Zobrazit příspěvky

Tato sekce Vám umožňuje zobrazit všechny příspěvky tohoto uživatele. Prosím uvědomte si, že můžete vidět příspěvky pouze z oblastí Vám přístupných.


Příspěvky - AndrejH

Stran: [1] 2 3 ... 73
1
na krámu ve Slatině pořád za šest stovek. Skvělý zážitek s tím sluchátkovým výstupem. Co příjem? Tesco gumák vůbec nebyl blbec, akorát doplatil na manýry engineeringu s těmi tlačítky.

2
asi si zahraji na masochistu a koupím si toto rejdiou. Má neodolatelnou výbavu "síťový adaptér není součástí balení" a vynikající hodnocení uživatelů "vše hraje čistě a bez šumu". Kdo ví, třeba motyka střelí a něčím překvapí. Konec konců jsem jenom průměrný občan slyšící na slevy :)

3
Digitální rozhlas / Re:DAB Jižní Morava
« kdy: 20. 10. 2022, 21:25:08 »
Promiňte, ale co je zkratka DP?

https://www.google.com/search?client=opera&q=dp+hp+pp&sourceid=opera&ie=UTF-8&oe=UTF-8

překvapení, že DK reagoval empaticky, čekal jsem sarkasmus typu DP je zkratka Dopravní Podnik. Nicméně jeho odkaz není optimální, dolní propust např. zde:

https://en.wikipedia.org/wiki/Low-pass_filter
https://cs.wikipedia.org/wiki/Doln%C3%AD_propust
 

4
Digitální rozhlas / Re:DAB Jižní Morava
« kdy: 19. 10. 2022, 21:59:12 »
Co rýpeš? Jsi snad ten, na koho jsem reagoval?

nejsem ten na koho jsi reagoval...no a co...se neposer....potrefená husa o DP zakejhala...nazdar

5
Digitální rozhlas / Re:DAB Jižní Morava
« kdy: 19. 10. 2022, 21:16:35 »
Tak nám včera spustili DAB z Děvína. Čeho jsem se obával se stalo. Kamzík je v háji. Nevzal jsem si na víkend spektrák, tak nemohu zatím posoudit, jak se změnily signálové poměry mezi 12D a 12C. Tak v pondělí.
To chce ostrou DP ;)

se ti válí v šuplíku anebo je to knížecí rada...

6

...Jde mi především o to, že se učím anglicky (a preferuji britskou angličtinu)....

omlouvám se že nemluvím k věci, ale zarazila mně výše uvedená "preference". Jakoby ses chtěl zalíbit nějakému britskému úředníku. On ten anglicky mluvící svět je obrovský a i oni mezi sebou musí někdy napnout uši že vo co go. A to nemluvíme o přistěhovalcích. No...třeba máš důvod proč právě britskou.

7
Zemské digitální vysílání (DVB-T) / Re:Vysílače - fotky
« kdy: 19. 01. 2022, 20:40:56 »
večerní momentka (mizerná - foto z mobilu) z procházky se psem na poli za obcí Líšeň; dvě světýlka, jedno umělé stožáru mobilního operátora a jedno přírodní...

8
Analogový rozhlas / Re:Neznáme rádio v Remäte pri Handlovej
« kdy: 03. 12. 2021, 23:10:36 »
dobrý podnět, ale neřeší problém jak se ocitl Walda v Handlové :)  otázka těžší i pro to, že Waldu mohla vypustit jak Vltava tak i ČRo2...

