Zobrazit příspěvky

Tato sekce Vám umožňuje zobrazit všechny příspěvky tohoto uživatele. Prosím uvědomte si, že můžete vidět příspěvky pouze z oblastí Vám přístupných.


Témata - Daniel Neumann

Stran: [1]
1
Tak nám tady spustili nový multiplex, tentokrát regionální síť 1 na kanálu 37, výkon 2 kW z vysílače Košutka (neplést s Vodárnou). Prvotní pocit je, že je to bída, protože ačkoliv jsem cca 300m od vysílače, signál není tak silný jak bych očekával, nicméně to hraje. Zkoušel jsem to na TV kartu v počítači s malou anténkou a uvnitř bytu to buď nechytím a nebo chytím, ale špatně. Anténu musím mít venku.

Multiplex obsahuje informaci o provozovateli, jímž je Digital Broadcasting s.r.o., což je firma pana Pařízka? Nemá to být pan Brabec?

Multiplex obsahuje 4 pozice, první je REGIONALNI TV, druhý PLZENSKA 1 a pak tam jsou pozice TEST 1 a 2. První jmenovaná pozice je shodná s vysíláním Regionalnitelevize.cz, jenž vysílá i na satelitu, na ostatních pozicích je zatím ticho a tma. Obraz programu Regionalnitelevize.cz má zřejmě dost malý datový tok, rozlišení je 720x576

2
Dnes (19.9.) skončily zprávy na Nově v 19:48, počasí dokonce 19:57. Reklamní blok ukončila znělka v 20:02 a začala Talentmanie. Zřejmě se Nova opravdu bojí o diváky.

Primě je to zřejmě jedno :-) Je 20:04 a právě teprve končí Přátelé :-)

3
Televizní stanice a jejich program / Okresní přebor v HD
« kdy: 06. 09. 2010, 20:17:15 »
To nám to pěkně začíná, taky jste si všimli toho zrní při natáčení v hráčské šatně? Na začátku byl obraz jako při Pojišťovně štěstí při tmavých scénách. Proč má Nova ten HD obraz tak nekvalitní ?

4
Televizní stanice a jejich program / Bludy na TV Nova
« kdy: 18. 06. 2010, 19:46:52 »
Tak nám Nova zase odprezentovala chybné informace, a to ohledně Meteoradaru pro Čechy. Zaznamenali jste také, že dvakrát řekli, že je ten radar v Praze?

Je přeci jasné, že je umístěn v Brdech

5
CS Link / Problémy s CS Link na Vantage VT-X
« kdy: 01. 04. 2010, 20:50:59 »
Zdravím,

teta vlastní příjmač Vantage VT-X 201 SCI (nebo Vantage VT-X 211 SCI, nevím přesně který typ má) a kartu CS Link. V době, kdy Nova a Nova Cinema přeladila své kanály na nový transpondér (12070 MHz), tak po novém naladění těchto kanálů (nová frekvence) na satelitním  příjmači dochází následujícím problémům. Při přepnutí např. na program Nova se nejprve zobrazí černá obrazovka, po chvilce se ukáže hláška "Kódovaný program" a za pár vteřin se program rozjede... pravidelně však dochází k problémům s příjmem: od půl minuty do dvou minut vždy kratičký výpadek zvuku a zakostičkování obrazu, někdy dojde k úplnému zaseknutí obrazu a opět se na chvilku zobrazí hláška "Kódovaný program".  Tyto problémy se vyskytují pouze v některých programech, hlavně Nova, Nova Cinema, MTV CZ (údajně i HBO a Fishing and Hunting).

Karta CS Link je zastrčena přímo v integrované čtečce karet (zkoušeny obě pozice). Když jsem do příjmače dodal dekodovací modul (do CI slotu) na dekodovací kartu, tak se zdá, že je vše v pořádku... Když jsem použil svou kartu Skylink a zapojil ji přímo do integrované čtečky karet, tak to vše také funguje bezproblémově. Vypadá to, že dochází k problémům při čtení údajů z karty co se týče povolených programů. Máte někdo podobný problém nebo řešení, co by problémy odstranilo? Přijde mi zbytečné kupovat externí dekodovací modul, když do přeladění Novy na nový transpondér vše fungovalo bezproblémově...  Nebo že by byla vadná karta? Díky všem za pomoc při řešení tohoto problému.

Stran: [1]