Zobrazit příspěvky

Tato sekce Vám umožňuje zobrazit všechny příspěvky tohoto uživatele. Prosím uvědomte si, že můžete vidět příspěvky pouze z oblastí Vám přístupných.


Příspěvky - AndrejH

Stran: 1 2 [3] 4 5 ... 73
31
Zemské digitální vysílání (DVB-T) / Re:Vysílače - fotky
« kdy: 18. 11. 2020, 18:29:59 »
Davide, to nemá smysl řešit, kdyby šlo o to vyfotím to znova foťákem, mám to zde 5 minut pěšky za rohem...to jsem tam prdnul jenom aby řeč nestála, takových uvolněných šroubů na anténách a jejich bizarních poloh musí být po republice mraky...

samo, těch 200 MB byl můj mega překlep z kB

32
Zemské digitální vysílání (DVB-T) / Re:Vysílače - fotky
« kdy: 16. 11. 2020, 21:07:53 »
omezoval jsem to na povolených 200 MB; poslední pokus, omezil jsem rozměr ale obsah klesl pod 100 kb tak nevím co tam bude; akorát nechápu: když jsem včera klikl na to co jsem vložil, tedy na název souboru, tak mi ho hodilo na lištu a po otevření Microsoft prohlížeč fotografií to zobrazil; možná tomu jenom nerozumím...nebo ten čajna mobil foto udělal místo foto nějaký čajna čaj :)

33
Zemské digitální vysílání (DVB-T) / Re:Vysílače - fotky
« kdy: 16. 11. 2020, 18:26:43 »
nekontroloval jsem výsledek po uložení, obecně se mi vždy zobrazují fotky po kliknutí přímo na ikonu fotky velké, po kliknutí na název souboru mi obrázek stáhne a zobrazí v default prohlížeči; natáhl jsem to tam znova, postup byl ale stejný. Obě fotky byly z mobilu, tak pokud je problém nevím v čem to je. Jinak název "satelitní yagina" byla nadsázka, prostě uvolněné uchycení yagin, které místo vodorovné polohy koukají někam do nebe...

34
Zemské digitální vysílání (DVB-T) / Re:Vysílače - fotky
« kdy: 15. 11. 2020, 20:01:37 »
Hády v listopadovém hávu

a ještě jsem přidal fotku antén na střeše, v okolí jsem jich viděl více, říkám jim "satelitní yaginy"

35
Digitální rozhlas / Re:Stanice v DAB
« kdy: 14. 11. 2020, 17:39:58 »
nezažiješ neuvěříš... odeslal jsem příspěvek a na rádiu Samson zahráli Creedence Clearwater - Who'll Stop The Rain...prostě výjimka která potvrzuje pravidlo...a pak jel Mišík...to je ta statistika :)

36
Digitální rozhlas / Re:Stanice v DAB
« kdy: 14. 11. 2020, 17:12:43 »
budu trochu off-topic, sice mně inspirovalo Rádio Samson (má smůlu že vstoupilo do 8A Brno), ale je v tom zcela nevinně; identické problémy mají i další "big name radios" jako Color, Beat nebo Hey (v DAB je omezeně jenom Beat); nebo Radio Technikum City (AT) abychom zabředli i do zahraničí.

Rozumím, že je problém udržet 24h přijatelné hudební napětí ve vysílání specializovaných stanic; tady ty středněproudovky s tím evidentně nemají problém¨:)

Řekl jsem A a neřekl B: tedy B je, že jsem žádné z výše zmíněných rádií neposlouchal 24h non-stop abych byl jakože objektivní; předpokládám, že 24h statistika je průměrně reprezentativní vzorek i jiného dne.

Samson: klasika, jako ostatní, poslouchatelnost pro mně pade na pade, tak jako výše zmíněný "konkurenti"; když na Samsonu zazní nějaká folk zpívaná ženskou (jsem na ženský, dnes to přiznat je zločin, správně je to říct "jsem pohlavně neutrální") tak super truper, pak ale vlítne trampská písnička a tím pádem padla (nic proti trampům, přírodu miluji, spal jsem pod stanem a přiznávám, že ne pod širákem).

Opakuji: Samson byl jen obětní beránek momentální inspirace; obsah programu dalších všech stanic dostupných v DAB je veřejně k roztrhání...:) 


37
Analogový rozhlas / Re:Country rádio
« kdy: 13. 11. 2020, 18:06:02 »
rádio Country není pro mně; občas jsou výjimky; náhoda je blbec - sedět v autě 2h tam a 2h zpět je při nabídce FM frustrující a tak klik klik...dnes dopoledne po dalším klik slyším hlas kultivovaného moderátora a zajímavé povídání tak neklikuji dál a poslouchám...pohled na displej - Country; povídání skončilo a moderátor říká: tak, dáme si hudbu, nyní něco tvrdšího; hned po prvních tónech si říkám sním nebo bdím, to je snad Bowie a taky že jo: David Bowie: Starman tj. klasika. Znělo to zvukově výborně a přitom písnička z roku 1972. Dumal jsem jestli je nějaká remasterovaná verze a či co nebo čím to je čím to je, ale závěr je, že Country rádio mně dnes šoklo.

