reklama

Zobrazit příspěvky

Tato sekce Vám umožňuje zobrazit všechny příspěvky tohoto uživatele. Prosím uvědomte si, že můžete vidět příspěvky pouze z oblastí Vám přístupných.


Příspěvky - David7

Stran: 1 2 [3] 4 5 ... 8
31
Počasí v dnešních Zprávách v 16 na ČT24 – Pavel Karas dvojmo.

32
Namísto znělky Sportu byl na ČT24 krátce ve tmě vidět technik.
https://youtu.be/H04CITt3xp4

33
ČT24 již 20 minut vysílá bez spodní informační lišty a celou tu dobu vysílá jen reprízy příspěvků z ranního Studia 6 (ani v 11.00 nebyly Zprávy).
Aktualizace: Tak v 11.30 již Zprávy byly, ale bez jakékoliv grafiky (jen s logem). Lišta se objevila až cca v 11.45 a s ní začala fungovat i grafika.

34
Krátký drobný výpadek v živém vstupu ve Studiu 6.

35
Tour de France na ČT sport má dnes občas menší krátké výpadky.

36
Vraždy#v Midsomeru  :D

37
Televize Galerie právě teď vysílá jen zvuk monoskopu (pískání) a prázdné studio.

38
Dnes odpoledne ve Výměně manželek na Nově – během pořadu upozorňovali v textu na The Voice Česko Slovensko, v posledním opakování textu jim ale bílý pruh na obrazovce nějak zamrzl a držel asi 10 minut. :D

39
Malý poznatek z vysílání MS v hokeji – po komerční přestávce se teď na ČT sport ztratilo z loga živě.

41
Před pár minutami na Prima Love jedna z upoutávek označena živě.

42
Před chvíli na ČT24 několik minut pouze zelená obrazovka, poté se jim OVM povedlo spustit v nějakém divně roztaženém formátu a teď už je to v pořádku, tedy kromě toho, že chybí lišta s časem a zprávami.

43
Zdravím,
chtěl bych se zeptat, zda nevíte, jak stáhnout film z tohoto linku https://play.iprima.cz/filmy/brana-temnoty ? Upoutávka mi přes FreeRapid jde stáhnout bez problému, ale film ne (pravděpodobně proto, že je 18+) - FreeRapid píše chybu "iPrima account is required". Nejde jej stáhnout, ani když se přihlásím na účet iPrima. Máte nějakou radu?

Děkuji předem.

44
Technický problém během živého vstupu v dnešních Událostech.
https://youtu.be/VqA9kAQu7Yw

45
Děkuji za odpověď, problém byl v tom, že jsem používal portable verzi YT DLG a ta to (nevím proč) nemohla stáhnout. Po stažení normální verze to již jde.

Stran: 1 2 [3] 4 5 ... 8

reklama