Zobrazit příspěvky

Tato sekce Vám umožňuje zobrazit všechny příspěvky tohoto uživatele. Prosím uvědomte si, že můžete vidět příspěvky pouze z oblastí Vám přístupných.


Příspěvky - Alex Gaga

Stran: 1 ... 46 47 [48] 49
706
O serveru DigiZone.cz / Re:Úroveň obsahu serveru DigiZone.cz
« kdy: 30. 05. 2014, 16:43:58 »
Když to evidentně nestíhá (navíc to jistě není záležitost jednoho člověka), tak nemá takovou funkcionalitu vedení DZ vůbec zavádět. Samozřejmě je to jejich web, mohou si dělat co uznají sami za vhodné, ale na image jim to rozhodně nepřidá...

707
Satelitní digitální vysílání (DVB-S) / Re:Jaky koaxial?
« kdy: 30. 05. 2014, 08:49:13 »
Stasi jako profesionál v oboru asi automaticky předpokládal, že ten kabel bude uchycený a ne visící jak prádelní šňůra od nějakého homemade bastlíře :)

708
Satelitní digitální vysílání (DVB-S) / Re:Jaky koaxial?
« kdy: 29. 05. 2014, 21:21:25 »
Samozřejmě, pokud je možné kabel k něčemu uchytit, tak je závěsné provedení zbytečné. Ale jinak ne, protože kabel visící jen tak dolů je po pár měsících schopen celkem slušně zvětšit délku a změnit parametry. A to za to skutečně nestojí šetřit pár korun.

709
Satelitní digitální vysílání (DVB-S) / Re:Jaky koaxial?
« kdy: 29. 05. 2014, 20:13:11 »
Bude viset dolu,je to problem?V sachtici je i plno jinych kabelu.
Koaxiální kabel není sám o sobě samonosný, takže pokud visí rovnou dolů, tak jedině na kratší vzdálenosti (byť kabel v provedení PE je na tom o poznání lépe, než kabel PVC). A že je tam i spousta jiných kabelů, to je problém jejich majitelů.

710
Satelitní digitální vysílání (DVB-S) / Re:Jaky koaxial?
« kdy: 29. 05. 2014, 19:52:00 »
Ušetřená pětistovka na kabelu, který tam bude min. 15 let, to je teda fakt terno...

Mimochodem ten kabel bude nějak uchycený, anebo bude viset dolů svoji vahou? To totiž také není ideální řešení a pak by měl být kabel uchycen např. na nosném lanku nebo rovnou v závěsném provedení. Přece jenom 6 pater je celkem dost.

711
O serveru DigiZone.cz / Re:Úroveň obsahu serveru DigiZone.cz
« kdy: 29. 05. 2014, 17:16:41 »
Takže jsem tu krátce, už mam černej puntík (za údajné sprosté slovo, ale nejsem si toho vědom - na tohle jsem opatrný) no a pak ještě ty komentáře k článkům, které si nikdo nepřečte, protože než příspěvek schválí schvalovač, tak článek zmizí v hlubinách historie :D

Otázka: Pokud zaplatím 50Kč za článek, okopíruju text, vložím ho sem na forum, asi tento čin nebude mít kladný ohlas ze strany redakce, což?
To je tady naprostá klasika, sám jsem před 4 dny něco napsal a dodneška to schválené není a téma kdesi dávno zapomenuté. Osobně to samozřejmě přežiju :D , ale už toto je pro mě signál, že důvěryhodnost zdejšího webu není moc velká neboli pokud bych uvažoval o zakoupení placeného obsahu, tak zde by to určitě nebylo. Možná až v budoucnu po výměně vedení DZ. Je to samozřejmě čistě můj soukromý názor.

http://i.nahraj.to/f/Hqi.jpg

712
A LTE snad není zájmem občanů ČR? To si tady spouští někdo jen tak pro sebe? :D

Ano, ČTÚ selhal. Protože pokud někomu LTE v pásmu 800 MHz zlikviduje kanál 37 a 42 na frekvencích 602, resp. 642 MHz, tak měl ČTÚ okamžitě zakázat provoz takového individuálního paskvilu, který je udělaný naprosto neodborně a po dotyčném ještě požadovat náhradu všech nákladů, které s tím ČTÚ měl. Pak by si možná ti všemožní kutilové uvědomili, že na odbornou práci je třeba odborník a ne to fušovat svépomocí.

