reklama

Zobrazit příspěvky

Tato sekce Vám umožňuje zobrazit všechny příspěvky tohoto uživatele. Prosím uvědomte si, že můžete vidět příspěvky pouze z oblastí Vám přístupných.


Příspěvky - Adolf Shitler

Stran: 1 ... 31 32 [33]
481
Právě proto se pokrytí rozšířilo skrz MPX3. Čili koza se nažrala a vlk zůstal celý! Ovšem v současné době je možnost příjmu ČT:D/art díky tomu, že je jak v MPX3 tak i v RS7 víc než dobrá a spokojeni jsou jak v ČT, tak i diváci. Není důvod tento program ani z jedné uvedené vysílací sítě vyřazovat. A ČT24 v HD verzi je naprostá zbytečnost, jedná se o zpravodajský program, kde se HD využije max u studiových diskusí, případně nějakých převzatých pořadů, u aktuálních zpravodajských příspěvků (např. někde z válečné oblasti) je tamní štáb vůbec rád, že něco natočí a určitě nemá čas ani zájem řešit ještě nějaké HD! Ti jsou rádi když to přežijí ve zdraví....  ;D ;D ;D
Třeba je to kvůli diváckým i-reportérům, kteří zdarma dělají práci za ČT a z mobilů posílají HD :D

482
Zemské digitální vysílání (DVB-T) / Re:Slovenské DVB-T
« kdy: 04. 05. 2016, 10:12:22 »
Že jim to teda trvalo.

483
Není to tím, že se všude zazelenalo a signál šel do háje?

484
Toto fórum přece není ve vztahu k jednomu operátorovi, to bych nesrovnával. A jestli je UPC Zone neoficiální nebo polooficiální nebo to nazveme jinak, je prakticky buřt, protože pořád tam píše kdokoliv bez záruky, že je skutečně klientem. A naopak oficiálních odpovědí od UPC (min. od tiskového mluvčího) se tam nikdo nedočká. Tím to fórum neshazuju, ale prostě beru poněkud s rezervou.

485
Televizory / Re:Jakou TV pro příjem DVBT signálu?
« kdy: 02. 05. 2016, 21:37:12 »
Asi bych začal tím, že programy v SD nahradím programy v HD. Samozřejmě co to půjde.

486
UPC fórum je neoficiální a každý si tam může napsat co chce. Dokonce ani nemusí být klientem UPC. Nějaký podobný fórum bylo kdysi v počátcích firmy Digi v roce 2006, taky neoficiální a akorát se to tam hemžilo agentama jiných společností, kteří na Digi plivali jak se dalo. I ten vzorek nejvýš pár desítek diskutujících není nijak vypovídající, bral bych to s rezervou.
Jiná věc je pak diskuze například na fóru Netboxu, kam mají přístup pouze skuteční klienti firmy a názory se dají brát vážně.

487
Zemské digitální vysílání (DVB-T) / Re:Přechod na DVB-T2
« kdy: 01. 05. 2016, 18:17:42 »
Marketingová věc, se kterou operují všichni poskytovatelé IPTV, nejenom O2. A není se co divit, protože to je jedna z mála věcí, která může diváka k IPTV přitáhnout. Pak snad ještě skladba programů, ale to je zase vesměs pro minoritu fotbalových a jiných sportovních diváků.

488
Odkladiště / Re:Televisní humor :-)
« kdy: 30. 04. 2016, 09:40:11 »

Stran: 1 ... 31 32 [33]

reklama