instagram.com/p/7iGu_ihGfA/

8
Óčko na satelitu je zvukově jedna velká katastrofa. Psal jsem jim kvůli tomu přímo k nim na technické, ale bohužel bez odpovědi.

9
Skylink je mezi nimi také. První díl seriálu Hra o trůny HBO umístilo dokonce i na YouTube.
To si nemyslím. Zřejmě se jedná o nelegální upload.
Jedná se o oficiální upload : https://www.youtube.com/watch?v=irobWNGWdr8

10
Skylink je mezi nimi také. První díl seriálu Hra o trůny HBO umístilo dokonce i na YouTube.

11
Dnes od 17:30 do 22:00 je u vybraných operátorů k dispozici HBO volně v rámci několika seriálových premiér.

12
Dle programu na webu České televize, by tomu tak mělo být.

13
Hudební kanály Magic a Heat ukončili vysílání na frekvenci 11222/H. Pokračují na novém kmitočtu 11389/H SR 27500.

14
Kvůli tomuhle transpondéru se naposledy hojně přelaďovalo, protože se opouštěl.

15
V muxu Teleko DAB se právě objevila stanice ČRo Sport.
http://teleko.cz/index.php/62-cesky-rozhlas-sport-nove-v-dabu

Stran: [1] 2 3 ... 9

reklama