Zobrazit příspěvky

Tato sekce Vám umožňuje zobrazit všechny příspěvky tohoto uživatele. Prosím uvědomte si, že můžete vidět příspěvky pouze z oblastí Vám přístupných.


Příspěvky - Zip Zip

Stran: 1 ... 5 6 [7]
91
Ano, v testovacím režimu je předčasné cokoli hodnotit. Samozřejmě průběžně tento paket popřepínám, zatím se ovšem od prvotního spuštění moc nezměnilo.
Podle informací, které mám od UPC bude cena zákl. balíčku začínat na 250 babkách, jaké budou struktůry balíčku, to mi nebylo prozrazeno, čili asi nějaké budou.
Na Thoru budou prosazovat politiku prodeje samostatné karty, takový zákazník má být nějak zvýhodněn, používat se budou současné karty CryptoWorks. Spárované SD Nagra boxy a HD boxy budou pronajímany tak jako doposud. 

92
Televizory / Re: spotřeba Plasmy neo pdp panasonic
« kdy: 03. 04. 2010, 12:34:44 »
Je to divné, také se divím, jak marketing prodává, jak lidi sedají na lep .... LCD (42'') v kategorii pod 20000 +/- je jeden velký mazanec ...,  u Plasem zase výrobci o spotřebách dost kecají - viz úspornost NEO PDP.
Moje praktická zkušenost s PDP Panasonic, propojení HDMI, program ČT HD - 42S10 - průměrná spotřeba cca 175W, model 42GT14 (Neo) - průměr cca 350W. Měrění probíhalo během letošní olympiády, tedy bílá barva byla často v převaze. :)
Plasma obrazově vítězí, to je nesporné (při stejné úhlopříčce, se stejným vstupním signálem ...).
Spotřeba, o stejné uhlopříčce:
- klasická LCD vs Plasma - nepatrný rozdíl - obrazově vítězí Plasma
- LED LCD vs Plasma - spotřebou vítězí LED, ovšem obraz je opět spíš ve prospěch Plasmy


Stran: 1 ... 5 6 [7]