Zobrazit příspěvky

Tato sekce Vám umožňuje zobrazit všechny příspěvky tohoto uživatele. Prosím uvědomte si, že můžete vidět příspěvky pouze z oblastí Vám přístupných.


Příspěvky - Honza DVB

Stran: 1 ... 17 18 [19]
271
A ještě jedna věc - to že není fórum integrované s přihlášením na Digizone.cz a diskuzím k článkům je podle mne pro firmu, která provozuje weby jako je Lupa.cz, Root.cz a DobryWeb.cz naprostá ostuda. Přihlašovat se v dnešní době 2x na jeden server je unikátní. Současně i to, že diskuze k článkům a aktualitám není ve fóru dostupná - založte 2 nová témata - "Články" a "Aktuality" a tam automaticky zakládejte příslušná diskuzní vlákna a je to.

272
To chce klid. Každá novinka potřebuje odzkoušet, takže věřím, že na nové diskusní fórum si brzy zvyknete.
Ono se taky říká že zvyknout se dá i na oprátku...
Každopádně ten trend, kdy si každý myslí že více barev, více obrázků a více "načančanosti" je atraktivnější mi už začíná lézt krkem. Velice často se totiž zapomínáí na skutečnou funkčnost a použitelnost - prostě na to jak by bylo nejpohodlnější pro čtenáře službu používat. Bohužel.

273
Digitální televize přes IP protokol (IPTV) / Re: O2 TV
« kdy: 07. 04. 2010, 21:11:47 »
Ještě k tomu internetu , bydlím cca 200m od ústředny na vesnici na Rakovnicku a chodí to max. cca 3,5mb , při HD  to spadne na cca. 100 kb. Dík za diskusi .   Honza
Ono nejde jen o vzdálenost od ústředny, ale i o kvalitu (elektrické parametry) linky. A nebo vám O2 něco špatně nastavili, zkuste je bombardovat hlášeními poruchy - 100kb (download) rozhodně není normální rychlost ADSL. Za ty peníze co za službu chtějí bych si to nenechal líbit.

274
Ze strategie ČTÚ pro využití digitální dividendy: ...
Děkuji, strategii jsem si přečetl už minulý týden. Ale zajímalo by mne jaký je Váš vlastní názor. ;)

276
Chlapi, vy neznáte normálně běžné české slovo a frázi?  :D "o někoho dojít" No to mě ...  :D
To vážně neznám, to bude nějaký lokální folklór ;-). Já jsem vždycky slyšel jen "o někoho přijít"...

Ale můžeme se ještě zkusit zeptat v ústavu pro jayzk český!

277
...
Proč ne, ale na nic takového bohužel aktuálně zveřejněný návrh strategie správy spektra http://www.ctu.cz/aktuality/aktualni-informace.html?action=detail&ArticleId=6636 od ČTÚ nepamatuje. Ale pořád je tu šance, do 30.4 je veřejná konzultace dokumentu a tak můžeme posílat připomínky...

278
Poslední dobou se hodně mluví o DVB-T2, v Británii ho dokonce i oficiálně spustili (Freeview HD). Jak by podle vás mělo zavedení DVB-T2 v ČR proběhnout a na co by měl být braný zřetel?

279
Upozorňujeme, že z technických důvodů už není možné pokračovat ve starých diskusích. V archivu lze dohledat všechny diskusní příspěvky, ale nelze do nich přidávat nové příspěvky. Pokud chcete v některé z diskusí pokračovat, musíte ji založit znovu zde na novém diskusním fóru, a v úvodním příspěvku můžete dát odkaz na původní diskusi.

Vůbec se mi nelíbí, postrádá totiž pro mně zásadní vlastnost diskuze na webu - organizace do stromové struktury. Citace to nezachrání, jen zhoršují přehlednost a zbytečně zaplácávají místo. Pak mi v bloku diskuzí na hlavní stránce chybí informace o počtu nepřečtených příspěvků.

Stran: 1 ... 17 18 [19]