38
Analogový rozhlas / Re:Konec Helaxu a Rubi
« kdy: 09. 11. 2020, 21:49:14 »
to co říkáš dává logiku - nutnost dodržet licenci - ta jim ale asi nenařizuje výkon vysílače tak to ořízli aby ušetřili :) Potvrzuji co řekl Omar, Rubi mi v Brně jede na fixu s FM dipolem a zesikem (sice shit ale to v tomto případě nehraje roli) se silným šumem, Rakousko a Slovensko čistě. Bezpečně vím, že ještě v sobotu hrálo Rubi čistě - a to nejsem si jist jestli jsem nejel přes DAB anténu a zesilovač - celkem dost místních FM vysílačů se přes to protlačí čistě; nechci ale kecat protože jsem přes víkend laboroval a nepamatuji co jsem zrovna u Rubi měl zapojený. Jisté je, že dnes šumí.

39
Analogový rozhlas / Re:Konec Helaxu a Rubi
« kdy: 07. 11. 2020, 15:52:12 »
začals větu slovem "ale" tak začnu i já: ale tvůj dotaz zněl co chytáte nyní na 96,4 ...nebo Rubi z Brna...možná jsem dotaz jenom nepochopil...snad jsem odpovědí nespáchal zločin...chtěl jsem jenom dát vědět stav v Brně...obecně mně FM nezajímá, když jedu v Brně autem a v některých částech nebo blízkém okolí chrchle i Beat, Heyradio nebo Color (a ještě promluví do toho i počasí) tak kašlu na celé FM

40
Analogový rozhlas / Re:Konec Helaxu a Rubi
« kdy: 07. 11. 2020, 14:54:38 »
na 96,4 v Brně dnes 14:50 se zobrazuje Rádio Rubi a zrovna jsem chytl jingle dámského hlasu "rádio rubi"; obsah se mi nechce porovnávat

41
Bla, bla, bla chcípáčku. Jen se vykecej, když tě v reálném světě nikdo nebere vážně a max. má soucit kvůli tvé mentální retardaci :D

Máš pravdu scheisetlere, sociálka mi kvůli retardaci navýšila příspěvek, kdo ti o tom řekl? To ale není důležité, podstatné je, že si hovado a hovadem zůstaneš.

42
... jinak je to pouze fantazie lance asi po LSD nebo obdobném matroši, co bereš :D ).

Scheisetlere, již jsem ti kdysi řekl, už si nepamatuji jakým způsobem, nyní to řeknu takhle - zavři tu svou nevymáchanou psychopatickou tlamu ty hovado
Tebe omlouvá jenom to, že jsou tvoji rodiče sourozenci z Chanova :D

Pánové, vy jste nečetli, že jsem toto téma ukončil?

Scheisetlere, děkuji za odpověď, kterou  potvrzuješ (a nechápu proč), že jsi hovado. Tipuji, že tu tvou odpověď o Chanově máš ve svých stbáckých tabulkách, že jako že co máš říct když ti teče do bot.

Omar3: vzhledem k jistému faktu to říkám nerad, ale neumím to řešit jinak: řekl jsi " Pánové, vy jste nečetli, že jsem toto téma ukončil?" Toto není tvé téma, téma založil THresil.

Sere pes, problém je, že v tématu, který jsi považoval za své, jeden uživatel řekl jinému, že bere LSD, a ty alibisticky uhneš "Prosím, nechte si podobné invektivy na jiná témata". Prostě nula charakter, já bych to všechno smazal, pokud by to nešlo, vyjádřil bych se.

Ale toto není problém ani scheisetlera ani Omara, ryba smrdí od hlavy, na digizone sedí někdo hodně smradlavý.

43
... jinak je to pouze fantazie lance asi po LSD nebo obdobném matroši, co bereš :D ).

Scheisetlere, již jsem ti kdysi řekl, už si nepamatuji jakým způsobem, nyní to řeknu takhle - zavři tu svou nevymáchanou psychopatickou tlamu ty hovado

44
je škoda, že FS na svých stránkách nedrží historii vývoje, čip FS1110G-B gůglovič našel u nějaké firmy  Hong-Kong, 21 600 kusů na skladě, kdo ví jestli údaj dobový nebo aktuální.

Foto: Zajímavý je ten připravený a neobsazený post IO, kdo ví co to bylo; možná wifi nebo bluetooth ap. atd.

45
Digitální rozhlas / Re:Stanice v DAB
« kdy: 10. 10. 2020, 21:06:43 »
(omluva za off-topic ale nešlo jinak)

ale ano,vzdávám se, udělals ze mně blba, dobře mi tak, ale pořád nevím  která bije.

pan Gúglovič mi našel stránku Miroslava Laduny, kde má motto  Lapáním vln, život je pln ! Ale Many waves in our lives gúglovič nevyplivl. Co se to zde k sakru děje! :)

Stran: 1 2 [3] 4 5 ... 73