Zobrazit příspěvky

Tato sekce Vám umožňuje zobrazit všechny příspěvky tohoto uživatele. Prosím uvědomte si, že můžete vidět příspěvky pouze z oblastí Vám přístupných.


Příspěvky - standasat

Stran: 1 [2] 3 4
16
Zkoušeli jste někdy feministce podat pomocný prst? Ne že vám urve automaticky celou ruku ale hned obě a to i s nohama!!!

17
Buďme rádi že v americe zvolili Trumpa (i když je to republikán). Dovedete si představit kdyby se prezidentem stala Clintonová? To už by jsme se my chlapi museli odstěhovat na Mars. Už teď stačí jak si ty zas...é feministky otvírají hubu a ženou svět do záhuby. Vždyť tohle nikdy dříve nebylo!!! A nejsmutnější je na tom všem to že nejvíce dělají zle takové které se mají jak se říká mají jako prasata v žitě. Jinými slovy: S jídlem roste chuť!

18
Zemské digitální vysílání (DVB-T) / Re:Přechod na DVB-T2
« kdy: 19. 01. 2016, 13:41:25 »
Já mám Rakušáky a naše k 31+30+29 a k34+33 a taky v pohodě.

19
Kanal 52 Jihlava uz take jde. Barrandov Muzika je víceméně převzatý Senzi sk. A znělky jsou stejne. Konecne neco poradneho k poslechu!

20
Já si myslím že licenci mají.

21
Mě se dechovka i lidovka líbila už i jako malému. Ale na harmoniku a ostatní instrumenty jsem začal hrát až v 17 letech. Přesto je zajímavé že za mnou dodnes chodí někteří mladí samouci pokud si s něčím v hudbě neví rady.  A to mě je 41 let a ke všemu jsem do LŠU nikdy nechodil. Navíc jestli někdo někomu vymývá mozky tak jsou to právě ty řívaniny z óčka, MTV, většiny rozhlasových stanic a podobně. Ne nadarmo se říká že stokrát opakovaná lež se stává pravdou!!!

22
Jenom drobné upozornění. Lidová hudba (konkrétně lidová píseň) je píseň která nemá autora. Zpívala se takzvaně odjakživa.  A rozdíl mezi moravskou a českou dechovkou je obrovský. Stačí zahrát prvních "pár kousků" ze začátku a okamžitě je jasné jestli je to dechovka moravská nebo česká. Moravská dechovka je daleko zvučnější a "opentlená" -jak se u nás říká, samozřejmě myšleno hudebně opentlená. S tím nemají v žádném případě "dechovky" typu trubka + saxofon + harmonika + baskytara absolutně nic společného a to ať jsou moravské nebo české. S těmito kapelami se také vůbec neztotožňuji. Takovým kapelám říkám zmršeniny. Ani ryba ani rak. To už si také radši pustím dixilend nebo abbu a podobně. Ale je to můj názor a nikomu ho nevnucuji.

23
Je to tak. Náš národ na svou rozlohu je snad co se týče lidové hudby vs. rozlohy snad nejpestřejší v Evropě. Většina lidí asi pozná rozdíl mezi moravskou a českou dechovkou. A jestli ne tak je tu mnoho rozdílných stylů lidovek. Kromě zmíněné dechovky také chodská muzika, pražští pepíci, krkonošská muzika, cimbálovky, harmoniky, valašská muzika, kopanice a o našich skladatelích ani nemluvě. Každé je jiné ale přesto nádherné. Sám hraji na několik hudebních nástrojů a tak vím o čem mluvím. Zkuste mi ukázat nějakou řívaninu která se hraje mnoho generací. Kromě několika evrgreenu taková neexistuje. Takže ať žije naše krásná muzika. Ať žije Svatý Řehoř! (pro uřívané tupce- to je patron muzikantů)

24
Koukám, že to bude hit za hitem nebo spíš samý "Šlágr." Tajně jsem doufal, že to bude k poslouchání......
                                                                                                                                                                                                                                                 Konečně také něco inteligentní a rozumné k poslechu. Těch řívanin už je v televizi až až!!!

25
Satelitní digitální vysílání (DVB-S) / Re:PowerVU prolomen
« kdy: 24. 04. 2015, 22:18:24 »
Já ten přístroj ještě nemám, ale chystám si ho koupit. Nebo jestli jsou jiné, odzkoušené...   Také si říkám jestli by nebylo lepší založit k tomuto tématu vlákno...   Ale v každém případě díky za odpověď.

26
Satelitní digitální vysílání (DVB-S) / Re:PowerVU prolomen
« kdy: 24. 04. 2015, 20:42:40 »
Ještě jeden dotaz. Nějak jsem to nepochopil ale půjde mě to i na xtrend 8000?  (linuxový přístroj)

27
Satelitní digitální vysílání (DVB-S) / Re:PowerVU prolomen
« kdy: 24. 04. 2015, 16:09:17 »
Dobrý den. Jakou PC kartu by jste mě doporučily?  Mám Windows 7 x86, asus E35M1-M, amd radeon 6310 graphic, cpu 1600 MHz. Děkuji za odpověď.

28
Ty zmíněné kanály na 5E°  jdou v emu už dlouho...

29
Všechny američani poslad do prd..e!!!

30
Stokrát lepší jak ta americká!

Stran: 1 [2] 3 4