Zobrazit příspěvky

Tato sekce Vám umožňuje zobrazit všechny příspěvky tohoto uživatele. Prosím uvědomte si, že můžete vidět příspěvky pouze z oblastí Vám přístupných.


Příspěvky - Daniel Kulhánek

Stran: 1 ... 38 39 [40] 41
586
Bude odložen, ale samozřejmě, že ne z důvodu nějaké vámi vymyšlené duševní poruchy. Spíš bych, být vámi, zkusil kouknout na svůj práh, jestli nebude potřeba ho trochu zamést. Vaše výlevy občas hraničí s duševní rovnováhou.

587
Vzhledem k osobě Štěpána bude samozřejmě odložen.

588
No, potešil jste mě ....  :D

Leda by pomohlo to před bouřkou vždy odpojit, ne? Jen si vzpomenout a udělat ve správný čas.

"obecné ohrožení formou spolupachatelství"
Když už neznáte trestní zákon, tak se tu aspoň neztrapňujte a nevymýšlejte nové trestné činy. Děkuji.

589
A pokud má někdo nastavený prohlížeč tak, že mu tyto data vymazává po ukončení, tak to musel nastavit a měl by o tom vědět a nedivit se tomu, ne?
Proto jsem pronesl ono "zajímavé"

590
Na tom přece není vůbec nic zvláštního. Osobně trvalé přihlášení, nikdy a zcela zásadně z bezpečnostních důvodů nepoužívám a stejně tak on nebo kdokoli jiný může mít nastavené prohlížeče tak aby taková nepříjemná věc, nebyla v žádném případě umožněna. Stačí v danných prohlížečích, někde v nastavení, jak u kterého a kde zatrhnout, takové věci, jako po ukončení prohlížení, vymazat všechna přihlašovací data, historii, přihlašovací hesla, cookies atd. A je od trvalého přihlášení, pokoj. Takže předpokládám, že to má prostě nastaveno takto, což je rozumné. Alespoň se mu nemůže stát, že se potom někde, kam chodívá on, přihlásí na místo něj, jeho kolega z práce, doma jeho dítě nebo manželka atd. To už kvůli takovéhle pitomosti, nechat to trvale přihlášeno, bylo různých afér. Tak někdo prohlížeče nastavuje, preventivně tak aby to vůbec nešlo. A opakuji, je to zdůvodnitelné a rozumné.
Používám na počítači svůj profil, kam nikdo jiný nemůže a to, že jsem všude, kde potřebuji, přihlášen trvale, shledávám jako obrovskou výhodu a úsporu času...

591
Zajímavé...

592
No jo .... ale stejně nevím kde došli k tomu "Z". Vy říkáte v mluvě opravdu Z, nebo to S? Já jsem vždycky teda říkal a říkám S ....  :)
Pouze si tipnu. Změna stavu se píše Z. Tedy stát se levným = zlevnit.

593
No, to je zrovna jedno české slovo které je pěkně připitomělé ... Zlevnit - přitom je to sleva. Jinak "zlevněné jízdé", nic neobvyklého v MHD ... Já jsem ale také pro "S".

to bude tím, že základ slova není "sleva" ale "levný" :-) proto není důvod, aby se to řídilo dle "sleva", to je stejně jako "zlevněný" jen odvozenina.
Viděl bych to stejně jako David. Zlevněný pochází od slova levný a nemá se slovem sleva nic společného...

594
popravdě nechápu co tu furt všichni řeší :-)
já jsem se tehdy jednou jedinkrát přihlásil, sice duplicitně navíc proti webu DZ, ale těmi samými údaji, zaškrtl jsem abych byl stále online... a od té doby jsem na nic nehrábnul a nic neřešil...
ale chápu, že problémy můžou být různé...
Přesně tak. Na začátku jsem se přihlásil a od té doby jsem na to nemusel sáhnout a kdykoliv vlezu na diskuzi, tak jsem přihlášen...

595
  Pri problemech s prijmem z Jestedu,event.Usti nebo Trutnova v Liberci poradim a pomohu.Vse z nedostatku jine zabavy .Penzista.
A kontakt na vás seženu kde? Díky

596
Televizory / Re: plazma LG světlé okraje
« kdy: 06. 04. 2010, 17:58:52 »
Vyměnit za LCD...
Plasma to má schválně kvůli šetření obrazovky a snížení rizika vypalování na minimum.

597
Hmm, říká se sice "vysílá do provizorních antén", já bych to ovšem řekl obráceně - "vysílá z provizorních antén"  ;) Vysílá se do antény nebo z antény? Pouští se do antény, vysílá se Z antény. Nebo ne? Je to jakési  nelogické ...
Já si myslím, že vysílání jde do provizorních antén a ty to vyzařují do okolí ne?

598
a já přidám - že to při psaní nějak divně skáče a nestíhá, když se reaguje s "Citací" (IE8, XP)
Asi zlobí vaše PC. V Mozille bez problémů...

599
Tak nakonec pustili ve 20h : Lhar, lhar 
Dle očekávání...

600
Evidentně si uvědomili, že proti Pojišťovně nemají šanci, tak to změnili všude kromě EPG (holt tu digitalizaci pořád ještě nezvládají - zprávy ve 4:3...)

Stran: 1 ... 38 39 [40] 41