Zobrazit příspěvky

Tato sekce Vám umožňuje zobrazit všechny příspěvky tohoto uživatele. Prosím uvědomte si, že můžete vidět příspěvky pouze z oblastí Vám přístupných.


Příspěvky - Thomas987

Stran: 1 2 [3] 4 5 6
31
Ahojte, poraďte. Rád bych přešel na poslech sat radií českých i německých. Předpokládám kvalitu srovnatelnou s CD.(??)
Co si mám koupit za přijímač, dnes mám už starý bez HDTV. Prý to najdu na Astrách.Děkuji za podrobnou info.

32
K tomu radiu Beat. Přikláním se k rozporuplnosti názorů, neboť mi většinou hudba (či zvuk?) na 107,5 nevyhovuje, ale pak jsem to jednou pustil v posázaví na starém RFT/TESLA řetězci a zvuk byl v tu chvíli parádní. Takže pokud chci poslouchat dobrý zvuk kdykoliv po každém stisknutí knoflíku, musím na Countryradio nebo Blaník. Jinak díky za názory.

33
Rozhlasové stanice a jejich program / Kvalita zvuku FM radií.
« kdy: 30. 04. 2017, 18:49:09 »
Ahoj. Nebyl jsem dalek tomu, abych úplně přešel na poslech stanic na DVBT. Zatím jen z poloviny. Na FM rozhlas mne stále ještě vrací Countryradio, protože má pro mne velmi pěkně poslouchatelný a lehce nabasovaný zvuk. Přičemž všechny písničky mají vyrovnanou úroveň.Čímž netvrdím, že je to správně, jen mi to dovoluje poslouchat na levném audiořetězci. Jakmile ale odladím pro změnu jinam, mívám pocit zvukové katastrofy, snad jen radio Blaník mi přijde vyrovnané a možná veřejnoprávní stanice . Co myslíte?

34
Analogový rozhlas / Re:Selektivita FM tunerů
« kdy: 27. 04. 2017, 13:34:55 »
Jestli je to ještě k věci, tak jednoduchá zkušenost. Např. autoradio JVC za 1500 Kč má možnost přepínání IF mezi aut. a užší.
Rozhodně odladí lépe než moje dva starší tunery s IF narrow. Bez úprav pro mne nadbytečný přepínač. Šířka dvou či třech filtrů je tam 150 nebo 180 kHz a přesto tam silný signál proleze se vší parádou. Jak tu někdo zmínil, asi to nemá tu strmost.

35
Analogový rozhlas / Re:MF filtry a značení ,výměna
« kdy: 08. 03. 2017, 10:08:37 »
Ale jo, nějaké pokusy mám za sebou.
Chci se zeptat, viděl jsem keramický filtr (ve schematu) přímo na vstupu FM, hned za antenou. To znáte? Zajímavé, mám ho v levné věži a FM tvoří jeden univerzální integráč. Takže o špatné citlivosti FM ani nemúže být pochyb.

36
Analogový rozhlas / MF filtry a značení ,výměna
« kdy: 17. 02. 2017, 07:34:47 »
Ahoj. Mám tuner Philips FT 980 se dvěma šířkami mf pásma. V porovnání s jiným tunerem mám dojem, že to vůbec nefunguje, silná stanice hraje ještě daleko naladěna od správné frekvence. Myslím, že použité mf filtry nejsou středovým kmitočtem přesně 10,7 . Co se stane, dám li tam svoje náhradní,úzké 10,7? Stojí to za zkoušku? Domnívám se, že se mi pouze nebude správně zobrazovat kmitočet vysílačů o tu odchylku 10,7/10,65 třeba. Ano? Dík.

37
Set-top-boxy / Re:Proč chybí AV výstupy?
« kdy: 11. 12. 2016, 10:15:31 »
No tak dobrá, udělám si kabel pro scart výstup.]

38
Set-top-boxy / Proč chybí AV výstupy?
« kdy: 11. 12. 2016, 09:34:58 »
Zamýšlím koupit sat přijímač a potřebuji AV výstup pro připojení nf zesilovače. Nenalézám. Nikdo neposlouchá přes bedny?
Dík za vysvětlení.

39
Vycházel jsem z předpokladu, že radio Vltava by měla mít velmi kvalitní zvuk, co se říká. Ovšem kdykoliv jsem ji naladil, žvanili a žvanili a žvanili. Po prozkoumání denní nabídky pořadů už se nedivím, hrají v hlavně noci. Fakt dobrý.

40

[/quote]Máme na baráku tohle a naprostá spokojenost. http://www.az-shop.cz/cms/fiskars/products/zahradni-naradi/quickfit/hrabe-na-listi-fiskars-quikfit.jpg  ;D
[/quote]

A dalo by se to spojit do čtyřčete? :) :) :)

41
Kdysi jsem se dotazoval a myslím, že mi odpověděli kruhová. Ale poradili mi kulový.

42
Ahoj. Zajímá mne vysílání angličtiny na ZET na 96,7 z Jihlavy. Podivné je, že na odvrácené straně od vysílače mám tříprvek Yagi a tam to docela hraje, na té přivrácené straně Kk Jihlavě dva dráty na koaxiálu a tam je to bída. (na ostatní stanice to v pohodě vyhovuje). Dík

43
Ahoj. Zajímalo by mne, kde se vzala popularita těchto antén. Můj švagr ji s velkou slávou koupil tchánovi do míst, kde se chytá televize na kus šroubováku. A ejhle, bratranec se mi pochlubil novou super antenou- také tímto typem. Předpokládám, že jde o trik na zákazníky, nijak moc nepřevyšující parametry anteny matrace. Ale nejsou ani drahé, tak celkem o nic nejde, jestli tuhle nabo tamtu.
http://www.omko.cz/antena-dvb-t-gosat-gs-a27lte-15db/

44
Eniku díky. Vyznáš se!!!!!!!!!!!!!!!!!!

45
Ahoj, Mám obyčejný sat přijímač Globo a TV lcd Philips 107 cm. Dívám se na Euronews a BBB world news. Vysílaný obraz mi nejde napasovat do rozměrů obrazovky v žádném režimu nastavení TV, je vždy oříznutý. Čím to? Díky.

Stran: 1 2 [3] 4 5 6