Zobrazit příspěvky

Tato sekce Vám umožňuje zobrazit všechny příspěvky tohoto uživatele. Prosím uvědomte si, že můžete vidět příspěvky pouze z oblastí Vám přístupných.


Příspěvky - Ondřej Caletka

Stran: 1 2 [3] 4 5 ... 13
31
Tyhle symptomy ukazují, že se ti počítač nesprávně přihlašuje do multicastových skupin. Proto když je zároveň přihlášen set top box, tak to jede. Takže to nevypadá na blokování, spíše na nějaký problém v PC.

Doporučuji se wiresharekem zaměřit na IGMP protokol - jak vypadá join od settopboxu a jak od VLC? A pokud od VLC nechodí, nepřidal jsi do toho PC nějaké nové rozhraní? Občas pomůže přidat do směrovací tabulky záznam
Kód: [Vybrat]
# ip route add 224.0.0.0/4 dev eth0 (pokud eth0 je rozhraní jdoucí k providerovi)

32
Dej dotaz na LG nebo Mascom ,popřípadě jestli máš prodejnu s tímto modulem někde v okolí tak si ho kup a vyzkoušej a popřípadě domluv vrácení.

Tady si to přečti v dotazech,sat tuner ladit bez zasunutého modulu a pak po naladění teprve zasunout modul s kartou.

http://www.videotech.cz/satelitni-technika-dvb-s/cam-cryptoworks-irdeto-mascom-verze-1-21b
Díky, objednal jsem přesně tento typ. Dám vědět, zda to poběží.

33
Díky za odpověď. Existuje nějaká databáze kompatibilních zařízení, nebo to musím vyzkoušet tak, že to koupím a zkusím? :)

Jedná se o TV model  LG 37LV375S

34
Dobrý den,

řeším teď problém, co s novým TV přijímačem LG, s vestavěných DVB-S2 tunerem. Kartičku Cryptoworks mám ještě starou, od Trade&Technoogy a pokud to jen trochu půjde, rád bych se jakékoli výměně vyhnul.

Dá se ještě dnes koupit CA modul, který si poradí se starou kartou Cryptoworks? Kdyby byl navíc dopředu kompatibilní s irdetem, bylo by to jen dobře.

Předem díky za tipy.

35
Tak ne, dnes od 12 je vysílání opět ve vzduchu.

36
Dnes přesně o půlnoci vysílání DVB-T2 v Praze utichlo. Že by konec experimentu?

37
Taky přidám jeden postarší úlovek. To takhle jednou technik na odbavovacím pracovišti programu ČT1 u pořadu Události zřejmě usnul a spadnul na klávesnici, čímž odstartoval další bod playlistu po skončení živého přenosu.

http://www.youtube.com/watch?v=2-JKjZer7ag

38
Pro ty, kteří sledovat nepřestali, je DVB-T2 v Praze od 9:40 opět ON-AIR s programy ČT HD a Nova HD, každý opět s 5 Mbps obrazem.

39
Dnes ve 13:50 DVB-T2 v Praze opět utichlo.

40
Žižkov je zpátky ON-AIR.

Programy: CT_HD, Nova_HD, Barrandov HD, bitrate každého programu cca 5,5 Mbps.

41
Dnes, přibližně ve 2:40 odstartovala v pražském MUXu 3 metropolitní televize Metropol TV. Zároveň stále vysílá i v MUXu 4. Datový tok cca 5 Mbps.

42
Jo, taky jsem se včera divil, že je na 25. kanále ticho... Protože jsem se v tom trochu vrtal, bál jsem se jestli není závada u mě.

Jinak můj dohledový systém zaznamenal vypnutí vysílání už 1.8.2011 v 6:02. Skoro to vypadá, jako by 1.8. ukončili pražský experiment.

43
To neměli na Ještědu jiný kanál ?
No, jenom laickým pohledem mají na Ještědu K31 po vypnutí analogové ČT1.

Pokud je to skutečně tak, že je to SFN s příliš krátkým GI, pak jde tedy o docela podivný experiment na lidech. Může někdo potvrdit, že MUX3 z Ještědu či Č.H. skutečně má GI 1/8? Není třeba právě tam nakonfigurovaný jinak?

44
Tak v Chrastavě (u mě, netvrdím, že všude) MUX3 z Ještědu ani ťuk. Ale není se čemu divit, od slavné výměny antény tady analogová Prima na K60 šla bídně.

Jenom jsem nepochopil, ten Ještěd je v SFN s Černou horou, nebo ne?

45
Dnes cca. v 11:10 druhá zvuková stopa z MUXu 2 zmizela.

Stran: 1 2 [3] 4 5 ... 13