Zobrazit příspěvky

Tato sekce Vám umožňuje zobrazit všechny příspěvky tohoto uživatele. Prosím uvědomte si, že můžete vidět příspěvky pouze z oblastí Vám přístupných.


Příspěvky - Vlastimil H.

Stran: [1]
1
Úhlopříčka 46 cm to je TV 19 palců, takové malé televizory se už celkově moc nevyrábí a 3 HDMI vstupy nebude mít asi žádný. Má je třeba Philips 24PFS6805, úhlopříčka cca 60cm, menší TV mají maximálně 2x HDMI.

2
Set-top-boxy / Re:Settopbox pro příjem DVB-T2
« kdy: 04. 03. 2019, 16:35:24 »
 MAX MTR60001T2 je to klon Opticum Terra HD 265 Plus. V základních modelech při ceně do tisícovky je výběr těžký, jsou to vesměs výrobky kde je nejdůležitější cena a ne kvalita funkce a spolehlivost.

3
Co je mi známo, tak úprava tuneru starších přijímačů není nijak možná a jediné řešení je pořízení a připojení externího tuneru, tedy set-top-boxu ke každému přijímači zvlášť.

4
Pokud nejste fajnšmekr na satelitní příjem nebo IT, raději bych volil samostatný přijímač. Těch problémů ohledně vyhledávání a třídění se v diskuzích objevuje na různých serverech dost. Potíže bývají hlavně při změně frekvencí což bývá třeba u Skylinku často. Do TV musí být i dobře spolupracující modul  ke kartě. Já sám měl několik  přijímačů a ladění v pohodě a při problému lze někam donést, případně vyměnit. U velké TV to tak jednoduché nebude.

Stran: [1]