Zobrazit příspěvky

Tato sekce Vám umožňuje zobrazit všechny příspěvky tohoto uživatele. Prosím uvědomte si, že můžete vidět příspěvky pouze z oblastí Vám přístupných.


Příspěvky - odbornikdigizone

Stran: [1]
1
Set-top-boxy / Re:Lepší.TV nová IPTV
« kdy: 10. 01. 2017, 17:10:01 »
Vzhledem k tomu, že můj předchozí komentář redakce pravděpodobně kvůli expresivnějšímu vyjadřování vymazala, dovolím si být tentokrát slušnější, ale zároveň údernější. Pokud jste náhodou ještě diskutujícího Jhin123 neprokoukli, je to přímo Dominik Světlík ze společnosti gonet, takže logicky tu danou službu chválí a vše ukazuje pouze v superlativech. To jen tak na okraj, s kým máme tu čest. Pravda, je taková, že daná služba opravdu není žádný zázrak. Po vcelku pochybném rekordéru, který musela služba SMS.cz na nátlak televizí zrušit, přichází novinka v podobě IPtv, která však nic zvláštního nepřináší. Po programové stránce je to opravdu chabé. Aby zaujali přidali pár programů ze Slovenska, ale to jim opět díky bu bu bu ze strany tamních televizí příliš nevyšlo. Takže SK programy najednou jaksi v tichosti zmizely... Tak teď nám pan Světlík slibuje nějakých 10 nových HD kanálů. Už to vidím. To bude opravdu terno... Nic lepšího než konkurence už ale stejně nabídnout nemůže.

Doufám, že tento delší, slušnější a zároveň údernější komentář, který upozorňuje na pravou identitu diskutujícího Jhin123, nebude smazán. Děkuji a přeji vám pěkný podvečer.

2
O serveru DigiZone.cz / Re:Aktuálnost DigiZone.cz
« kdy: 03. 09. 2016, 17:47:29 »
Už tě zase pustili z klece?

3
O serveru DigiZone.cz / Re:Aktuálnost DigiZone.cz
« kdy: 03. 09. 2016, 16:58:29 »
Chápu, že tu někteří koupou za redakci, ale stejně to mnoho nezmění. Placený obsah webu není natolik zajímavý, abych si ho já nebo mnozí jiní zaplatili. Sledovanost jednotlivých televizních stanic je mi docela lhostejná, takže nemám důvod. :-) Opravdu zajímavý obsah tu prostě chybí.
Placená sledovanost je totální výsměch. Každý den jsou data volně přístupná na webu Mediaguru, tak proč si je platit zde???

4
Zemské digitální vysílání (DVB-T) / Re:Nove koordinace CR
« kdy: 03. 09. 2016, 16:43:25 »
Nikoho to nezajímá, běžte pryč.

5
O serveru DigiZone.cz / Re:Aktuálnost DigiZone.cz
« kdy: 22. 08. 2016, 12:22:26 »
A co čekáte od takových nýmandů, jako jsou Brychta a Herwig? Oba už dostatečně ukázaly své kvality...

Stran: [1]