Zobrazit příspěvky

Tato sekce Vám umožňuje zobrazit všechny příspěvky tohoto uživatele. Prosím uvědomte si, že můžete vidět příspěvky pouze z oblastí Vám přístupných.


Příspěvky - standasat

Stran: [1] 2 3 4
1
Jak říkal pan Petr Novák. Akorát s tím rozdílem že to není veselé ale smutné. :(

2
Není to ani zajímavé a už vůbec ne důležité. Koláčové soupeření je doma jinde. Přestože je tak moderní a každý o něm mudruje, aby se udělal ve vlastních očích zajímavější.
A mě toto naopak připadá na celé té debatě právě to nejdůležitější. Když si někdo stěžuje na slovenskou moderátorku v pořadu, který nesleduje a nesledoval by, ani kdyby tam slovenská moderátorka nebyla, tak mi to přijde jen jako pokrytectví a snaha stěžovat si na všechno, co je jiné. Proto se znovu ptám: kolika skutečně pravidelným divákům Objektivu paní Kubalová opravdu vadí? Rád bych na tuto otázku znal odpověď. Já jsem totiž ve svém přímém okolí nikoho takového nenašel.

P.S.: A označit mne za příznivce režimů "potírajících", je vskutku veselé, když mé okolí mne má naopak za "sluníčkáře". A ač proti tomu termínu samotnému bych se ohradil, hrdě se hlásím k názorům, které představuje  ;)

3
Když to vezmu z jiného soudku: Je zde (v české Republice) velká spousta "lidí" kteří jsou proti Číně a budou dělat cokoli za samostatnost Tibetu a přitom se nesnesou ani se Slováky!!! Resp. se slovenskou moderátorkou.

4
Mě slovenština nevadí. Spíše jako moravák ji praktikuju radši než upjatý spisovný cajzlismus!

5
Pene  omar3. Můžu vědět jaký měřák máte na mysli? Předem děkuji za odpověď.

6
Já si myslím že by si před vlastním prahem měl zamést hlavně někdo jiný, že pane Novák?

7
Pane AndrejH. Napsal jste pěkný článek, přímo k věci. Prst nahoru!

8
Lepší neš se chovat jako nenažraný kapitalista - třeba jako Vy!
Takže díky jinému názoru jsem nenažraný kapitalista :-) Vy jste asi myšlenkami nejenom soudruh, ale kovaný, zamrzlý tak v 50. letech :-)
Jestli zde někdo nesnese cizí názory tak jste to právě Vy!

9
Nesmysly melete jako obvykle vy. Jednak plácáte pořád ty samé nálepky vyčtené z "novin", jakobyste ani neuměl samostatně myslet. A hlavně jste sedl na lep ruské propagandě, takže nedokážete pochopit, že když máme problémy s uprchlíky, tak z toho nijak nevyplývá, že nemáme zároveň problém s Ruskem. Pokaždé, když Rusko v Evropě "pomáhalo", vzalo si za to kus území a velmi nerado ho vracelo. Doteď si myslí, že jsou tyto země jejich, včetně té naší.
Pořád mě oslovujete jako blbý policajt 1. pádem. Nevím, jestli je to neznalost češtiny nebo váš způsob pruzení ostatních. Můžete mi vysvětlovat 100x, že jste nebyl soudruhem, ale co je to platné, když se jako soudruh chováte.
Lepší neš se chovat jako nenažraný kapitalista - třeba jako Vy!

10
A co tzv. studená válka? To nebyla válka? Protože Rusko tento letitý konflikt vyvolalo.
A jestli jsi chodil alespoň do ZŠ tak by jsi měl vědět co to byla Trumenova doktrína. Nebylo to nic jiného než že si nás po té bídě války chtěl západ jenom koupit a rozeštvát proti východu! Takže bych počátky té tvé studené války neházel jenom na Rusko, i když na druhou stranu chápu že ta doba po válce byla dost složitá.

11
A není to náhodou na opak že Západ pohrdá Ruskem??? Z našich (evropských) dějin je jasné že z Ruska žádná válka nevyšla. A když černopr.....ík Kalousek v pořadu Máte slovo prohlásil že první světová válka vzešla z Ruska (skutečně to tam tehdy tak doslova řekl) tak ať buď vrátí diplom nebo ať se nechá zavřít někam do ústavu kde mu to možná někdo bude věřit!
Opravdu? Kdo v září 1939 spolu s Německem obsadil Polsko? I když ano, nebylo to Rusko, ale SSSR.
Jenže němci byli první. Pročpak před tím podepsali tzv. pakt o neútočení... Jenom proto aby si Hitler "kryl záda"!

12
A není to náhodou na opak že Západ pohrdá Ruskem??? Z našich (evropských) dějin je jasné že z Ruska žádná válka nevyšla. A když černopr.....ík Kalousek v pořadu Máte slovo prohlásil že první světová válka vzešla z Ruska (skutečně to tam tehdy tak doslova řekl) tak ať buď vrátí diplom nebo ať se nechá zavřít někam do ústavu kde mu to možná někdo bude věřit!

13
Máte smůlu,soudruh jsem nikdy nebyl,a pokoušeli se o to,jen vám ty převlečené kabaty budou za chvílí malé a budete je převlékat znova,slizouni z alpinistickou výstrojí vlezou do análu každému kdo je u moci,za komoušů bych si odplivnul,v demokracii/rádoby/ bych blil,ale je škoda si ničit žaludek nad takovou chátrou! :-X
Tak tomuhle se nedá říct jinak než: TREFA DO ČERNÉHO!

14
Mě je totálně jedno jestli je někdo "takový nebo makový!"Ale jak říká jedna moje DOBRÁ známá tak feministky nejsou nic jiného než zamindrákované mužatky!!!

15
Jenomže Trump může naopak urychlit konec starých pořádků. Včera na té masivní demonstraci řekl filmař Michael Moore, že je čas na převzetí demokratické strany. Stejně jako pravicoví radikálové převzali tu republikánskou, tak naopak levicoví převezmou demokratickou. Je to logický vývoj a doba si to žádá. A pokud se Trump znemožní, což pro něj není nejmenší problém, tak uvidíš ten tanec. Proč by příštím prezidentem nemohl být třeba transsexuál?
A můžu vědět co si představuješ pod pojmem "staré pořádky?"

Stran: [1] 2 3 4