Zobrazit příspěvky

Tato sekce Vám umožňuje zobrazit všechny příspěvky tohoto uživatele. Prosím uvědomte si, že můžete vidět příspěvky pouze z oblastí Vám přístupných.


Příspěvky - Stasi-DDR

Stran: 1 2 [3] 4 5 ... 69
31
Zemské digitální vysílání (DVB-T) / Re:DVB-T Polsko
« kdy: 29. 04. 2016, 16:28:16 »
Burgr zřejmě "leštil kliky" (možná i víc)...!  ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

Viz: http://satkurier.pl/news/128172/tvs-hd-z-katowice-kosztowy-z-nowych-parametrow.html

Edit: Podle informací na jednom polském webu dojde ke změně vysílacího kanálu z K59 na K21 ve středu 4. května!

32
Zemské digitální vysílání (DVB-T) / Re:DVB-T Polsko
« kdy: 27. 04. 2016, 15:07:49 »
TVP sport by se měl objevit v polském multiplexu 3 (jsetli se opravdu objeví, to je jiná otázka)! Viz:

http://www.satkurier.pl/news/128067/tvp-sport-wejdzie-w-sklad-mux-3.html

34
Zemské digitální vysílání (DVB-T) / Re:Kabel na DAB
« kdy: 19. 04. 2016, 18:17:33 »
Určitě ten Nordix. CM 401 má vnější průměr pláště cca. 5mm a CM402 pak cca. 7mm. V uvažovaném frekvenčním pásmu (pokud se nejedná o délku ant. napaječe v řádech desítek až stovek metrů) plně vyhoví CM401. Pokud jde o venkovní prostředí, volil bych CM401PE s černou barvou vnějšího pláště odolného vůči UV záření! Firma Nordix poskytuje patnáctiletou záruku na parametry při dodržení určitých instalačních podmínek!

35
Zemské digitální vysílání (DVB-T) / Re:DVB-T Polsko
« kdy: 19. 04. 2016, 18:09:01 »
Stará informace.

36
"škoda, vím že jsou slučovače pro VHF a UHF, můžu sloučit více antén, ale na FM-VKV že by nebyli?"

Odpověděl sis sám. Jsou to všechno slučovače, z nichž každý vstup je na jinou frekvenci, např. jeden vstup na VHF, druhý na UHF, nebo  první vstup na kanály 32, 54, 58, druhý na kanály 29, 38, 60. Jenže ty chceš slučovat stejné frekvence a výsledkem by byl mišmaš. Už jsi to pochopil?

asi jako širokopásmový zesilovač uhf, když se sloučí 2 uhf antény, tak pak to taky blbne, škoda že u fm nejde pustit jen některé frekvence, jako kanalové slučování, nebo přes nějaké propusti, ale zase aby to pak nemělo útlum jako kráva. když bych chtěl sloučit například jednu fm anténu ve vertikálu směr lobau a druhou horizontál směr česká lípa.

Jak sloučit více antén pro fm pásmo, jde to vůbec nějak?

To si děláš srandu nebo provokuješ?!  >:( >:( >:(
Slučování v pásmu UHF není totéž co "slučování" v pásmu VKV II! Pokud by jsi místo psaní nesmyslných příspěvků (jednou slučuješ UHF sousední vysílací kanály, pak zase řešíš topení v bytě, teď zase "sloučení" dvou VKV antén), zapojil mozek a zjistil si technické podrobnosti UHF kontra VKVII, snadno by jsi zjistil, že je sloučení dvou VKV kmitočtů v pásmu 87,5 - 108MHz běžnými komerčními prostředky absolutně nemožné! Použij tuner, který má 2x vstup a u přijímaných stanic po jejich uložení do předvoleb lze zvolit odpovídající vstup a tím i anténu (buď A nebo B)! A věř, že takovéto tunery existují! Osobně mě jich několik prošlo rukama, když ještě pásmo VKVII stálo za to na něm něco přijímat, což bylo zhruba před třiceti až dvaceti lety zpět!  >:( >:( >:(

37
Zemské digitální vysílání (DVB-T) / Re:DVB-T Polsko
« kdy: 20. 03. 2016, 07:33:47 »
Cinkni Burgrovi do Klimkovic a zeptej se ho co na tento stav říká!? Počítám, že už několik nocí nemá klidný spánek!  ;D ;D ;D ;D V mnoha končinách dále od Ostravy blíže k Polsku má jeho "slavná RS2" s pochybným obsahem velké problémy! To zase bude Kůdela od černořitníků metat hromy blesky, protože do jeho noemova měšce přiteče méně dukátů od jejich oveček, kvůli tomu, že spousta z nich o sledování Noe tv na K59 už přišla nebo v brzké době přijde na to, že jim to nefunguje.  A to je před Velikonocemi pořádný kop do zadku! ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D A to nemluvím o rušení příjmu slovenského muxu2 na K59 z Námestova, tím nově spuštěným super QPSK muxem s jedním "HD" kanálem z Katowic v oblastech kde to doteď (navzdory vysílání RS2 z Klimkovic) jakžtakž fungovalo!

