Zobrazit příspěvky

Tato sekce Vám umožňuje zobrazit všechny příspěvky tohoto uživatele. Prosím uvědomte si, že můžete vidět příspěvky pouze z oblastí Vám přístupných.


Příspěvky - David7

Stran: 1 2 3 [4] 5 6 7
46
Dnes odpoledne ve Výměně manželek na Nově – během pořadu upozorňovali v textu na The Voice Česko Slovensko, v posledním opakování textu jim ale bílý pruh na obrazovce nějak zamrzl a držel asi 10 minut. :D

47
Malý poznatek z vysílání MS v hokeji – po komerční přestávce se teď na ČT sport ztratilo z loga živě.

49
Před pár minutami na Prima Love jedna z upoutávek označena živě.

50
Před chvíli na ČT24 několik minut pouze zelená obrazovka, poté se jim OVM povedlo spustit v nějakém divně roztaženém formátu a teď už je to v pořádku, tedy kromě toho, že chybí lišta s časem a zprávami.

51
Zdravím,
chtěl bych se zeptat, zda nevíte, jak stáhnout film z tohoto linku https://play.iprima.cz/filmy/brana-temnoty ? Upoutávka mi přes FreeRapid jde stáhnout bez problému, ale film ne (pravděpodobně proto, že je 18+) - FreeRapid píše chybu "iPrima account is required". Nejde jej stáhnout, ani když se přihlásím na účet iPrima. Máte nějakou radu?

Děkuji předem.

52
Technický problém během živého vstupu v dnešních Událostech.
https://youtu.be/VqA9kAQu7Yw

53
Děkuji za odpověď, problém byl v tom, že jsem používal portable verzi YT DLG a ta to (nevím proč) nemohla stáhnout. Po stažení normální verze to již jde.

54
Zdravím, pokoušel jsem se dnes stáhnout toto video http://www.ceskatelevize.cz/porady/10253066674-zpravy-ve-12/213411012000815/, ale z nějakého důvodu mi nejde stáhnout. Freerapid píše "CHYBA - Failed to parse playlist", youtube-dl nezačne stahovat. Můžete, prosím, někdo vyzkoušet, zda Vám jde video stáhnout a chyba je tedy u mě, nebo nejde stáhnout nikomu?

Předem děkuji a přeji pěknou neděli.  :)

55
Odkladiště / Nahrávka TV pořadu
« kdy: 24. 06. 2018, 15:30:20 »
Zdravím,
na televizi značky LG jsem si před pár lety nahrál část jednoho pořadu. Nahrávku jsem před pár dny našel na flashdisku, ale problém je, že ve složce jsou 2 soubory: .TP0 a .ELU (video je dle velikosti souborů nahráno v soubor .TP0). Neznáte někdo nějaký converter, který by to převedl do nějakého normálního formátu videa? Dodám, že často doporučovaný MPEG Streamclip mi nepomohl.

Předem díky na odpověď.

56
TV Prima vysílá bez loga

57
Nova +1 asi nemá práva k vysílání Mrazíka o hodinu později (nebo byly technické problémy? - reklamní bloky ale běžely), včera (21.20-22.55) namísto něj vysílala pouze grafiku stanice. Zajímavé je, že titulky fungovaly. ;D
[Omluvte, prosím, kvalitu videa, bylo to točené narychlo] https://youtu.be/tWf4hy_WQIo

58
Včera večer (kolem 21.50) vysílal program UP Network minimálně minutu jen monoskop s logem stanice, poté byl krátký předěl a následovalo pokračování filmu, pravděpodobně po reklamě (nevím, co bylo předtím - zrovna jsem přepínal TV kanály).

59
Taky jsem na to koukal, ale nepřijde mi to jako chyba, jelikož to vidím snad každý den, ale doteď nevím, proč to tam je.
EDIT: Přidávám foto z 21. srpna.

Stran: 1 2 3 [4] 5 6 7