Zobrazit příspěvky

Tato sekce Vám umožňuje zobrazit všechny příspěvky tohoto uživatele. Prosím uvědomte si, že můžete vidět příspěvky pouze z oblastí Vám přístupných.


Příspěvky - Horal

Stran: 1 ... 44 45 [46] 47
676
HD ONE neměří impulsni odezvu, Atom ano.
HD ONE nemá TFT displej, Atom ano.
a jak mám rozumět tomuto?

podrobněji zde:
http://www.ab-forum.info/download/file.php?id=65836&mode=view

677
Mohl by mi prosím někdo z profesionálú ozřejmit, který "nižší" typ přístroje Rover disponuje měřením impulsní odezvy?
atom light stc
staci google nebo web vyrobce, distributora...
díky, ale ono to není zas tak jednoduché a ty modelové řady jsou dost nepřehledné. Našel jsem ještě toto:
http://www.satmarket.de/product_info.php?pName=rover-hd-one-stc-dvbs-s2-dvbt-h-t2-opt-dvbc-c2-opt-docsis-ds-p-1637&language=en
na jiném webu je napsáno, že echo měří taky.

678
Mohl by mi prosím někdo z profesionálú ozřejmit, který "nižší" typ přístroje Rover disponuje měřením impulsní odezvy?

679
UPC Direct / Re:Změna platformy
« kdy: 02. 01. 2014, 09:39:31 »
Na FreeSat si zavolám, jen jsem se chtěl optat, zda-li poskytují zákazníkům ICE karty, protože čisté Irdeto by mi v přijímači nešlapalo.
Podstata otázky je zcela jasná a já ji rozumím.
Stačí si přečíst webovky, ICE mají právě pro tyto případy, akorát Vám nebude šlapat hd nabídka. Toho mascoma jsem měl v ruce a loni touhle dobou kdy jsem měnil a přetáčel kolegovi parabolu právě na Thor. Jede to bez problémů. Ale je to takové "dočasné" řešení.

680
Všimli jste si vcelku revoluční půlnoci na Jedničce? Kam až moje paměť sahá, tak tam byly záběry na hodinový stroj (tuším) Staroměstské věže, letos byla půlnoc součástí estrády - takhle se to dělávalo na Nově v době jejich velkých Silvestrovských estrád na přelomu milénia. Osobně se mi to tedy vůbec nelíbilo. Ta závěrečná minuta(/ty) se záběrem na klidně běžící starodávný stroj dávných hodinářských mistrů jakoby člověku umožnily na chvíli zvolnit v bujarém veselí a třeba i trochu ještě popřemýšlet nad vším, co nás v potkalo v roce končícím a co by nás mohlo čekat v roce následujícím. To při estrádě, kor ještě s "úžasným fórkem" zaseklých hodin, skutečně příliš nejde.  :(
100%souhlas, taky se mi to nelíbilo, přepnul jsem kvůli tomu na teletext

681
Tak pánové,včera jsem tedy dal na Vás a doslova vytrpěl jeden díl toho zmíněného Kolotoče. Oči mi přitom málem lezli z důlků aby mi nic neuteklo. Výsledek? Nic. Neviděl jsem tam jeden jediný problém. A i pokud by tam opravdu nějaký byl tak nemá absolutně žádný vliv na funkci rostlináře tzn. na sledování, rozhodně žádná kostkovaná jak uváděl zakladatel tohoto vlákna.
Jan Novák: tou bl.ostí na entou jsem měl na mysli to že se to projevuje naprosto na všem což bl.ost opravdu je.
To že nic nevidíte je způsobenou tím, že máte asi více odolný tuner v tv proti chybám ve vysílání nebo pre-echu. Takže sem nemusíte přispívat, netýká se Vás to, pokud nevěříte tak si udělejte výlet. Tak asi tak. Jinak prosím admina o zamčení vlákna.

682
Pak je to celé ptákovina na entou jak jsem tvrdil od začátku.  Nemůže něco fungovat normálně a něco bl.ě.
No ono se to někdy chová tak,že třeba půl pořadu nedělá nic a druhá polovina sebou škube jako blázen.Toho jsem se už také všimnul několikrát a to na pařeza moc nekoukám a je to prostě tak,některé pořady jsou tím postiženy více,jiné méně.
jj je to tak nějak odkud jste tako50?
Louny a příjem z klínovce ,jablonce a rakovníku.
:) znám tamější kraj, brácha bydlí v Hrušovanech u Žatce, chytá ale Krašov a Klínovec, problém nemá.
Nevím jestli ten problém u některých tunerů nezpůsobuje pre-echo, já to tady v okolí Ostravy pozoruji podobně

683
Pak je to celé ptákovina na entou jak jsem tvrdil od začátku.  Nemůže něco fungovat normálně a něco bl.ě.
No ono se to někdy chová tak,že třeba půl pořadu nedělá nic a druhá polovina sebou škube jako blázen.Toho jsem se už také všimnul několikrát a to na pařeza moc nekoukám a je to prostě tak,některé pořady jsou tím postiženy více,jiné méně.
jj je to tak nějak odkud jste tako50?

