Zobrazit příspěvky

Tato sekce Vám umožňuje zobrazit všechny příspěvky tohoto uživatele. Prosím uvědomte si, že můžete vidět příspěvky pouze z oblastí Vám přístupných.


Příspěvky - dubailove.forum

Stran: 1 ... 9 10 [11]
151
To rozhodně ne. Protože všechny PRIVÁTNÍ televize používají 1080i. Ale formát 720p se používá pro změnu u všech veřejnoprávních stanic v Německu.

152
Samozřejmě, že bude o něco lepší. Ale rozhodně nebudete nadšeni, já to moc dobře znám. Německé HD má přesto zvláštní kvalitu. Je velké plus, když divák prostě vybírá v programu a nemusí řešit co na něj konkrétní stanice chystá. Všechny jsou na tom víceméně stejně.

153
Osobně si myslím a jsem o tom přesvědčen, že Němci používají na výstupu digitální filtry. Ty mají za cíl aby obraz působil analogovějším a příjemnějším dojmem. Při tom se ovšem vytrácí ta počítačová definice, prostě ostré kontrastní hrany.

154
Dnes běží na kabel eins HD maratón Star Treku. Sice zatím ty filmy nejsou v nativu, ale kvalita obrazu je velmi vysoká.
To je v nativu a lepší už to nebude. Německé HD má svoje rezervy co do ostrosti a definice. Má ale jednu velkou výhodu. Kvalita obrazu je u různých filmů a televizních stanic vyvážená. Takže si lze udělat velice dobrou představu, co vlastně bude divák večer sledovat.

155
Hitem Velikonoc v roce 2020 bude dvoudílná Babička v Ultra HD.
A běda jestli někdo napíše, že Češi mají trochu zvláštní požadavky na televizní program.

156
Bond je samozřejmě britsko-americká koprodukce. Stejně jako seriál Arabela je česko-německá koprodukce. Ale každý Čech ti řekne, že ten seriál je český. Nikdo ti neřekne, že je to česko-německý seriál.

157
Podle mě tam máš dva britský filmy a jednu televizní produkci, která vůbec není film. Problém je v tom, že se tady celou dobu bavíme o amerických filmech.

158
Vy pořád jedete v zajetí svých představ. Situace je ale taková, že na Nově není v HD ani vlastní tvorba (Ulice, Ordinace) a nákup filmů v HD je spíš náhodný. Zatímco ČT má vlastní dramatickou tvorbu komplet v HD a nakupuje i zahraniční filmy v HD. I na Primě večer o víkendu něco v HD běželo.
Nemůžu si pomoct, já v tom seznamu nahoře vidím samé české filmy. Proto nechápu, proč by moje poznámka měla být nepravdivá. Něco na tom určitě bude.

159
Kódování televizních stanic skupiny ProSiebenSat.1 by mělo být odpojeno už dnes v noci.
Volně budou vysílat až do 22.4.  následující TV:
SAT1 HD, PRO7 HD, KABEL1 HD, SIXX HD, PRO7 MAXX HD (řazeno podle sledovanosti)
Parametry:
(Astra 19.2E)
11 464/H, SR 22 000, FEC 2/3, DVB-S2 8PSK

160
Mě se v souvislosti s tím zdá, že Nova přestala kupovat filmy v HD...
Nova se vždycky zaměřovala na vlastní tvorbu a nikdy to netajila. Nakonec ČT a Prima dělají naprosto to samé. Já myslím, že u nás není ani vysoká poptávka po amerických pořadech. Proto se jich na obrazovkách nevyskytuje taková zaplava jako v tom Německu. Diváci chtějí české Velikonoce a každá televize se snaží jim je nabídnout.

161
Já myslel, že je to kec. Slyšel jsem totiž dokonce fámu, že jenom ten zmiňovaný Kabel 1 odvysílá za jednu noc kompletní filmovou sérii Star Trek v nativním HD. To je šílené. Chudák Prima.

162
Koukám, že Němci se tentokrát moc nevytáhli. Za celé svátky jeden film v HD kvalitě. Navíc je to už předpotopní velkofilm. Velké poděkování ČT a televizi Nova. Zde je jasně vidět, že člověk si kolikrát vůbec neuvědomí, že to nejlepší má přímo doma. A skoro zadarmo. Samozřejmě je zde ještě druhá možnost. A sice, že se autor s tím německým HD pustil do dlouhého seznamu, který je nad jeho síly. Osobně doufám, že to není pravda. To by bylo pro Novu a Primu zdrcující porážkou.

Stran: 1 ... 9 10 [11]