Zobrazit příspěvky

Tato sekce Vám umožňuje zobrazit všechny příspěvky tohoto uživatele. Prosím uvědomte si, že můžete vidět příspěvky pouze z oblastí Vám přístupných.


Příspěvky - Sedlisky

Stran: 1 ... 4 5 [6] 7 8
76
Televizory / Re:Monitor HDTV tunerem s podporou příjmu DVB-T/C
« kdy: 07. 02. 2013, 10:13:21 »
Zdravim chci se zeptat pokud bych koupil Monitor HDTV tunerem s podporou příjmu DVB-T/C je potreba set-top box a antenu pro prijem digitalniho vysilani nebo pouze antenu?

Monitor mam vyhlidnutej
http://www.czc.cz/samsung-syncmaster-t22b300ew-lcd-monitor-22/108805/produkt?q-c-0-productType=sMonitory

nemam kabelovy prijem , tedy pocitam ze je potreba set-top box a napr. pokojovou antenu pro prijem digi vysilani

Je to tak?
22" je malá (osobní zkušenost), radši vezmi 24": http://www.alfacomp.cz/php/product.php?eid=10514007X0000001OUR (třídění programů v PC přes Samsung channel editor, bezproblémový provoz jak na DVB-T, tak na DVB-C u UPC)

77
Neblázni s nějakým Pařízkem, protože tady jde o to, že je spousta míst, kde se sice mux 3 zachytí, ale v naprosto nepoužitelné podobě. A na té mapce to svítí modře jako perfektní pokrytí, což platilo možná v dobách, kdy měl mux 3 parametry shodné s muxy 1 a 2. Dneska to tak prostě není a ten mux 3 je nepovedenina. Navíc na řadě míst není signál žádný a popisuje to dost lidí i na zdejším fóru.

78
Takových obrázků ti namaluji 10 za den a klidně i lepších  :D

79
A druhá polovina zase nemá mux 3, takže to vyjde nastejno, resp. Nova by si přechodem do muxu 3 nijak výrazně nepomohla a navíc by se tam musela dělit o místo s dalšími programy.

80
Zakryje se Penthousem :D

81
Právě mux 3 má pokrytí akorát na mapách, ale díky dříve nevhodně změněným parametrům je realita úplně jiná. U muxu 4 je pak mnohdy problém jedině v tom, že si divák myslí, jak to musí chytnout na jednu anténu spolu s muxy dalšími a když nechytne, tak z toho hned dělá ukvapené závěry, že nemá signál.

82
Nova udělala velkou chybu, že vsadila na ten Pařízkův MUX 4. Polovina lidí ho vůbec nepřijímá a to sráží sledovanost Fandy a Smíchova. Vůbec není pravda, že Prima Zoom má potenciál tyhle kultovní novácké programy vyřadit ze hry. Je o ně obrovský zájem. Ale prostě se k divákům nedostávají.
Právě naopak, Nova s tím udělala velký kauf, protože má jeden multiplex de facto celý pro sebe (Pařízek je pouze nastrčená figura). A počet lidí, kteří mux 4 nemají, může být asi na stejné úrovni jako počet těch, kteří nemají mux 3. Co je velkou chybou, je absence satelitního šíření.

83
Údaje o sledovanosti nemají naprosto žádnou váhu, natož aby musely odpovídat skutečnosti a jsou dobré leda pro žabomyší hádky na DZ s Davidem Novákem :D

84
Zemské digitální vysílání (DVB-T) / Re:Pětka vypnuta?
« kdy: 05. 02. 2013, 21:50:45 »
Pařízkovi Nova nic neplatí ve smyslu jak naznačuješ, protože Pařízek je pouze nastrčená figurka.

A HD programy v pozemáku nikdo nebude ochoten financovat, takže buď nic nebo jako Pay. S tím je potřeba se smířit a bez ohledu na Afriku nebo Ukrajinu, kde mají také větší počet lidí.
Vyšší kvalita v DVB-T2 pak samozřejmě nebude, protože nikde není dané, že by musel datový tok stoupnout.

85
Zemské digitální vysílání (DVB-T) / Re:Pětka vypnuta?
« kdy: 04. 02. 2013, 20:27:00 »
Pokud by Pětku někdo dotoval, tak by jela dál, to máš pravdu. Ale toto není podnikání, které má šanci vydržet.

86
Zemské digitální vysílání (DVB-T) / Re:Pětka vypnuta?
« kdy: 04. 02. 2013, 19:59:26 »
ale pokud koupili i pětku,tak i kdyby vratili licenci za pětku a požádali o novou, tak budou mít dluhy, protože metropol i pětka patřily pod jednu společnost,tudíž pokud dluží metropol, dluží i pětka
Co kdo koupil nebo nekoupil jsou pouhé spekulace. Aspoň zatím.

87
Zemské digitální vysílání (DVB-T) / Re:Pětka vypnuta?
« kdy: 04. 02. 2013, 19:23:44 »
a metropol nemá dluhy? šak to je jedna společnost, navíc pětka má daleko větší potenciál než metropol.
Jaký potenciál? Těch pár kamer, místnost jako studio a nějaký personál se dá sehnat všude. Vyřízení licence pak taky není velký problém (když se dá použít titul tzv. převzatého vysílání) a firma začíná se zcela čistým štítem, bez jakýchkoliv možností nějakých objevivších se věřitelů apod. Ze stejného důvodu nikdo neměl zájem ani o TV3, Z1 apod. A u Pětky jde navíc ještě o to, že nemá ani žádnou pořádnou image (taky od 15.10.2012 se není čemu divit), takže odpadá i důvod to kupovat kvůli jménu. Prostě zcela bezcenná TV, tak je to.

88
Fanda do dokumentů nepochybně zůstane i nadále u placených verzí a náhodný kolemjdoucí, který se na dokument podívá proto, že už nikde nic jiného není nebo ze zvědavosti, prostě Primu ZOOM nevytrhne. Je to ale pravda celkem zajímavý pokus a historie to jistě ocení :)

89
A co s tím tady? Na placených kanálech se pořady dokonce opakují i 3x za den, ale vzhledem k tomu, kolik těch stanic je, tak si pořád může divák vybrat. Tomu prostě Prima s jedním kanálem "všehochuť" konkurovat nemůže. Někoho zajímá jenom příroda, takže Prima Zoom nebude sledovat jindy, další se zase dívá na válečné věci, takže nebude sledovat Prima Zoom v době, kdy tam poběží něco jiného. Na rozdíl od těch třech Viasatů, History, Discovery atd., kde je vždycky někde něco.

90
A to je všechno? Vždyť je to jenom třídílný dokument. Ostatně se podívej do programu na roky výroby dalších pořadů a budeš mít jasno :-)

Stran: 1 ... 4 5 [6] 7 8