Zobrazit příspěvky

Tato sekce Vám umožňuje zobrazit všechny příspěvky tohoto uživatele. Prosím uvědomte si, že můžete vidět příspěvky pouze z oblastí Vám přístupných.


Příspěvky - Jan Brychta

Stran: 1 [2]
16
Děkuji za upozornění!

18
Změna se netýká regionu střední a východní Evropy

19
z redakčního mailu:
Citace
Vyjádření FTV Prima k nahrávce zveřejněné dne 31. 5. 2016

Zpravodajství televize Prima pracuje s  redakčním přístupem založeným na nezávislém popisu událostí.  Dne 7/9/2015 se jednalo  o redakční poradu, jejímž cílem bylo nastavit pro diváka srozumitelný a konzistentní redakční přístup k tematice probíhající uprchlické otázky.  Na této poradě zazněly v rámci standardní diskuze různé názory. Luboš Jetmar, člen představenstva FTV Prima, byl pozvaný ředitelkou zpravodajství  Jitkou Obzinovou  pouze jako člověk s osobní zkušeností z několikaletého života v arabském světě.
Po této poradě zpravodajství televize Prima pokračovalo v každodenní redakční práci, kdy jedním z témat byla i tzv. uprchlická otázka. Jeho vyváženost potvrdila i Rada pro rozhlasové a televizní vysílání svou analýzou monitoringu zveřejněnou dne 15. 12. 2015 a následně i svým rozhodnutím o reportáži týkající se iráckých uprchlíků ze dne 19. 4. 2016.
Zpravodajství televize Prima bude i nadále informovat nezávisle o uprchlické krizi i jiných zásadních problémech naší společnosti .


Za televizi Prima
Jana Mrákotová 

20
Televizní stanice a jejich program / Re:LN: o2 sport netáhne
« kdy: 17. 02. 2016, 17:49:38 »
Čekal jsem, že někdo sem dá celý článek

Klíčová pasáž se týká sledovanosti ve srovnání s ČT (parafrázuji):
Citace
Loni na jaře sledovalo zápas mezi Spartou a Plzní na ČT Sport 417 tisíc diváků. Na podzim už sledovanost stejného zápasu na O2 Sport byla sedmkrát nižší: 60 tisíc diváků. Listopadový zápas Liberce se Spartou vidělo na O2 Sport 49 tisíc diváků, Baník a Sparty jen 41 tisíc. Průměrná sledovanost podzimní části na ČT Sport byla 118 tisíc diváků.

To ale asi nemůže nikoho překvapit. Důležitější ukazatel podle mě je počet předplatitelů, kteří si O2TV pořídí - třeba kvůli O2 Sport. V O2 si investice do O2 Sport pochvalují. Na nějaké komplexnější soudy je podle mě ještě brzo.

Hezký den!

Stran: 1 [2]