Zobrazit příspěvky

Tato sekce Vám umožňuje zobrazit všechny příspěvky tohoto uživatele. Prosím uvědomte si, že můžete vidět příspěvky pouze z oblastí Vám přístupných.


Příspěvky - kinotechnik

Stran: 1 [2] 3
16
Byl jednou jeden král a podobně staré filmy se točily ve formátu 1:1,37, nebo 1:1,66, což je přibližně 4:3- stačí si vydělit. Až později se začaly filmy točit ve formátu 1:1,85, což je přibližně 16:9. Proto mám také rád v televizi správný formát. Představte si co by řekli diváci v kině, kdyby promítač pro film 1:1,85 použil širokoúhlý objektiv 1:2,35 jen proto, aby pokryl celou plochu plátna.

17
Samozřejmě by mohl být rockový kanál, ale v žádosti o licenci bych to uvedl a měl na paměti, že se na takovýto program bude dívat pouze úzce specializovaná část divákú a tudíž i reklamní výnos bude tomu úměrný.

18
Tv Pohoda údajně na ostro odstartovala. V tom případě nesplnila to, co celou dobu deklarovala. Místo toho je programem rock a zase rock. Pokud chtěla vysílat pro úzkou skupinu rockerů, měla to také uvést v žádosti o licenci a neuvádět v omyl ostatní diváky.
Myslím, že to je vůči ostatním divákům velmi nefér. Z měho hlediska si může pan Pařízek takovou televizi strčit za klobouk.

19
Zemské digitální vysílání (DVB-T) / Re:No comment.
« kdy: 20. 02. 2012, 17:25:46 »
A divíte se, že závady trvají tak dlouho? Je to už 10 let co Radiokomunikace zrušily ve všech krajích, kromě Prahy dispečinky ( dohledová centra) a tak ušetřily , protože již tehdy zřejmě neměly peníze. To že se zhoršila jejích pověst a služby zákazníkům bylo zřejmě vedlejší.Tehdy bylo možno většinu hlavních vysílačů ovládat dálkově a tak okamžitě reagovat na případné výpadky.Nyní sice dohledové centrum v Praze má také možnost dálkového ovládání, ale přímou kontrolu " ze vzduchu" má jen minimální, cž je ovšem velká chyba.

20
Myslím, že poslední ukázka z Primy, nebyla chyba, ale úmysl. To se objevuje v poslední době i u jiných stanic. Myslím, že by si toho mohly více všímat i kontrolní orgány a ne se nimrat v hloupostech.

21
CS Link / Re: Morava a Slezsko bez ČT1
« kdy: 15. 05. 2011, 21:56:51 »
Jak jsem zjistil dnes odpoledne, tak programy ČT1 SM a JM nejdou ani na satelitu, takže příčina je zřejmě tam. Jde pouze EPG.

22
Vážený pane Syrový. Není vám už trapné to stálé propagování odborníků z kabelovky a své odbornosti. Myslím, že opravdový odborník se svou odborností nechvástá a snaží se poradit i neodborníkovi tak, aby i on tomu porozuměl. A už vůbec někoho neshazuje jen proto, že je asi zaměstnancem kabelové společnosti a tudíž jen on má právo na jedině správnou odpověď >:(

23
Směrodatné je řádné, profesionální měření, což zde zřejmě zatím nikdo neudělal. Pak se může řešit a rozhodovat dál. Na podobné články v okresních novinách nemá cenu zatím reagovat.

24
Televizní stanice a jejich program / Re: StarDance v logu ČT1
« kdy: 26. 10. 2010, 20:04:49 »
Od CT je to ubohé a nevkusné "opičení". >:(

25
Stejně nevím, proč se do placených kanálů dávají reklamy. Vždyt zpočátku všichni vyhlašovali, že placené kanály budou bez reklam, právě proto, že jsou placené. Inu když ptáčka lapají....

26
Zajímalo by mě, kde má uplink UPC, protože  UPC na 0,8W jelo v této době, bez výpadku.

27
Jestli to tam spíš nevypadá takto  :D
No fujtajbl, to je pohled...
Náhodou, mě se to líbí.

29
Vážený pane Řího. Zde je řeč o Javořici, co s tím mají společného Votice?

30
No ve Strakonicích asi ne, ale slyšel jsem, že v Písku a okolí Tábora to možné je. Záleží na terenním profilu směrem na Včelnou.

Stran: 1 [2] 3