Zobrazit příspěvky

Tato sekce Vám umožňuje zobrazit všechny příspěvky tohoto uživatele. Prosím uvědomte si, že můžete vidět příspěvky pouze z oblastí Vám přístupných.


Příspěvky - Adolf Shitler

Stran: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 33
61
Nedávno tady bylo vlákno s dotazem, jak lze stahovat videa z archivu České televize. Jelikož je toto vlákno pryč a já v něm dával doporučení na Freerapid downloader, tak bohužel musím konstatovat, že tento prográmek již není k těmto účelům funkční. Programátoři (rozuměj: idioti) v ČT neustále vymýšlejí, jak svým koncesionářům znepříjemnit stažení nějakých starých a 1000x obehraných filmů, resp. stažení novodobých "skvostů", kterými ČT za peníze koncesionářů zásobuje zdejší lid. Naštěstí tito programátoři asi nedávali moc pozor ve škole, protože by jinak věděli, že co lze přehrát, to lze i stáhnout a celá jejich snaha je tak pouze marněním času a plýtváním penězi ČT (to je spíš poznámka pro jejich nadřízené). Kdo tedy chce stahovat, tak nechť použije youtube-dl: https://github.com/MrS0m30n3/youtube-dl-gui/releases/tag/0.4

P.S. Ještě prosím zaměstnance ČT a jejich fanatické příznivce, aby si kecy o tom, jak je potřeba chránit autorská díla apod. nechali od cesty :)

62
Spíš se zeptat přímo IPTV operátorů.

63
Satelitní digitální vysílání (DVB-S) / Re:Karta CT
« kdy: 16. 04. 2018, 14:32:37 »
Dobrý den, také patřím k těm šťastlivcům, co si před lety u Skylinku zakoupili dekódovací kartu za 2 300 Kč a dekódovací CI modul Irdeto za další peníze za satelitní TV zdarma, aby pak po pár měsících zjistili, že se zavádí měsíční servisní poplatek, atd...

... teď jsem zjistil, že existuje ČT karta (zdarma - i když uvidíme jak dlouho, protože ji provozuje Skylink) na kterou lze stávající kartu Skylink převést. Zažádal jsem o toto tedy přes ČT a bohužel to Skylink České televizi zamítl s tím, že na kartě nebyl uhrazen servisní poplatek po delší době a že kartu je tedy třeba reaktivovat za poplatek 299 Kč... věřím, že vás to pobaví.
Kartu nelze na režim "only-ČT" převést v případě, že

1) na kartě je uhrazený servisní poplatek nebo zaplacený nějaký balíček (lze až po vypršení)
2) karta není Irdeto (ICE), ale stará CW
3) karta je vyřazena ze systému, tj. od vypnutí karty uplynul déle než 1 rok (což je v souladu s Všeobecnými podmínkami Skylinku)
4) žadatel nedoloží ČT úhradu koncesionářského poplatku
5) žadatel má již 3 karty takto převedeny

64
Tam možná ne, ale já to uváděl celkově na ČR. A to je jak jsem psal výše.

65
V roce 2007 byly multiplexy skutečně 3, a to dočasné - A (následně rozdělen na multiplex 1 a 2), B (v roce 2008 přešel na multiplex 3) a v podání ČTc i C (později multiplex 4).

66
Dražší jenom relativně, protože vzhledem k přeladitelnosti přes celé pásmo se klidně může stát, že to v průběhu let vyjde celkově levněji, než neustálá výměna kanálových zesilovačů.

67
Kvalitní STA je udělaná přes kanálové konvertory a zásadně se v rozvodu nešíří signály na těch frekvencích, na jakých to lze přijímat přímo ze vzduchu, takže pak je jakékoliv přeladění naprostou hračkou.

68
Dobrý den. Měl bych dotaz, zda má někdo z Vás zkušenosti se službami, které nabízí firma A1M. (www.a1m.cz). Dostali jsme do baráku nabídku, že by k nám přivedli optický kabel, tak by mě zajímalo, jestli to má vůbec smysl. Popřípadě, jak běží TV (hlavně kanály v HD). Děkuji.

