Zobrazit příspěvky

Tato sekce Vám umožňuje zobrazit všechny příspěvky tohoto uživatele. Prosím uvědomte si, že můžete vidět příspěvky pouze z oblastí Vám přístupných.


Příspěvky - davidtomko

Stran: 1 2 3 [4]
46
Dobrý den všem,
chtěl bych se zeptat na útlum, který je na rozbočovači.
Např. na tomto http://www.televiznianteny.com/rozbocovac-r2-homolog.-p12764.html je útlum pro každou větev 3,5dB znamená to tedy, že se jedná celkem o útlum 7dB? Otázka směřuje k tomu, že bych chtěl rozbočit signál a pokud by byl signál nepoužitelný, musím ho před rozbočovačem zesílit o 3,5dB, nebo o 7dB?

Díky za vyjádření

47
Díky všem za rady, koupím ten přepínač a vyzkouším na tom starším konvertoru. To že je starší, neznamená, že je nefunkční. Je to cca měsíc co jsem ho zdemontoval z paraboly.

48
je to mozny, ale uz to muze byt na hrane se signalem.
sloucit to musis 2in 1out disecqem verze 1.1 nebo 2.1 nebo aby umel option prikaz, jiny nebude fungovat

tohle by tedy mělo být ono. http://www.satelity-ul.cz/sat-diseqc-s2-1pcnopt-w1-emp-p-1-z326CZ

49
Ahoj, chtěl bych požádat o radu, jestli je možné toto:

V současné době mám 80cm parabolu a na ní monoblok 19,2°+23,5°. Je možné k tomu přidat ještě jeden konvertor pro příjem z 28,2° a sloučit to třeba tímto? http://www.satelity-ul.cz/-z312CZ Do budoucna je možné, že bych k tomu přidal pozemní vysílání. Konvertor mám starší (demontovaný z původní paraboly) rád bych rozšířil možnosti příjmu o anglické programy.

Díky za reakce

50
Tak jsem se nakonec dočkal úplně jiného konce než jsem čekal. Jsem dlouholetým zákazníkem UPC internetu. Až dnes jsem se dozvěděl, že ke každé digi službě je k dispozici také DVB-T vysílání zdarma. V současné době vše co je dostupné celoplošně.  :D

tzn. že veškeré předchozí informace se mi budou hodit až v případě, že skončím s internetem u UPC.

Ještě jednou díky všem

51
Nerad se mezi Vás chlapci pletu, vážím si každé rady (debaty) Protože tomu moc nerozumím, tak jsem se obrátil na toto fórum, ale přijde mi zbytečné se takhle handrkovat. Mimochodem když už jsme u těch frekvencí, tak nejslabší úroveň je na 30k což bude jestli to vnímám správně, nejnižší frekvence z kanálů 33, 52 a 58k v tomto stavu to nic neznamená?

52
Děkuji všem, kteří vyjádřili svůj názor, či radu. Především pamětníkovi, který se rozepsal velice pěkně.

Jen pro drobné vysvětlení, jako hlavní zdroj pro TV používám Skylink a to co tu momentálně řeším je určeno do dalších dvou pokojů, kde není nutné mít vše co mám ze satelitu. Proto DVB-T bude plně vyhovovat. Zkusím tedy jednu anténu a uvidím, druhou anténu můžu dokoupit vždycky.

53
S tou rovní je to určitě problém, nemám žádné profi měření, ale už na té TV to ukazuje velký rozdíl. Znamená to, že bych měl použít jednu pásmovou třeba color maxi od Vatenu a k tomu kanálovou anténu a pak to sloučit třeba tímto?

http://www.ivo-pt.cz/antenni-slucovac-sl03-i2041.htm

54
Dobrý den, chtěl bych požádat o radu.
Z mého bydliště bych chtěl přijímat na jednu anténu signál ze dvou vysílačů rozdíl v azimutu 3°. Bližší info o vysílačích teréním profilu na přiloženém obrázku. Při pokusu na zapůjčené logaro Iskra P-20 DTT jsem měl na přistroji : Signál z UL 1.2. a 3. mux na 75% a z TP mux 4 na 40% vše bez výpadků a koukatelné. Chtěl bych zakoupit něajkou kvalitnější anténu a mít bezproblémový příjem. Uvažoval jsem zakoupit nějaké delší logaro, ale věřím, že existují daleko kvalitnější.

Díky za každý názor i radu.

http://imageshack.us/f/805/vkovprofilsazimutem.jpg/

Stran: 1 2 3 [4]