Zobrazit příspěvky

Tato sekce Vám umožňuje zobrazit všechny příspěvky tohoto uživatele. Prosím uvědomte si, že můžete vidět příspěvky pouze z oblastí Vám přístupných.


Příspěvky - 272930370

Stran: 1 ... 19 20 [21]
301
Set-top-boxy / Re:technisat digimod t1
« kdy: 14. 06. 2015, 20:04:46 »
Obvykle to znamená pohotovostní stav. Následně po stisku horního červeného tlačítka na DO dojde k vypnutí a bude svítit pouze červená kontrolka. A pokud už ten přijímač nereaguje, DO je v pořádku a nepomáhá ani odpojení a opětovné připojení napájení, takže můžeš tohoto TechniSata rovnou hodit do koše. Repas stojí kolem 600Kč, což je nerentabilní.

302
Po ptejte se u České Radiokomunikace a jejich dceřinou CDG na oněch 95% pokrytí v praxi.
Bohužel na vysílačích ČRa mají monopol jsou to jejich vysílače a to je problém proč vysílače nejsou ve zprávě státní firmy která b zpravovala provoz vysílače a nabídla by všem možnost vysílání za stejných podmínek nejen pro ČRa ale i konkurenční Pařízek a jiných. Prakticky jako CETIN.
A pro to jsou oblasti kde multiplex 3 nenaladíte. Holt smutný stav kdy vysílače se zprivatizovaly jednomu vlastníkovi. A konkurence měla smůlu. Bud přijměte nabídky monopol ČRa nebo nic.to je průšvih z Klaus doby.a pro to se nehne me z místa. Rozumíte  :D bohužel nejste jedinou oblasti bez multiplex 3 .
A také na rozdíl od soukromého ČRa si státní firma může sáhnout na evropský dotace. Pro to by bylo ideální oddělit vysílače od ČRa a přenést na obdobu CETIN kde bude poskytovat vysílač všem nejen ČRa. To by pomohlo.
Nic ve zlém, ale zcela zjevně ani netušíš, co to vlastně CETIN je (resp. proč došlo k rozdělení O2). Takže jenom poznámku - CETIN je pořád soukromá firma a svoje služby bude poskytovat pouze tomu, komu je bude chtít poskytovat. A samozřejmě za ceny, které si stanoví, takže žádná výhra to pro nikoho nebude. Vyjma původní O2, která z toho bude profitovat ještě více, než dneska. Možná až se ČTÚ vzpamatuje a něco vypotí, tak dojde ke změně, ale zatím je všechno v režii Kellnera.

303
O serveru DigiZone.cz / Re:Záhadné mizení příspěvků
« kdy: 01. 06. 2015, 21:56:50 »
272930370 alias Gaga - Choval jsi se nepřístojně, dostal jsi banán, tak nač si stěžuješ?Můžeš být rád i za tyto slova.
Normální člověk by ten BAN respektoval, ne ty jsi pan "multinick" a nedotknutelný.
Ty jsi ony dva neschválené příspěvky četl, že tady pindáš cosi o nepřístojnosti? Asi sotva. Prostě si jenom - stejně jako Novák - přihříváš polívčičku, protože jsi byl opakovaně v diskuzi prokouknut jako naprostý trouba, a to i za mého přičinění :D
Mimochodem - respektovat ban má být co? Nějaká povinnost? To sis asi něco popletl, diskuzní fórum se neřídí žádnými zákony, ale max. nějakými nevymahatelnými pravidly, které mají asi stejnou váhu jako tvoje a Novákovy žvásty (tj. čistá nula). Tak se kluku vzpamatuj, pusť si ten Beat a třeba přijdeš na jiné myšlenky :D

304
Ten Hodonín, resp. Strážovice, je teda vskutku zajímavá věc!

305
Hulvát se holt předělat nedá. Takže i já souhlas s lance.

306
O serveru DigiZone.cz / Re:Záhadné mizení příspěvků
« kdy: 01. 06. 2015, 19:26:42 »
Naprostá klasika, sám jsem taky někdy před týdnem napsal 2 příspěvky jako komentář pod 2 články a dodneška tady nic není. Nemluvě o vymazaných tématech i zde ve fóru (tento příspěvek nejspíš také zmizí, takže ho preventivně uložím jako screen obrazovky). Jediné co se tady člověk dozví je, že jeho příspěvky nejsou s čímsi slučitelné a bla, bla, bla ban od jistého redaktora (který tady ovšem zcela zjevně urážlivé příspěvky od jiných v klidu ponechává, holt kamarádíčkování z Facebooku apod. je znát). Jediné štěstí je, že další weby od Internet Info jsou poměrně normální a ostudný Digizone je lepší vypustit z mysli do doby, než majiteli dojde trpělivost a provede personální obměnu. Pak se možná vyplatí chodit i sem.

307
Začalo to vadným zdrojem a nakonec je z toho LTE :D

308
Naprostý nesmysl, kdy se zase nějací osvícení snaží ostatním vnucovat, co je a co není vhodné.

Stran: 1 ... 19 20 [21]