Zobrazit příspěvky

Tato sekce Vám umožňuje zobrazit všechny příspěvky tohoto uživatele. Prosím uvědomte si, že můžete vidět příspěvky pouze z oblastí Vám přístupných.


Příspěvky - Aleš Pipek

Stran: 1 ... 47 48 [49]
721
Hlavní AS osazen. K přepojení do hlavního AS dojde v druhé polovině května - analog 22, 57 a digital 32, 39. V současné době je v nepravidelných intervalech (http://radiokomunikace.cz/vysilaci-sluzby/digitalni-tv-vysilani/udrzbove-prestavky-vysilacu.html) snižován výkon na 12,5kW. Náhradní anténní systém do kterého teď jde analog 22, 57 a digital 32, 39 je těsně pod hlavním AS. Prima zůstává na svém AS po celou dobu.

722
Pravděpodobně proto, že se na vysílači intenzivně pracuje.  :)

723
A to je který z nich? Petřiny nebo Olšanská ?
Olšanská

724
Analogové vysílání / Re: Analogová Nova
« kdy: 04. 04. 2010, 21:18:02 »
Omlouvám se - na Litický chlum jsem zapomněl. 45k TV Prima je populárním řešením, jak v mnohých místech Pardubicka přijmout kvalitně TV Prima, když selže Krásné. A takových lokalit je hodně. Další alternativou je Ještěd.

725
Germi: jestli můžete, zadejte souřadnice GPS, lokalitu znám velmi dobře (Holice).

726
Analogové vysílání / Re: Analogová Nova
« kdy: 04. 04. 2010, 21:00:38 »
Ano, na vysílači Krásné jsou do června 2011 šířeny 4 analogové programy a dva digitální multiplexy. Pro východní čechy je ještě v kurzu analogová ČT1 z Černé hory.

727
Na http://dvbt-servis.cz/mapy najdete nyní i mapu pokrytí pro vysílač Pardubice - Krásné s výkonem 25 kW ERP.
Super !!!  :)

728
V pátek MUX1 a MUX2 z Krásného úspěšně přidán do naší STA. Lokalita: Pardubice - Drážka. Dálkový příjem tak zůstal pouze pro MUX3 ze Žižkova. Příjem bezproblémový i přes skutečnost, že u nás byl vždy problém s příjmem analogových signálů z Krásného (velké množství odrazů díky blízké panelákové zástavbě). Použita byla "dlouhá Colorka", protože však byla při ruce. Stačila by i krátká, nebo LP anténa. Na domovním zesilovači bylo potřeba spíš "tlumit" než zesilovat  ;D . V cestě ještě filtr na CDMA - zdravíme Ufona  :P .

Z individuálních instalací, poznatků a měření uvádím lokality, kde je příjem opravdu bezproblémový:
Staré Hradiště, Brozany, Srch, Pardubice, Přelouč, Holice, Habry (vrchní část města), Časy, Dolní Roveň, Lázně Bohdaneč....

729
Jsem 102 km od Ještědu (Holice) a na rozdíl od pitomýho Krásna který mám 32 Km mě MUX 2 jede. Rád bych, kdyby tam začal vysílat i zbytek, protože NOVU musím chytat na pitomej analog, nebo v dobrým počasí odrazem z Krásna. Prostě nějakej chytrák se rozhod, že bude Krásno vysílat jen na 25%
V Holicích NENÍ a ani NEMůŽE být problém s příjmem digitálního vysílání z Krásna - tedy pokud ve směru nemáte vyloženě nějakou překážku (panelák, atp.) Začal bych u antény, pokračoval svodem a končil konektory. Přitom bych vyřadil všechny aktivní prvky. Možná Vám přestane jít Ještěd, ale půjde Krásno i s rezervou.

Stran: 1 ... 47 48 [49]