9
Analogový rozhlas / Re:Neznáme rádio v Remäte pri Handlovej
« kdy: 03. 12. 2021, 21:42:48 »
FM 107.9: nejdříve jsem myslel že klasický shit dotaz, pak po nějakých pokusech jsem si řekl, že celkem zajímavý podnět, ale z jiného hlediska. Člověk by čekal, že nápověda se najde na stránce big bose Českého telekomunikačního úřadu; stránky tohoto úřadu nejsou pro laika friendly-user anebo jsem levý, zadat tam kmitočet a vidět co tam vypadne jsem neobjevil, stránka p.a.r.a.b.o.l.a.cz - netuším jak aktuální - https://www.p.a.r.a.b.o.l.a.cz/vysilace/cz/fm/ - uvádí vysílací výkony a jejich lokalizaci, silná spekulace co dolétlo k Handlové. Pokud je p.a.r.a.b.o.l.a.cz aktuální tak geograficky je nejblíže Slavíč (u Hranic na Moravě), sice jenom 316 W, ale žádnou jinou svářečku poblíž nevidím.

P.S. jestli si zde někdo hraje na big hackera tak se jdi vycpat; když jsem do výše uvedených odkazů napsal "parabola" tak se to po odeslání změnilo na "google" a bylo to k ničemu

10
Zemské digitální vysílání (DVB-T) / Re:Vysílače - fotky
« kdy: 25. 08. 2021, 23:33:05 »
četl jsem, že v UK podpalují 5G vysílače páč způsobují coronu...bohužel to již vypuklo i u nás, pohotově jsem tu událost dnes zachytil na fotografii...
http://gsmweb.cz/foto.php?op=paegas&cid=14333&okres=BM
kurňa 7 let to nikdo nenafotil a kolik těch SDHáček tam zmizelo...

dnes jsem zjistil, že zde již proběhla poslední večeře Krista, poslední velký talíř byl sněden (Brno - Líšeň, pole za obcí).


po roce sice mizerná fotka z mobilu ale zdá se že již není kam progresívně redukovat...tedy kromě rzi stožáru :)

11
Zemské digitální vysílání (DVB-T) / Re:Nove koordinace CR
« kdy: 17. 07. 2021, 22:37:34 »
MiPo77: tak nějak, všechny ostatní žvásty jsou lobbing mafie FM

12
Set-top-boxy / Re:Help us with new technologies
« kdy: 31. 05. 2021, 22:29:23 »
hey man, you're on a wrong platform and maybe strangely straying around the world...your approach as a "trial shoot"  does not make a sense here, I dare say not even in other places you yelled out...these issues should went through other communication channels, dont you think...sorry

13
Zemské digitální vysílání (DVB-T) / Re:Vysílače - fotky
« kdy: 12. 05. 2021, 22:12:14 »
David Kříž: fotka má 1MB, foto editor po aplikaci funkce "Uložit JPEG pro Web" z toho udělal 50 kB. Když zde kliknu na název fotky tak se otevře prohlížeč a zobrazí to korektně, když kliknu přímo na obrázek tak je to strašně roztahané a musím posouvat lišty abych to kousek po kousku viděl.

14
Zemské digitální vysílání (DVB-T) / Re:Vysílače - fotky
« kdy: 30. 04. 2021, 22:03:51 »
je to prosté, jsem v tomto prosťáček a řešit to nebudu. Vždy jsem fotky komprimoval v dědečku foto editoru Zoner Photo Studio 17 příkazem "Uložit JPEG pro Web" a vždy to scvaklo těsně pod 200 kB povolených na tomto webu a nikdy s tím nebyl problém. Pravdou je, že tuto fotku to ždímlo na 51 kB, jsem se divil a to je možná důvod proč to někomu nefachčí; může to být souhra mého shitového foťáku, který ty světelné podmínky nezvládl a foto editor to dorazil. Nemíním se do problematiky vnořovat, mám jiné problémy. Stačí přátelsky říct "jdi s těma foto někam" a mám po problému :)

15
Zemské digitální vysílání (DVB-T) / Re:Vysílače - fotky
« kdy: 27. 04. 2021, 22:13:26 »
dnes soutěžily dva nesouměřitelné živly, vysílač Hády a slunce. Etický vítěz je jasný, přírodu nelze porazit :) Ale technický um člověka si taky nevedl až tak špatně...

Stran: [1] 2 3 ... 73