Zobrazit příspěvky

Tato sekce Vám umožňuje zobrazit všechny příspěvky tohoto uživatele. Prosím uvědomte si, že můžete vidět příspěvky pouze z oblastí Vám přístupných.


Příspěvky - Sedlisky

Stran: 1 2 3 [4] 5 6 ... 8
46
Sedlisky:a důvod? Já toho Wizarda zrovna s čistou Irdeto kartou zkoušel. Samozřejmě bezproblémů ale nic jiného jsem ani nečekal poněvadž Goldeny všeobecně s žádnými našimi kartami žádné problémy nemají,na rozdíl občas od těch Skylink zázraků.
Technisat není předražený? Ehm hm,jestli vidím dobře ta jeho cena je cca 3600 Kč a Golden 2100 Kč.
Goldena mám taky (jednak proto, že ten TechniSat se dřív neprodával a taky z důvodu přenositelnosti nahrávek) a u čistých Irdeto karet byl problém se zápisy. ICE chodí v UNI v pohodě. Ale jenom ten čas zkoušení různých firmware, aby to fungovalo jak má, byl nekonečný a určitě to není nic pro lidi, kteří chtějí jenom zapnout ovladačem a sledovat.

TechniSat je k mání za 3200Kč (http://www.hofisat.cz/technisat-technistar-sir/d-70507/) a jak jsem už psal, tak má záruku 3 roky, což je také vítané plus.

47
TechniSat rozhodně není předražený. Už proto, že na něho výrobce dává záruku 3 roky a přece jenom je to bezprobémový přístroj ať už jde o češtinu, firmware apod. Na rozdíl od toho zmiňovaného Goldena, u kterého se soft mění jak ponožky a člověk už to ani nestíhá sledovat.

48
Jelikož si bude kupovat i novou kartu a ta karta bude tutově čisté Irdeto, tak bych zrovna přístroje s UNI moc nevyzdvihoval.

49
Toto vlákno je fakt mazec, tady se nakupují antény a zesilovače jenom na základě webových rad, signál nikoho nezajímá :D :D :D

50
Kolega Kuznik mu nabídnul Arivu, což je snad to nejhorší, co je na trhu. Navíc pokud má přijímač neoficiální firmware (což pro příjem CZ a SK programů má vždy kvůli UNI) a klekne, tak si servis účtuje smluvní pokutu 500Kč. To tedy terno určitě není.

Ať vezme ten TechniSat, který si sám vybral a není co řešit.

51
Osobně bych to nechtěl (pokud člověk nemá nějaký vášnivý vztah  PL programům). Mimo jiné proto, že na CZ+SK programy zbývá jeden jediný volný CI slot, což třeba při zavedení regionalizace CZ/SK může být pak problém a 2 karty tam nedáš (jedině přes TWIN CAM, což jsou zase náklady navíc a spolehlivost je s otazníkem).

52
To sis popletl se zpřístupněním kabelového (tedy DVB-C) tuneru, který v režimu České republiky nebyl funkční. Na fungování CAM to ale pochopitelně vliv nemělo.
A k čemu by byla funkčnost kabelového CA modulu, bez zpřístupnění kabelového tuneru? To tedy nechápu.
Přečti si pořádně, co jsi napsal a nesnaž se zase svoji chybu zahrát někam do autu - žádný televizor se nemusí přepínat na Skandinávii, aby byl funkční CA modul, je to nesmysl!

Já bych si netroufl tvrdit, že bude CA modul se spárovanou kartou opravdu jednoduše fungovat v libovolném zařízení. Z praxe vím, že některé televizory musí být přepnuty na Skandinávii, aby respektovaly funkčnost CA modulu v režimu DVB-C.  :P

53
Koníčka může mít samozřejmě každý, ale v těchto případech nejde o to, že by se chtěl někdo bavit instalací antén, ale chce jednorázově zrealizovat příjem u sebe tak, aby ho to nic nestálo (resp. nemusel platit anténáře). A bohužel nechápe, že to nelze udělat na základě nějaké odpovědi kdesi na webu. O tom to je, takže to nesměšuj s nějakým hobby.

54
Špatně udělaný anténní systém může klidně způsobit požár objektu, takže nemá smysl to bagatelizovat. Prostě každý se má věnovat tomu, čemu rozumí a nefušovat do věcí, o kterých sotva ví, že existují...

55
Pak ber toho TechniSata.

56
Ta tam nevysílá, jenom v muxu 4.

57
chlapci ja se v nicem nechci stourat, mam jednoho znameho a ten je do toho strasny blazen, jenom vyklada jak ma stim hodne prace, ze stale se v tom neustale rype vymysli nove veci atd... to ja nechci...

Chci nejaky komplet, ke kteremu si sednu, zapnu a pojedeto a budu sledovat...

dekuju :)
To, co sis vybral, je naprosto v pohodě. Samozřejmě pokud nevyžaduješ sdílení a pštrosa. Počítej ale s tím, že se nahrávky nedají reprodukovat nikde jinde, než v tom přístroji samotném.

58
Wolfgang Wolf: Já nikomu nic nedoporučuju! Pouze sem vyvrátil ten nesmysl o tom, že Amiko je linux. Jinak modelů bez linuxu dělá Amiko spoustu a samozřejmě i v HD, namátkou 8240, 8320, 8330, 8340 a další.

59
To nerozporuji. Určitě ale víte, jakým jednoduchým způsobem může kdokoliv ze spoluvlastníků svolat Shromáždění.

Jistě - vím. Však jsem to napsal - jedinec si musí sehnat souhlas (jmenovitě) dalších vlastníků tak, aby v součtu dosáhli počtu 25% hlasů z celkového počtu  hlasů všech vlastníků. Jiný zákonný postup neexistuje a dotyčný vlastník sám samotný může svolávat tak akorát z okna v tomto čase řeba ruské vlaštovky  ;)
Vidím, že Vám i právní problematika je docela blízká. Mě by zajímalo, jaký příjem DVB-T musí správce/majitel domu vlastně zajistit? Nejedná se jen o Mux České televize? Já jsem se totiž na Ostravsku setkal s tím, že majitelé nemovitostí nechtějí do STA (narozdíl od nájemníků) dodávat Mux 4 a o slovenských a polských Muxech vůbec nemluvě.
Zajistit se musí příjem programů vysílajících ze zákona (ČT) a vysílajících s licencí. Takže SK, PL apod. určitě ne.

60
Wolfganf: No cca 30 km a 10km.

Sedlisky: Myslíte, že každý kdo si postavý nový barák má miliony? Myslíte, že bych jinak měl rok opřenou naténu v rohu?
No tak statisíce určitě, ale to je celkem jedno, protože stejně jako musí člověk platit zedníky, tesaře, pokrývače, klempíře, topenáře a všechny profese, kterým nerozumí, tak musí platit i anténáře. Podle rad na webu a s nulovým technickým vybavením se instalace antén prostě dělat nedá, resp. dopadne to jako sedláci u Chlumce...

Stran: 1 2 3 [4] 5 6 ... 8