Zobrazit příspěvky

Tato sekce Vám umožňuje zobrazit všechny příspěvky tohoto uživatele. Prosím uvědomte si, že můžete vidět příspěvky pouze z oblastí Vám přístupných.


Příspěvky - Ondřej Caletka

Stran: 1 ... 11 12 [13]
181
Mám opačné zkušenosti: Zkoušel jsem celkem 3 DVB-T karty, včetně těch s naprosto hluchými tunery, stejně tak jako STB – Emgeton Vision a DVD rekordér od LG. A všechno funguje.

Bohužel jsem, nectíce pravidlo „Never touch a running system.“, vyměnil postarší polské síto za novou Log-Per anténku, která se nakonec ukázala jako horší  :(

182
Dobrý den,

reaguji na téma ze starého fóra, kde se tvrdí, že snad analogová Prima vysílala/vysílá kód VPS, zatímco digitální nikoli.

Rád bych se v této souvislosti zeptal, zda má někdo zkušenosti s příjmem VPS/PDC kódu jakéhokoli komerčního vysílatele.

183
Tak také přidám fotky:
lokalita: Praha 6 – Strahov
DVB-T: namířeno na Žižkov a UTB, obě antény na záda chytají také Strahovský vysílač sítě 3. Matrace nad tím je historický pozůstatek.
DVB-S: Multifocus s konvertory na pozicích 28.2°E, 19.2°E, 13°E, 9°E, 1°W, dále (vpravo) pozicionér. Vlevo opět historický pozůstatek :)

184
Parádně, jak jinak?  8) (příjem LBC). Jsem zvědav na GenusTV.
Tak R1 Genus (nejspíš zatím) pouze v analogu. V DVB-T běží pražská Prima.

185
Perfektní, jede ;)

Zajímalo by mě, kdo platí ČRa za těch 12Mbps výplňových paketů :)

A pak by mě zajímalo, proč se nepřipojila TV Barrandov, která tady jinak vůbec nevysílá. Je možné, že si to lidi z Barrandova taky přečetli až dnes?

Stran: 1 ... 11 12 [13]