Zobrazit příspěvky

Tato sekce Vám umožňuje zobrazit všechny příspěvky tohoto uživatele. Prosím uvědomte si, že můžete vidět příspěvky pouze z oblastí Vám přístupných.


Příspěvky - Rogue 11

Stran: 1 2 3 [4] 5 6 ... 19
46
Odkladiště / Re:Televisní humor :-)
« kdy: 10. 03. 2017, 21:41:53 »
Nejlepší hláška Nové Digi:
47
Tu chybovou sekvenci jsem si neoscreenoval, tady je aktuální:Mě to už zase ukazuje co má, i když to předchozí se mi líbilo víc  ;)

48
TASS je zplnomocněn prohlásit, že O2 jen malinko odpoledne zešílel software. Vše je při starém a žádné novinky nehlášeny.   

49
Ale človíčku, dovolte mi malé seznámení: jsem jedním z tvůrců článků zde na DZ. Proto mi prosím nevěšte na nos nějaké bulíky místo sebereflexe, že jste dvakrát napsal úplnou b.... Mediální trh se neřídí nějakou "selskou logikou"... 
Hezký den ! 
   

50
Odkladiště / Re:Televisní humor :-)
« kdy: 01. 03. 2017, 10:55:24 »
Nova opět baví, tentokrát tímto článkem:

http://prask.nova.cz/clanek/novinky/nezapomenutelny-hit-crazy-frog-slavi-dvacet-let-od-sveho-vzniku-co-za-timto-ztrestenym-napadem-vlastne-stalo.html

Sorry jako, ale když chci o něčem psát, neměl bych se v článku prezentovat jako totální ignorant, navíc když píšu o tak provařené věci jako Crazy Frog.

V klidu se tam název původní skladby, ze které byl vzat hlavní hudební motiv prezentuje jako jméno konečného tvůrce. Přitom stačilo nahlédnout třeba na Wikipedii.

https://en.wikipedia.org/wiki/Axel_F

Takové historické okénko: Axel F není interpret nebo autor, ale název všeobecně známé instrumentálky vytvořené pro film Beverly Hills Cop s Eddiem Murphym v hlavní roli a je to také jméno postavy, kterou hraje. Autor je Harold Faltermeyer... 

Bylo to i jedno z hojně používaných vyzvánění prehistorických Nokií, myslím, že 3310.

Coverováno snad každým hráčem na klávesy, který se rozhodl vydat album cover verzí. Jen na Spotify je snad takových 20 alb.

Dále, postavička nebyla zelená, ale modrošedá. Buď si ho autor spletl s tou potvorou od Alzy nebo je jednoduše barvoslepý  :D

Za takový článek by autor zasloužil Prásk-nout jednu zleva a druhou zprava...

   

51
Logika některých diskutujících je velice podivná. Evropská unie umožní více reklamy, takže zahlcení programu reklamou způsobila Evropská unie :D České televize jenom plní přísné nařízení.

Nikoliv, vaše (ne)logika je hódně zajímavá. Zahlcení reklamou opravdu způsobila EU a její (občas zcestná a zbytečná) nařízení. Kdo umožnil direktivou (která je závazná) více reklamy? Komise EU.  :)

Ad zcestná nařízení: ukázkový příklad takové s odpuštěním debility byl ten ( v tichosti zrušený) dokument o tom, jak má být předpisově ohnutý banán  ::) :D

Ad ČT: ta přísné nařízení neplní ale obchází vydáváním reklamy za sponzorské vzkazy. A na ty se nařízení nevztahuje...

Raději si příště o problému něco přečtěte...  ;)
   

52
Ano, a to nemluvě hlavně o Primě, která loga svých "zábavných" pořadů vkládá na tvrdo do pořadu po celou jeho dobu. Ovšem podle RRTV se tím vůbec ničeho nedopouští.  ::)
Obzvláště výživné jsou z hlediska reklamy dlouhé eposy jako Pán prstenů, Hobbit nebo Titanic, které začínají ve 20:xx a po natažení o reklamní breaky končí třeba půlhodinu po půlnoci... 
Pokud bych chtěl sledovat, zásadně řeším timeshiftem nebo nahráním. 
A není to jen u filmů. Co se reklamně děje u sportovních přenosů, to je také něco. Nejdříve sponzoři a partneři, pak placené reklamy, pak preventivně zopakujeme to první, potom střihneme Hamé a pak možná konečně přenos. (Biatlonové mistrovství v Hochfilzenu)
A něco staršího data, zpravodajství z Rallye Dakar jsem raději sledoval na Eurosportu, protože to na ČT Sport byl prakticky 30 minutový proud reklamy doprovázený obrázky ze závodu. A je mi jedno, jak tomu ČT říká, prostě to obtěžovalo nad míru únosnou, tak jsem odešel po prvním dni jinam.         