39
Zemské digitální vysílání (DVB-T) / Re:DVB-T Polsko
« kdy: 07. 03. 2016, 14:41:53 »
V polském MPXu2 pravděpodobně skončí tv kanál PSN! Viz: http://www.wirtualnemedia.pl/artykul/polsat-sport-news-zmieni-sie-w-super-polsat

40
Zemské digitální vysílání (DVB-T) / Re:Vysílače - fotky
« kdy: 29. 02. 2016, 17:47:16 »
Tak tady taky jeden, kdopak pozná co je to za vysílač? :) je unikátní, šíří zároven dvb-t, fm radio, dab+ rádio, možno i mobilní sítě.

Schafberg (Löbau)!! Ovšem proč by na tomto TXu mělo být "unikátní" to, že: "šíří zároven dvb-t, fm radio, dab+ rádio, možno i mobilní sítě." Je to tuctový TX, kterých jsou po světě mraky!


41
Zemské digitální vysílání (DVB-T) / Re:Vysílače - fotky
« kdy: 18. 02. 2016, 08:58:06 »
Tohle je (tuším) ve Svitavách (jsem v časovém presu, nechce se mi hledat v PC), je to pro místní městský MPX na komíně teplárny nebo jiného werku v jednom z těch měst. Ta předcházející fotka je ACH, notifikace ÚO.

42
Zemské digitální vysílání (DVB-T) / Re:Vysílače - fotky
« kdy: 18. 02. 2016, 08:24:06 »
Butes: První fotka je KH a druhá pak HRB. Oboje mezinárodně notifikováno pod názvem Svitavy.

43
Zemské digitální vysílání (DVB-T) / Re:Vysílače - fotky
« kdy: 16. 02. 2016, 13:31:19 »
Bratislava - Kamzík, už s vertikálním UHF AS (v laminátu).

44
Zemské digitální vysílání (DVB-T) / Re:Přechod na DVB-T2
« kdy: 31. 01. 2016, 17:24:03 »
Nerozumím co se stane se současnými aktivními kanály ... Na ty to pak přejde nebo zaniknou, nebo jak to vlastně bude.

A co si tak bramboro přečíst celou diskusi! Co píšu tady: http://forum.digizone.cz/index.php?topic=4780.msg78043#msg78043

Místo toho, abys četl celou diskusi a přečtené analyzoval a dobral se nějakého výsledku, tak tvé příspěvky jsou pouhými "výkřiky do tmy", které končí slovem "NEROZUMÍM, NECHÁPU", APOD.!  >:( >:( >:( >:(

45
Satelitní digitální vysílání (DVB-S) / Re:3 TP nejdou
« kdy: 31. 01. 2016, 13:33:41 »
 ;D ;D ;D "...že lze zaklepat na sousedovy dveře a zeptat se "hele, jde ti hotbird"..", pokud mají sousedi vůbec tušení co to "Hot Bird" je a mají ho naladěný, že! A tvé ostatní "příměry" s dodávkou el. energie apod., ty nebudu rozebírat, jen stručně zrekapituluji! Zjisti si za co má garanci ČEZ nebo EON v rámci distribuční sítě (odkud -kam) a pak si to zjisti u společných TV a SAT rozvodů! Společná část TV a SAT rozvodů vždy končí na předávacím bodě UPS, což je ÚZ a co je před ní je v garanci odborné firmy a co je za ÚZ je problém uživatele. Odborná firma garantuje parametry pro bezproblémový příjem na ÚZ a jak si provede rozvod uživatel, již tuto firmu nezajímá a pokud je problém za ÚZ firma ráda dojede a za patřičný obnos závadu u uživatele odstraní! Nebo ty snad chodíš do práce zadarmo? Pokud ti u ČEZu/EONu vypadne jistič a ty nejsi schopen ho nahodit, tak pracovník ČEZu/EONu také rád přijede a za příslušný obnos dle ceníku toto provede! Takže u distribuční el. sítě platí to, že co je před HDS je problém ČEZu/EONu a co za HDS je problém odběratele, jsou sice vyjímky, ovšem jejich popis by přesáhl rámec tohoto příspěvku! Jak jsem psal, omlouvá tě jen to, že nejsi z oboru! Ono něco jiného je servisovat rozsáhlé rozvody spol. TV a SAT antén a něco jiného je starat se o vlastní zrezlou SAT parabolu kdesi u sebe doma na kozím chlívku!!!

Stran: 1 2 [3] 4 5 ... 69