Určitě to smysl má, firma a1m udělala na trhu velký pokrok a nabízí velmi stabilní internet s ve výhodných tarifech. :)
Aneb se právě probudil nějaký zoufalý dealer z A1M a reaguje na dotaz starý 7,5 roku :D

69
Skylink / Re:Skylink balíčky sk
« kdy: 24. 03. 2018, 11:59:43 »
Zvolenou platební metodou, kterou vybereš v zákaznické zóně. Nejsnadnější je platební karta.

70
Kristepane co to je za sopla? Ať si utře mléko na bradě a jde se učit do školy, než aby dával rozumy (jenž stejně nejsou z jeho hlavy, ale někdo ho tam nastrčil jako bílého koně).

71
O serveru DigiZone.cz / Re:jak do Fóra?
« kdy: 04. 03. 2018, 09:57:53 »
Všichni volali pro zviditelnění fóra, ale mě se zdá, že v době temna tady bylo více příspěvků než teď.

zdá se, že doba temna nastala až nyní (jinak toto téma "jak do Fóra" bylo od počátku nesmyslné, protože kdo se dostal na tento dotaz, dostal se i do fóra...)

Prezentuje to i nulová reakce na intelektuální výtřisk uživatele Scheissetler; abych mu nekřivdil, zde je jeho životní konstrukce (Scheissetler se tam prezentuje pod gíčem Adolf Shitler)
https://forum.digizone.lupa.cz/index.php?topic=5436.30

dále: formálně je fórum dostupné, ale mám asi dlouhé vedení proč někteří stálí členové se rozloučili... že by věděli co je v pozadí?

a dále: formálně se fórum na lupa.cz, po zadání další podmínky, zobrazuje, sice debilně, ale zobrazuje. Nevěřím konspiraci, že by to byl účel, spíše to vidím jako vynucený krok - ale s nejistým koncem.

DIGIZONE jsem vnímal jako značku; to, že odešla, není nic neobvyklé; problém je, že "vykradené"/koupené a dále používané hardwarové značky jako Grundig nebo Ferguson mají dohledatelnou identitu, Digizone ji ztrácí nebo ztratilo...
Právě kvůli hlupákům jako jsi ty, to jde celé do kopru. Mimochodem můj post v onom vláknu byl záměrně až na konci Olympiády, aby jedinci tvého typu už další komentáře nepřidávali a zbytečně tak nerozjížděli flame :P

73
Stažené půlky a podobné bláboly si nech pro nějaké debílky na dvorku. Už zase ses rozjel, trotle, opět nic k věci, jen osobní útoky založené na lži. Jdi si vzít prášky...
Zato ty jíš těch prášků zjevně nějak moc, Tondo z Kavčích hor :D

74
A zas ty tupé žvásty o socialismu, jak kolovrátek, nebo spíš Goebbels - lhát, lhát a pořád lhát.
Podání Eurosportu je přesnou ukázkou současné komerční neschopnosti. Nejen že je placené vysílání prošpikované reklamou. Ale to je zjevně málo, tak je potřeba diváka donekonečna oblažovat ještě selfpromo. Jaký to má smysl, když divák už stanici stejně sleduje, to nedokáže vysvětlit asi ani hodně ukecaný markeťák.
Neplácej pitomosti, je naprosto jasné, že máš sevřené půlky strachem, aby náhodou ČT nešla do privatizace a ty na dlažbu. Takže tvoje slova o jakési neschopnosti Eurosportu jsou výkřikem do tmy - a když už je řeč o neschopnosti, tak se podívej na svého chlebodárce ČT a "úžasné" live přenosy hokeje (obvykle z Moravy) prostřednictvím SD přenosového vozu. Takový humus může vylézt opravdu jenom z Kavčích hor.
A promo? Typicky třeba ČT před začátkem BBS. Skutečně fantastické, co koncesionář za svoje peníze dostává :P

75
Aneb socialističtí pohrobci žijí neustále v tom, jak má celý národ povinně platit jakousi veřejnoprávní TV, která pak za získané peníze bude kupovat sportovní přenosy a oni budou spokojeni. Tak tento model se už snad definitivně opustí.
A reklamy na komerčních TV, i placených, jsou zkrátka proto, že bez nich by třeba ten Eurosport stál abonenty mnohonásobně víc. Mimochodem i ta TV, která si hraje na veřejnoprávnost, zahnojuje vysílání sponzoringem všeho druhu, takže je to ještě větší hnus, než když to udělá komerční stanice, u níž žádná povinnost platit není...

Stran: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 33