Zobrazit příspěvky

Tato sekce Vám umožňuje zobrazit všechny příspěvky tohoto uživatele. Prosím uvědomte si, že můžete vidět příspěvky pouze z oblastí Vám přístupných.


Příspěvky - Petr C.

Stran: 1 ... 4 5 [6]
76
Zemské digitální vysílání (DVB-T) / Re:Stav v multiplexu4
« kdy: 27. 06. 2012, 21:12:14 »
Dovolil jsem si to málo co bylo oficiálně zveřejněno ohledně pokrytí poskládat do google earth
http://www.ulozto.cz/xCeiF9M/mux4-kmz

77
Zatím je na jihu v muxu3 klid...  ;)

78
díky za radu problém je v tom že antena je na komině takže pod sněhem nebyla a je pořád stejným směrem,podivný je že to jde postupně jeden týden vyplivla ČT1 a ostatní programy pod multiplexem 1 a dneska jsem zapnul TV a nejde už ani MULTIPLEX 2,zustalo nám již jen PRIMA LOVE a TV PUBLIC pod multiplexem 3......Kdyby to bylo najednou tak to  beru že se to mohlo někdě pohnout ale takhle postupně navíc je to přesně po týdnu......díky za případne rady.

Nevím jak máte zapojenou anténu, ale už se mi asi na třech místech stalo u antén typu síto (o anténu v tuto chvíli nešlo, ať je to česká či polák), kde je zesilovač v anténě a napájení je vedeno z výhybky s adaptérem, že v adaptéru vysychá nekvalitní kondenzátor. Ve finále to způsobí postupně znefunkčnění celého příjmu a to postupným zhoršováním příjmu (není to otázka jednoho nebo několika dní). Pak je dobré zkusit jiný adaptér nebo vyměnit kondenzátor. Často tam bývají kondenzátory 100 mikroF, lepší tam dát větší kapacitu.

79
Zdravim, nevite nekdo z jakeho duvodu jsou vypnuty vsechny tri MUXy z Javorice?? Ja jsem o tom nenasel nikde zadnou zpravu, ze by to bylo planovane...
též jsem to zaznamenal, nešel ani analog (alespoň tedy Prima, ostatní jsem nezjišťoval).... ve 14.30 už vše běželo...

80
Zemské digitální vysílání (DVB-T) / Re: Jihlava/Javořice
« kdy: 28. 04. 2010, 09:09:19 »
Javořice byla doopravdy aktivní všechny 3 MUXy již v 0.45 hodin ráno, takže buď to měli už dávno zapojené a testovali... ráno to bylo opět vypnuto. Jinak v době aktivních všech muxů byla vypnuta analogová ČT1 a ČT2. Analogová Prima šla bez přerušení, nebo jsem přerušení nezaznamenal.

81
Zemské digitální vysílání (DVB-T) / Jihlava/Javořice
« kdy: 27. 04. 2010, 14:14:13 »
Nemáte někdo přesnější info o spuštění 2 a 3 MUXu z Javořice? Zdali to nechají až na poslední den v měsíci (pátek) nebo někdy během týdne.... Vzhledem k tomu, že v pátek jsou ty na koštěti, tak bych to uvítal alespoň den předem.

82
Naštěstí ještě existují takové stanice, které mám ve svém podpisu. 8)
Takže žádné???

No já tam vidím tři hudební kanály. Jinak bych k nim přidal i KISS TV na 45e a dnes i naší Retro.

Stran: 1 ... 4 5 [6]