684
nic se neděje, jde tu o 2 věci tazatel nepíše jakou kartu používá (starou cw nebo ICE?) Pokud by používal ICE tak se kanály co požaduje dají stáhnout do Flexi7 (asi). Pokud ne, má smůlu je nutná výměna karty, v tom případě je třeba zvážit nějakou dotovanou nabídku a obnovit jak box tak kartu. To by šlo  spíše u FreeSat (a otočit parabolou), ale stále to bude buď jedno nebo druhé-prostě kompromis.

685
Pokud máte zájem o popsané programy,tak nejlepší je freeSat medium karta za 199 Kč a balíček plus k tomu za 100 kč.Podmínkou je vlastní přijímač.Objednání je online na webu freeSat.Já tuhle kombinaci mám,a jsem spokojený.FreeSat vysílá n a Thoru 0.8W.
Ne, není to pravda UPC-FreeSat nenabízí Viasat nature!

686
Asi ten problém bude zvládat DI-WAY ten HD kolem 800,-. :)
nevím jak nový model di-way 200, ale starší model DI-WAY T-100HD PVR to zvládal bez kostek, měl jsem ho na pár dní půjčen od kolegy z práce. Bohužel ale na některých PL HD stanicích nešel zvuk, zřejmě nebyl podporován formát dolby nebo dolby DD (omlouvám se za příp. nepřesnost). Mimo jiné mi byl doporučen jako možná varianta např. přijímač Miton. I zde na foru se o něm Stasi-DDR již zmiňoval.
Jinak problém trefně vystihl ivovi, prostě bohužel dnes je to tak jak to je, někdo má potíž a jiný ne :). Každopádně všem děkuji za reakce a přeji klidné svátky a pevné zdraví v novém roce a víru v to, že se mám i ten příjem zlepší. Příští rok nás čeká pěkná podívaná (ZOH v Soči)

687
Děkuji tímto Stasimu-DDR, který asi jediný místní příjmové problematice rozumí za věcnou radu.
K.
   A ta rada je?Pokud to není teda tajný.Třeba by to pomohlo více lidem.Já teda tvrdím,že pokud si to pařízek nedá dohromady,tak s tím budou neustále problémy.Jiný přijímač může pomoci lidem,kteří nejsou náročný,všímavý,přesto potíže přetrvávají.
dostal jsem tip na konkrétní box

688
Mně hrají Pařízkovy MPXy naprosto v pohodě na obyčejnou ALMAu za 500,- Kč. Takže problém nebude v přijímačích ale v anténě. Zjisti si kvalitu signálu, a pak se tu můžeme o něčem bavit. Pokud nemáš MER aspoň 22dB, tak se nediv, že Ti to nehraje. MPX3,4 a RS7 mají vyšší nároky na kvalitu signálu na anténě, než MPX1 a 2, které používají robustnější modulaci.
Problém v anténním rozvodu je mimo mísu, je to bytový dům s cca 1 rok rekonstruovanou STA. U samosprávy je k mání měřící protokol od firmy, která to dělala. Chovali se velmi seriozně a na naše výhrady s kostkováním obrazu reagovali tak, že přijeli a měřili na ÚZ znovu parametry. Problém je skutečně jen u TV Samsung LExxBxx a menšího typu Panasoniců. Ostatně o tom se psalo i zde v rubrice Televizory, kterou jsem zevrubně prostudoval.
Takže prosím o konkrétní rady k stb a pokud je nemáte, zdržte se, prosím, komentářů.
Děkuji tímto Stasimu-DDR, který asi jediný místní příjmové problematice rozumí za věcnou radu.
K.

689
Díval jsem se dnes chvíli na Pohodu,při změně záběru docházelo k tvorbě šmouh až drobných kostiček.Prostě celé pařízkovo vysílání je něčím postižené,dokazuje to i vysílání Déčka,Cinemy,v porovnání s Čra.
Volala mi máti-důchodkyně, že včera v podvečer koukala na ČT-art na nějaký vánoční koncert a kostkovalo to jako o život. Naštěstí zvládla proladění Muxu 3 a dokoukala v klidu. Je to hrůza s tím Pařízkem.

690
Hezké svátky všem. Rád bych získal nějaká doporučení a informace na základě nichž bych vybral stb pro svou matku (72 let). Nepotřebuje žádnou hitparádu s přehráním bůhví čeho, jde jen o to, aby uměl "přechroustat" chyby v Pařízkově vysílání. Bohužel máti vlastní televizor Samsung béčkové řady, takže prožívá na kanálech těchto sítí "kostkované" vánoce.
Vůbec bych se nezlobil, kdyby to byl stb, který se dá "schovat" za TV a dopředu vytáhnout infračidlo. Podporovat by měl nejen HD vysílání, ale také dolby DD, ve kterém vysílá např TVP1 HD. Rád bych, kdyby se mi vyjádřili zkušení bardi z Ostravy a okolí, proto je má otázka směrována nejen StasimuDDR. Děkuji pěkně

Stran: 1 ... 44 45 [46] 47