53
Karlos 68: stále kvoká, stále kvoká...  ;) S tímhle člověkem to je naprosto ztracené, když považuje i obyčejné háčky a čárky za zbytečnost. Nevím, co ho nutí psát jak prase, jestli pokažený jablečňák, nebo něco jiného, osobního.
BTW: nabídka žádná hitparáda, alespoň pro mě. 2x slovenský recyklát, Československo je v XL, Film+ žádné kdovíjaké filmové pecky nedává, takže leda Prima Max HD. Uvítal bych AXN v HD nebo něco z rodiny FOX. Šikla by se taky nějaká náhrada za Universal, když se ti s odpuštěním blbouni z NBCU rozhodli zaměřit na drbárnu E! Zajímavé, že v okolních zemích stále Universal běží i v HD.         

54
Jděte už se svým hatovaním zum Arsch, ano? A mluvte výhradně za sebe, buďte tak laskav. 

55
Set-top-boxy / Re:Lepší.TV nová IPTV
« kdy: 12. 01. 2017, 13:46:25 »
Koukni se, asi takhle:
... kolik jsou Češi ochotní za tyhle...veřejnoprávní televize utratit. Mnohem více než bohatší Němci.
Určitě se shodneme na tom, že "ochota" platit veřejnoprávní výpalné, je zřejmě v Německu i Česku stejná. Ale Češi platí to výpalné v daleko menší částce, nikoliv jak píšeš ty, "mnohem více než Němci".

Kolik se platí od 1.1.2013 za rádio, televizi a internet v Německu?

    Od 1.1.2013 změna - platí všechny německé domácnosti paušálně koncesionářský poplatek ca 18€ za měsíc. Nově se platí pouze jednou za celou domácnost.
    Zde byste měli svoji domácnost přihlásit: rundfunkbeitrag.de
        Zde můžete taky požádat o slevu na koncesionářském poplatku, např. finančních nebo zdravotních důvodů, pokud jste nezaměstnaní, pobíráte sociální podporu, Bafek nebo jinou podporu na studium, atd.
    V Düsseldorfu vznikla iniciativa GEZ-WG s pomocí které můžete sdílet poplatek založením WG. Toť jediná možná skulinka jak zaplatit ročně co nejméně. Prakticky tak můžete ušetřit ročně např. 200 Euro, záleží s kolika lidma se domluvíte. Jestli to prakticky opravdu funguje je ovšem spekulativní.

Poplatky (měsíčně)

    jeden poplatek za celý byt / WG: 17,97 Euro
    poplatek za firemní auto: 5,99 Euro
    Postižení ("RF"): 5,99 Euro
    Letní chaty: první zadarmo, každá další 5,99 Euro
    Nezaměstnaní a jiné podpory (Hartz IV, AG II, BAföG a pod): možné na žádost se osvobodit
   

Zdroj: germany.cz

Nechytej se nepodstatného dodatku o SKY. Co je SKY a ve SKY, to vím velmi dobře, napsal jsem o tom několik článků  ;)   

56
Set-top-boxy / Re:Lepší.TV nová IPTV
« kdy: 12. 01. 2017, 12:52:50 »
Ehmm...  ::)
Kolego, když se přidržím vaší terminologie, český poplatek za veřejnoprávní televizi je 135,- Kč, což je cca 5 Euro. Německý poplatek za veřejnoprávní televizi (základní, za domácnost-WG) je 17,97 Euro a to je 485,- Kč. Ovšem, více programů a i regionální mutace v HD. A komerční TV? Základní Sky Starter je prvních 12 měsíců za 8,50 Euro - 230,- Kč. Oni nadávají spíš na to, že kupříkladu zmíněný Starter je od 13. měsíce o 100 % dražší.           

57
Set-top-boxy / Re:Lepší.TV nová IPTV
« kdy: 11. 01. 2017, 09:47:31 »
No tak jste nám opět nepřinesl nic nového, "odborníku". Identita uživatele Jhin123 je redakci známa a je zde jako soukromý uživatel služby, ne jako zástupce operátora.
Gratuluji, objevil jste Ameriku :D

Hezký den!

Petr Faistauer
 

58
A to píšeš jako Faistauer, nebo Sejček???

A ty se taky jmenuješ Polulin? Sice nevím, co je ti po tom, ale na občance mám Faistauer  ;)
Hezký den.   

59
Tedy lidi, tohle je bizár. DiGI TV přeje sama sobě, neb všichni víme, že "Václav Malý" je fake účet založený jen pro chválení Digi  :DSkutečně, jen tak dále, už máme první přesuny zpět směrem k osvědčeným providerům... 

 

60
Set-top-boxy / Re:Lepší.TV nová IPTV
« kdy: 28. 12. 2016, 21:21:36 »
Viděl jsem k X96 nabízet tuto věc:Ale kdo to dělá, jsem zatím nepátral.

Stran: 1 2 3 [4] 5 6 ... 19