Zobrazit příspěvky

Tato sekce Vám umožňuje zobrazit všechny příspěvky tohoto uživatele. Prosím uvědomte si, že můžete vidět příspěvky pouze z oblastí Vám přístupných.


Příspěvky - Kosan

Stran: [1] 2 3
1
Mě by spíš zajímala odpověď na otázku,proč nás těmito komančskými odpady čt neustále krmí.Čt 1 by se s klidným svědomím mohla přejmenovat na čt retro a nic by se nestalo,protože,zvlášť teď v létě,je to od rána do večera(snad kromě reprízy vyprávěj,které však kritérium "retro" taky tak trochu splňuje)samá estráda,,film,seriál z roku xy,či vzpomínkový pořad z přelomu tisíciletí na nějakého dávno zesnulého herce.Pro milovníky novější produkce jsou zde odpolední reprízy show Jana Krause(Uvolněte se,prosím) z roku 2006.Chtělo by se nad tím trochu zamyslet,pane Dvořáku...

2
https://m.youtube.com/watch?v=nkntPL__FEE
Aneb kdyz ai na ct 24 spetou cislo a zavolani nekomu uplne jinemu ;)

3
Kam bych mel jit?  :D Tohle je web o tv vysilani,ne prostor pro propagaci z dilny o2 guru :) ...Mimoto tahle firma si za sve chovani nic jineho nez "hate" nezaslouzi.

4
Jste si to spletl,pane ;) Tady neni facebook o2 ani podobne misto.Tady vase reklama nikoho nezajima a ani sem nepatri ;)

5
Asi si mysli, ze tim obejdou RRTV  ;D

6
Zemské digitální vysílání (DVB-T) / Re:Prima PLAY
« kdy: 18. 12. 2016, 15:28:32 »
Chceš radu ? Vys*r se na o2 a pořid si internet u nějaké společnosti,která internet dělat umí a nežije jen z klientů,které vydírá nějakou ligou mistrů a podobnými nesmysly ;) Vyděláš na tom nejen kvalitativně a rychlostně,ale i finančně.

7
"Meli by podporovat nase porno".... Pardon,ale tohle me fakt dostalo :D :D

8
Odkladiště / Re:Televisní humor :-)
« kdy: 02. 10. 2016, 11:11:04 »
Kdyby si ten ubohy,celym narodem zesmesnovany homosexual a zemanuv vlezdozadek precetl popisek u daneho twiteroveho uctu,tak by vedel,ze tweety NEVYJADRUJI nazory ct...To,ze je ten clovek zamestancem ct nezamena,ze v soukromi nema pravo na svuj vlastni nazor....Jinak zajimalo by me,zda je ten Ovcacek opravdu tak nechutne smesny a slizsky a tak hloupy od prirody,nebo je to jen kariersta,ktery to hraje a je mu jedno,ze se mu vysmiva temer cely narod.

9
Televizní stanice a jejich program / Re:Web Joj family
« kdy: 05. 09. 2016, 23:32:36 »
At je to video jakkoli nekvalitní,pořád palec nahoru za to,že za to nevybírají prachy jako finanční zoufalci z CME  ;D ;D

10
No to by se poznalo,ale urcite by o volne misto v muxu 2 byl zajem.A za me vsechno je lepsi,nez hlavni kanal novy :D

11
http://www.rozhlas.cz/digital/televize/_zprava/televize-markiza-hrozi-od-pristiho-roku-odchazime-ze-slovenskeho-dvbt--1641481    Poněkud zajímavá informace :) Podle mého by se takto mohla zachovat i nova,aspon bude v dvb-t místo na kvalitnější,popřípadě HD programy :D Ordinace mi fakt chybět nebudou.....

12
Televize ve vysokém rozlišení (HDTV) / Re:Fotbal na ČT v HD
« kdy: 15. 08. 2016, 11:34:48 »
Treba ct prijde zbytecne vysilat v dobe OH fotbal v HD pro tech par blaznu,co uprednostni cesky fotbal pred olympiadou :)

13
A místo toho stejně běžel záznam turnaje z Toronta :D

14
To,že nebude 4k dostupné je v případě Ria jen dobře :D Ještě by celý svět viděl v dokonalé kráse tu špinavou vodu a díky superrozlišení možná i kdejakého komára co se v záběru kamery nachomýtne :D
.... Ale ted vážně,zcela upřímně,kdo z nás tady má skutečně tak velký přijímač(resp.zrak),aby se mu vyplatilo sledovat OH ve 4k oproti full HD?

15
Já si stejně pořád myslím,že se s o2 dohodou :D Protože oba dva by byli vlastně sami proti sobě.Digi nové zákazníky tak,aby se mu nákup vyplatil těžko nabere a o2 zase potřebuje atraktivní ligy,aby jim lidi moc neodcházeli(záznamy z Chelsea tv či italské poháry rozhodně nejsou ani zdaleka plnohodnoutnou náhradou)

Stran: [1] 2 3