713
Kanálové zesilovače se naprosto běžně dělají i pro individuální anténní sestavy. A korektní rozhodně není cpát někam pásmový zesilovač, který kromě žádaných kanálů zesílí i všechno kolem, co je již nežádoucí (to si může dovolit použít někdo za Prahou na samotě, kde široko daleko nechytne nic, co by mu ten zesilovač zarušilo).

714
ČTÚ se má stavět k tomu, že si nějaký neumětel doma bastlí na koleně antény a cpe tam místo kanálových zesilovačů jakési pásmové šroty? To je teda opravdu paráda, čím vším se má tento úřad zabývat...

715
Slušné pokrytí i moravského venkova touto sítí je ideální pro TV tohoto ražení.
Hlavně ty 1kW vysílače, ty opravdu slušně pokryjí moravský venkov :D :D :D

716
Koncovku souboru si můžeš klidně přepsat třeba na .bflmpsvz, ale jde hlavně o to, aby samotný formát uměl nějaký soft přehrát. Pokud totiž neumí, tak ti nepomůže ani koncovka .ts, .m2ts apod. neboli není to o koncovce a jejím přepisování, ale je to o formátu jako takovém.

717
Zemské digitální vysílání (DVB-T) / Re:Stav v multiplexu4
« kdy: 24. 05. 2014, 15:25:13 »
A co by z toho měli, kdyby stoupnul zájem? Svoje peníze mají jisté a financovat něco jen tak z plezíru, to si můžou dovolit leda soudruzi v KLDR. Navíc na atraktivitě přidá tak leda nějaký plnohodnotný HD program (HBO, Eurosport apod.) a ne přepočítané mazanice, kde se jednou denně u TN může divák pokochat skutečným HD...

718
Zemské digitální vysílání (DVB-T) / Re:Stav v multiplexu4
« kdy: 23. 05. 2014, 22:44:44 »
CET21 je ochotná platit za terestriální šíření programu Nova HD? To se mně nějak nezdá. A obzvlášť proto ne, že si z HD verzí svých programů dělají PayTV...

719
Zemské digitální vysílání (DVB-T) / Re:Stav v multiplexu4
« kdy: 23. 05. 2014, 21:23:39 »
Za Country 1 a BTV (nebo Slováckem apod.) je jenom to, aby nemohl nikdo poukazovat na dominanci CET21 v muxu 4. Je to asi stejná "konkurence" jako virtuální mobilní operátoři, jejichž vznik byl taky jen a právě z důvodu, aby nikdo nemohl poukázat na to, že tady má velká trojka de facto monopol. A dál už to rozebírat nebudu, každý ať si drží svůj názor.

720
Zemské digitální vysílání (DVB-T) / Re:Stav v multiplexu4
« kdy: 23. 05. 2014, 21:02:05 »
Jestli tam jsou do počtu nebo ne,to se můžeme jen dohadovat ale jsou platící zákazníci taky a můžeme tomu říkat jak chceme.Bez CET21 by žádný mux4 nevzniknul ale zároveň na něho nemají monopol.
Country 1 a BTV, které jsou v muxu 4 sotva 2 týdny, jsou tak váženými zákazníky, že si z nich v DB přímo sednou na zadek :D  Nebo že by tím váženým zákazníkem byl přímo Pařízek a jeho Relax a Rebel? :D

Stran: 1 ... 46 47 [48] 49