Zobrazit příspěvky

Tato sekce Vám umožňuje zobrazit všechny příspěvky tohoto uživatele. Prosím uvědomte si, že můžete vidět příspěvky pouze z oblastí Vám přístupných.


Příspěvky - davidbeck

Stran: [1]
1
Vážený pane Patero, pane Honzíku,

nešiřte zde lživé a nesmyslné informace! Vysílač Česká Lípa 99,9 je samozřejmě provozován v souladu s vydaným individuálním oprávněním a z důvodu koordinace nového kmitočtu ve městě byl zkontrolován přímo na místě pracovníky Českého telekomunikačního úřadu a to 28.ledna.

David Beck
technický ředitel
Media Marketing Services a.s.

2
Analogový rozhlas / Re:Přitopila Hitrádia pod "kotlem"?
« kdy: 11. 02. 2013, 17:38:10 »
Vážení diskutující, Lukáši Poláku a Martine Patero,


jsem nucen vyjádřit se k této diskuzi, neboť zde kromě jiného zazněla také velmi silná, nepřesná a lživá slova.

V první řadě se zde dotýkáte kvality signálu Hitrádií. Jak je zmíněno mnoha diskutujícími v jiných fórech, zapnutím parametru mpx power na 0 dBr došlo ke zlepšení příjmu vzdálených vysílačů. Na druhou stranu nám chodí do rádií stížnosti posluchačů, kterým se příjem výrazně zhoršil. Předpokládal bych, že díky vašemu zájmu o rádia budete mít informace, že od ledna probíhají intenzivní kontroly ČTÚ a na letošní rok si předsevzali zkontrolovat všechny vysílače na našem území.

Vaše zmínky, že máme dobrý signál, beru jako potvrzení toho, že se nám podařilo skvěle vyladit presety na námi používaných audio procesorech Orban a Omnia. Zatímco některé stanice mají na vysílači jen stereo encodér, my máme na vysílačích regulérní audio procesor umožňující regulaci mpx power.

Za druhé - vymýšlíte si pane Patero, když tvrdíte, že došlo k výměně vysílače v Turnově! Vysílač v Turnově byl spuštěn v roce 2010 a od té doby je zde celou dobu vysílač BW Broadcast TX 300. Nastudujte si také prosím metodiku ČTÚ, než na fórech začnete psát zasvěcené příspěvky o hodnotě max. 3 dB. Takto opravdu hodnota mpx power omezena není.

Jste natolik známými redaktory, že každý čtenář bere vámi napsané informace zcela vážně. Ve svých příspěvcích přímo obviňujete nás a naše poskytovatele služeb z porušování obecně platných právních předpisů. Rád bych vás tímto upozornil, že záměrným rozšiřováním lživých informací můžete závažným způsobem poškodit naší dobrou pověst. Pokud v této činnosti hodláte pokračovat, budeme nuceni bránit se proti takovým defamačním tvrzením právní cestou.


David Beck
technický ředitel
MEDIA MARKETING SERVICES a.s.

Stran: [1]