Zobrazit příspěvky

Tato sekce Vám umožňuje zobrazit všechny příspěvky tohoto uživatele. Prosím uvědomte si, že můžete vidět příspěvky pouze z oblastí Vám přístupných.


Témata - Méďa

Stran: [1]
1
Tak Smíchov sice vysílá, ale zatím nějak nemají zmáknutý přepínání formátů 4:3 a 16:9. Včera přepínali poměr stran několikrát během Tom&Jerry, dneska jezdili na placatých kolech (4:3 vysílali v 16:9). Smíchov patří pod Novu, tak jsem si naivně myslel, že alespoň technickou stránku už budou mít zmáknutou ...

2
Jako dospělý sice vezmu na vědomí, že mi ČT oznámí, že večerníček nebude. Ale radši bych, kdyby ten, kterého to napadlo, přišel k nám a vysvětlil 3-letému dítěti, proč večerníček nebude. Asi by nebyl tak velký problém odvysílat večerníček po skončení přenosu a losování šťastných 10 a zprávy o pár minut později, ne ? Chtěl bych do ČT vzkázat, že pr.el slouží k sezení a ne k přemýšlení...

3
Televizní stanice a jejich program / Prima Cool - Star Trek
« kdy: 04. 01. 2011, 06:25:49 »
Zdravím, chtěl bych se zeptat, zda někdo sledujete/nahráváte seriál Star Trek na Primě Cool - tedy konkrétně to noční opakování - nahrával jsem ho dnes v 0:25-1:10 a místo obvyklého konce Simpsonů a Star Treku se mi nahrál (asi) Ve městě Hurikánů (plánovaný od 2:40) a WS telešoupink. Na STB je momentálně čas správný a u nahraného souboru je čas 0:20. Stala se chyba u mně nebo Prima nějak "zapomněla" odvysílat část svého plánovaného programu ? V EPG ani na webu žádná změna není... Díky za info.

4
Z Kletě po přeladění nefunguje EPG na muxu 2. Běží jen informace now/next s infem o pořadech, nic víc. Jak to vypadá na ostatních vysílačích ? Nějak si nedokážu představit, proč by EPG nemělo běžet kvůli změně vysílacího kanálu. Nebo se opravdu jedná o chybu na přelaďovaném/přelaďovaných vysílačích ?

5
Tak tentokrát se tedy přepnutí formátů ČT opravdu nepovedlo. Celkem 4:32 běžel díl v 16:9 s přidanými černými pruhy po stranách. Pak teprve byl seriál přepnut do skutečného 4:3. Tohle by se asi stávat nemělo, že ?

6
Zemské digitální vysílání (DVB-T) / Prima - chyba v EPG
« kdy: 05. 04. 2010, 10:02:38 »
Prima dnes od 20:00 vysílá film "Lhář, lhář" - upoutávky, teletext, programy na Seznamu a IPrima - všechny hovoří stejně (tištěný nemám - nepoužívám), ale v EPG je informace, že od 20:00 poběží 4. díl seriálu "Zázraky života". Vzhledem k tomu, že film je o 30 minut delší, je zbytek pondělních pořadů posunutý. Kdo programuje nahrávání podle EPG bude mít smůlu. Předpokládám, že je tato chyba v muxu 2 všude (Jižní Čechy - Kleť).

Stran: [1]