Zobrazit příspěvky

Tato sekce Vám umožňuje zobrazit všechny příspěvky tohoto uživatele. Prosím uvědomte si, že můžete vidět příspěvky pouze z oblastí Vám přístupných.


Příspěvky - Stasi-DDR

Stran: 1 ... 67 68 [69]
1021
Ano, to je správně Valžáne pokud umíš počítat a máš měřák  ;)

Stasi-DDR: Proč to tak nemít? Ničemu to nevadí a kupovat plechovou skříň za desítky tisíc nehodlám.

"...kupovat plechovou skříň za desítky tisíc nehodlám...", to hovoří za vše! Plechová skříň, nestojí desetitisíce, leda by byla z ryzího zlata! Apropo, já myslel, že používáš na půdě dřevěnou skříň! Možná ta měla cenu desetitisíců korun... Tvé "dílko" opravdu vypovídá o tvých schopnostech a dovednostech... :(

1022
Příjem paketu TVP Z astry 1 ve Videoguardu, je určen, pouze pro kabelové operátory v Polsku. Přístupovou kartu nelze nikde zakoupit, tu dodává TVP!

1023
@pozemák: "Rád si potrpím na kvalitu...", fotky tvého bastlu na konkurenčním webu, o "kvalitě" nic neříkají! Papírové bedny na podlaze, od zeleniny,  na nich klubko nespecifikovaných komponent, přikrytých igelitem s logem "Kaufland", volně se povalující koax.... Tomu říkám "profi" práce!  :(

1024
Něco k problematice slučování sousedních kanálů s rozdílnými úrovněmi v STA by jsi ty "umělče" neměl? Jinak, tvůj poslední příspěvek, je jeden velký BLÁBOL o ničem!

1025
Stručně, věcně: Funkční STA nelze udělat z běžných komponet typu IVO nebo Teroz! Pokud má být zaručena bezproblémová funkčnost v delším časovém horizontu, tak se stejně nikdo použití KV nevyhne! Už jen kvůli selektivitě při slučování vedlejších kanálů z rozdílných směrů! Jestli si někdo myslí, že takovouto STA lze instalovat za cenu pět až šest tisíc korun, tak ten by měl tuto branži velmi rychle opustit! Naše firma již přeinstalovávala několik desítek STA po řádění takových anténářských zlatokopů, kteří použili komponenty vhodné, tak akorát do RD a nikoliv do STA o 100 ÚZ! Celá tato diskuse je prostě o ničem a uniká mi její smysl!

1026
Dobrý den,řešim taky sloučení sousedních kanálů a prosim o radu odborníka. Má někdo zkušenosti s programovatelnym zesilovačem Ikusi One-123? má 3 vstuy UHF,až 10 filtrů a na jeden filtr až 5 kanálů,zajímá mě zda v každém vstupu lze nastavit filtr na vyšší a nižší pásmo napříč vstupy? uvedu příklad sloučení: 1 vstup kanály 29,36,39,50. 2 vstup kanály 30,33,55,58 a 3 vstup 42,46,57. Prosim nechci kanalové vložky,kanálů je hodně a antény jen 3 a rozbočovat na kanály je ztráta. Nebo má někdo zkušenosti s jiným programovatelným zesilovačem či filtrem? Díky za odpověď. Jinak lokalita Teplice, alesfrk@seznam.cz

Milej "Frku", pominu-li, že tento typ AMP se již nevyrábí ( aspoň dle webu ofiko dovozce, jeho nástupcem je typ 118) a i ten umožňuje max 10. filtrů a ty požaduješ 11 filtrů, tak v tebou požadované konfiguraci, tj. použití 11-ti přijímaných kanálů to fungovat nebude. Navíc požaduješ sousední kanály na jednotlivých vstupech. To nedokáží tyto "elektronické" propusti bezproblémově zpracovat. Tvé požadavky na tento typ AMP jsou nereálné a pokud se chceš dobrat 100% výsledku, nezbývá ti nic jiného, než použít řešení s KV. Jak už tady bylo napsáno, vlastnosti příjmu, zpracování a následného rozvodu DVB-T signálů mají své zákonitosti, které nelze obejít a nelze je přizpůsobovat omezeným finančním prostředkům investora. Pak si musíš uvědomit, že zvolené řešení nebude nikdy 100% funkční! Každý správný anténář tyto skutečnosti uvede ihned poté, co provede měření na místě příjmu a vyslechne si "zbožná přání" mnohých investorů, kteří mají velmi zkreslené představy o instalacích přijímacích tv systémů. Pokud investor těchto dobře míněných rad neuposlechne, měl by zkušený anténář od těchto kšeftů, co nejrychleji vzít roha, protože si jen zadělá na budoucí problémy! Viz diskuse ve vedlejším vlákně o kolísání signálu, kdesi u jakéhosi Havířova. Tam jistý bastlíř, taky použil programovatelný zesilovač Avant HD a jaké s tím jsou problémy. V případě použití KV by byla situace zcela jiná....

