Zobrazit příspěvky

Tato sekce Vám umožňuje zobrazit všechny příspěvky tohoto uživatele. Prosím uvědomte si, že můžete vidět příspěvky pouze z oblastí Vám přístupných.


Příspěvky - José

Stran: 1 ... 113 114 [115]
1711
Odkladiště / Velikonoce
« kdy: 02. 04. 2010, 23:50:48 »
Veselé Velikonoce a přijemné prožití Velikonoc všem čtenářům / i admínům/ serveru Digi Zone. Bohatou pomlázku, hodně slivovice atd. :)

1712
A on ti někam utekl, že ho chceš docházet ? :)

1713
Štěpáne buď v klidu, máš tam ,,odkaz a ikonku změnit" v pohodě si můžeš to ,,dojení" opravit...

1714
Pořád ale nevím, jak odpovídat na nějaké konkrétní příspěvky.

To ve své podstatě nikterak nevadí, viz. tato ukázka. Používá se to zcela všude a zcela jasně z toho plyne, komu odpovídám a na co.  /Tedy použití odkazu ,,citace" a následně umazání, co je nepotřebné a ponechání zcela konkrétního, na co reaguji.../

1715
No, největší ,,zradou" je v každím případě ta nutnost DVOJÍHO přihlášení. S tím to jsem se setkal pouze na Torrentových serverech  :) tam je vskutku snad na všech, zvlášť přihlášení na server a zvlášť přihlášení do Fóra. Jinak, všude, kde jsem, kdy v životě byl, stačilo vždy přihlášení, jedno, jediné a to po té, umožňovalo PŘIHLÁŠENÝ POHYB po zcela celém serveru. Takže zde je takové použití, opravdu velmi, NEOBVYKLÉ, ale mám dojem, že jde o provizorium, tedy jestli si to nepletu, tak by se měl snad předělávat celý server zde, mám dojem a toto je asi jen vskutku, provizorní situace.

1716
No, jo, já vlastně 2. Tedy pražskou na 52 a libereckou analogovou na 60. A vlastně až pojede Černá hora, tak bych měl mít teoretický 3. Tedy pražskou z DVB-S, libereckou z Ještědu a východočeskou z Černé hory. Jinak tu ústeckou mám pro změnu na chatě, kam stejně na Velikonoce pojedu. Takže tam bude taky pražská z Ještědu 52 a analogová z 60 a ústecká z 58...To je sranda.To mě ani nenapadlo.

Ale to s tou dočasností mě pro změnu napadlo, že by tam mohli do srpna pustit třeba Z1, Public TV a Óčko a bylo by to plné a byla by legrace. Ale jinak je to blbost ani jeden z těch subjektů nemá peníze a cuká se už takhle dost a nikdo neví jestli vydrží nebo nevydrží, ale sranda by to byla. Leda, že by jim to ČRa fakt pustili zadara, jen jako testík aby trochu pošťouchli hošíky z Novy, to by mne doopravdy neuvěřitelně pobavilo, ale jinak asi trochu drahý žertík. Ale pobavil by mne a jsem rád, že nejsem sám koho ta kravina napadla, ale také Vás. Hehe. Fakt by to bylo zábavné.


1718
Ale prdlačku. Dopadl jsem včera stejně. Prostě tady teď běží ty systémy dva. Zvlášt je PŘIHLÁŠENÍ a něco jiného na SERVER DIGI ZONE a zvlášť je přihlášení a něco jiného do zdejšího Fóra. Takže čistě teoreticky je možné zde nyní mít zcela dva odlišné profily atd. Jeden pro jednu část a druhý pro druhou část.

Možná by nebylo od věci, pro ,,ty pitomce" do které to kategorie, jsem spadl. Ale koukám, že se mnou i taková osobnost, jako Enik. Aby se to výrazně odlišilo. Tedy ten odkaz na funkci byl evidentně jasný, např. u jednoho ,,Přihlášení do Fóra". A u druhého ,,Příhlášení k příspěvkům pod članky". Nebo, nějak, tak...

Konečně, jsem se od změny, dostal k tomu abych se v tom patřičně prohrabal. Takže, celkem to jde a je to funkční a dá se na to zvyknout. Měl bych pouze nějaké výhrady nebo poznámky.

Za prvé pochvala. Potěšilo mne, že konečně funguje můj AVATAR ve formátu gif. V tom prvním, profilu nefunguje.

Tak a  nyní ty kritické poznámky. Zklamalo mne nebo-li nepotěšilo, že jsou tady možné ,,kdejací kecálkové" rozuměj komunikační programy, jako MSN Messenger a Yahoo Messenger atd. Ale v ČR velmi oblíbené a používané SKYPE, zde není. Takže by bylo dobré asi SKYPE přidat !
/pozn. Mimochodem všiml jsem si, že některým uživatelům ICQ nefunguje, číslo ICQ je nutné zadávat bez pomlček ! Pak je to OK a v pohodě. Funkčnost plně ověřena./

Dále jsem nepochopil, proč je tam IKONKA PROFIL a přitom kliknutím na jméno se zobrazí zcela totéž, čili opět shodný PROFIL. Pitomost a obyčejný DVOJÁK. Doporučuji jedno z toho zrušit. Na co to tam je ? / Šlo by možná smyslplněji využít pro něco jiného.../

Jinak jsem byl s možnostmi nastavení víceméně spokojen, jen bych uvítal více SKINŮ, jako letní, zimní, kovový, přírodní atd. nějaké barvičky, možnosti, z tohoto hlediska, celkem nic moc. Na výběr 2 mizerné možnosti a jinak nic.

Jo, ještě chválím velmi, možnost, dodatečné editace příspěvku.

Jinak odvolám všechny své dosavadní výhrady, jako ,,dotazník z přísloví" pomalost přechodu z jedné diskuse do druhé atd. Vše se zaktivní a funguje zcela normálně, ale pouze pro přihlášeného uživatele. Hostům to není dostupné. Takže jsou dosti výrazně proti přihlášenému uživateli znevýhodněni, ale to je normální a používá se to běžně aby se uživatelé registrovali a přihlašovali.

Vše.

1719
Zemské digitální vysílání (DVB-T) / Re: DVB-T v Polsku.
« kdy: 02. 04. 2010, 10:14:08 »
Podle mého názoru bych registrován být měl, když to píše, že je tam Jose,,rezervováno"...
Jinak, proč tedy ,,HOST" tuto hlášku obdrží ? To by mělo být tedy ošetřeno tak, že ji obdrží pouze, kdo je přihlášený....

Stran: 1 ... 113 114 [115]