Zobrazit příspěvky

Tato sekce Vám umožňuje zobrazit všechny příspěvky tohoto uživatele. Prosím uvědomte si, že můžete vidět příspěvky pouze z oblastí Vám přístupných.


Příspěvky - moonword

Stran: 1 ... 8 9 [10]
136
Na to se zeptej přímo ČT. Jako platící abonent máš na takovou otázku nepochybně nárok a nemusíš se vůbec stydět.

137
Já taky vycházím v tomhle případě ze zkušeností. Nejsem sice prodavač satelitních přijímačů (a ani si nemyslím, že mi to může někdo mít za zlé), ale mám tady celkem tři na vyzkoušení. A žádný s tím nemá zvláštní problémy. Projevují se u nich stejné rozdíly v příjmu jako u transpondérů s modulací QPSK.
To znamená nejhorší je karta Skystar HD2, potom následuje Vantage 7100S a nejlepší je stařičký Homecast HS5101 CI.

138
moonword: Já bych si dovolil ti jen opravit tu větu o šílené kapacitě na "spousta satelitních šuntů si s tím prostě neporadí". Na normálních přijímačích to žádná noční můra není.
Je to extrém.
Například UPC používá na Thoru Symbol rate 30000 a k tomu modulaci 8PSK. A navíc né zrovna výhodné FEC 3/4, určitě by bylo lepší 2/3. Dohromady z toho vyždímá kapacitu 66.8 Mbps. Ale některé moduly už přestávají fungovat (Mascom).
Ten BBC transpondér má kapacitu 77.0 Mbps !!!

139
To samozřejmě není pravda. Ten tvůj doporučovaný BBC MUX na pozici 27.5W je ve skutečnosti opravdová noční můra mnoha satelitních tunerů. A to přesto, že používá modulaci QPSK.
Všechno záleží na dalších parametrech. 8PSK s dobrou chybovou korekcí (FEC) je velice rozumný způsob šíření signálu ke koncovým zákazníkům. Ten distribuční BBC MUX na 27.5W má natolik šílenou kapacitu, že si s ním spousta přijímačů prostě neporadí.

140
S takovou uvaděčkou ta soutěž mezi pány boduje více, než francouzská Pevnost Boyard.
A to je přesně účel.

141
Pro jistotu jsem smazal všechny svoje příspěvky ve fóru, abych někoho neuváděl v omyl.

Stran: 1 ... 8 9 [10]