1027
U těch Alcadů řady 905 se v takovýchto případech dají použít verze KV - ZG 421, které mají daleko lepší selektivitu, co se sousedních kanálů týče, až 80dB, oproti 60dB, u ZG 401. Jsou v nákupu dražší asi o 100 Kč bez DPH 20%. Mám odzkoušeno v desítkách případů v kombinaci K37+K38 a K62+K63. Při dodržení nezbytných podmínek, příjmu a následné zpracování tv signálů  STA, jsou naprosto bezproblémově funkční. Pro konverzi na jiný tv kanál, jsem pak několikrát použil Kanálový procesor ALCAD PC-525. Podrobnosti, nalezne zájemce v manuálech k výše uvedeným výrobkům.

Pozemáku, ty se k těmto záležitostem nevyjadřuj! Preventívně tě varuji!

1028
Zemské digitální vysílání (DVB-T) / Re:DVB-T v Polsku.
« kdy: 03. 11. 2012, 08:41:42 »
Překlad není asi nutný!

7 listopada Kanały TVP1 i TVP2 nadawane z Jeleniej Góry-Śnieżnych Kotłów zamienią się miejscami, tzn. TVP1 będzie nadawany na kanale 35., a TVP2 – 30.
Jednocześnie TVP2 emitowany dotychczas na kanale 37. z Lubania (Nowa Karczma) zostanie przeniesiony na kanał 11. – w miejsce TVP1, którego emisja zostanie wyłączona.


Zdroj: Diskusní fórum polské firmy Emitel, spólka akciowa

1029
Člověk, zde vystupující pod nickem "pozemák", není nikdo jiný než jeden téměř zkrachovalý, západočeský rádobyumělec, který je tak neúspěšný ve svém vystudovaném(!!) oboru, že trpí jakýmsi komplexem nebo pomateným snem, ve kterém se převtělil do (dle svého pocitu) úspěšného anténáře, který všechno zná a všechno ví a má nutkavou představu neustále někomu sdělovat svá rádoby moudra. Stačí si u konkurence přečíst jím založené téma "Dyleň MPX4, kde má dokonce drzost ukazovat na fotkách své rádoby půdní dílo, kde má snad 20ks(!!) různých , pasívních nebo aktívních komponent,  na papírových krabicích(!!) od zeleniny, přikrytých(!!) kusem jakési juty nebo igelitu a je na své dílo patřičně "pyšný" a každému, kdo jej za to kritizuje se snaží namluvit, že to všechno funguje, protože on tomu rozumí a je odborník a všichni ostatní jsou blbci! Bohužel u něj se již jedná o pokročilé stádium duševní nemoci, kdy on sám snad už není ani schopen nebezpečnost svého jednání rozpoznat! Bohužel odpovědné instituce a orgány, v tomto případě svou preventívní a ni represívní funkci zatím neplní! Je jen otázkou času, kdy dojde i k ohrožení třetích osob!

1030
Od anténářského vrzala, to opravdu sedí! Zvláště ta poslední věta, že to záleží na mnoha faktorech! Tu si okopíroval odkud? Nebo spíš od koho?? Ty nejsi schopný sloučit v obtížnějších podmínkách ani signál ze dvou antén, tak tady nepiš nesmysly! Praha, to nejsou nějaké zasrané Maránské Lázně!

Stran: 1 ... 67 68 [69]